😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

نفوذ در قلب ها چگونه است ؟

نفوذ در قلب ها

در این مقاله هنر نفوذ در قلب ها را می آموزیم و معجزه آن را می بینیم.

چرا باید هنر نفوذ در قلب ها را بیاموزیم؟

اگر بخواهی در هر بحث و جدلی شرکت کنی و ثابت کنی که تو درست می گویی به تو قول می دهم که تیرت به خطا می رود. و تو هیچ گاه موفق نخواهی شد. نه تنها در بحث موفق نمی شوی، بلکه نمی توانی به طرف مقابلت بقبولانی که تو درست می گویی و حتی از قلب آنها بیرون میروی.

این را بدانید هر کسی برای خودش مهم تر از خود شما است. و شما برای نفوذ در او باید به او بفهمانید که او خیلی مهم است و حس مهم بودن را به او بدهید. نه این که شما مهم هستید و حرف شما مهم است. شما وقتی به درون فردی نفوذ کنید و هنر نفوذ در قلب ها را داشته باشید، نه تنها برای شما کارهایتان به راحتی انجام می شود بلکه انسانی را شاد کرده و حالش را با خودش بهتر کرده اید. و این خیلی مهم است که شما به گسترش جهان کمک کرده اید.

قدرت نفوذ در قلب ها
قدرت نفوذ در قلب ها

حس مهم بودن را به طرف مقابل خود بدهید

مهم ترین عامل نفوذ در قلبها دادن حس اهمیت و مهم بودن به طرف مقابل شما است. اگر به او این اطمینان را بدهید که او خیلی برای شما اهمیت دارد او را مقلوب خود کرده اید. احساس مهم بودن به او بدهید طوری به او این حس را بدهید که انسان بسیار مهمی است و وجود او بسیار ارزشمند است. همه انسانها گوهره وجودی در درون خود را دارند که بسیار ارزشمند است شما وقتی به هر شخصی می رسید و می خواهید با او ارتباط موثر برقرار کنید آن وجه خوب و گوهره وجودی او را ببینید و بیرون بکشید. به مقاله جذب روابط عالی مراجعه کنید.

مثال برای هنر نفوذ در قلب ها…….

برای مثال من هر وقت به اداره ای می رفتم با ناراحتی و موفق نشدن بر می گشتم. از زمانی که با این قانون آشنا شدم هر جایی که می رفتم سعی می کردم با توجه به نکات مثبت و حسن های او، اول احساس خودم را نسبت به او خوب کنم و بعد حسن او را ماهرانه و نامحسوس بدون چاپلوسی به رویش می آوردم و چون در ذهنم هم همان باور را داشتم و درونی بود تاثیر به سزایی داشت .

حسن های طرف مقابل را به رخش بکشید

مثلا برای گرفتن وامی در بانک دولتی رفتم و از برخورد آنها و دنبال نخود سیاه فرستادن شان خیلی خشمگین بودم. ناگهان به خودم آمدم و به خودم گفتم من که این قوانین ذهنی را بلدم حالا وقت آن است که از آنها استفاده کنم. دیدم خانمی که معاون بانک بود وحتی معرفی شده بود کار ما را به تعویق می انداخت و مدارک زیادی می خواست. من به جای ناراحتی، بیشتر به این فکر کردم که این خانم چه حسن هایی داشت به خودم گفتم من هر جا بروم انسانهای خوبی هستند و کار من را براحتی راه می اندازند این خانم بانوی مهربانی است و کار من را به راحتی انجام می دهد.

برای نفوذ در قلب ها تصویر خود در موفقیت پایانی ببینید

من خودم را تصور کردم که موفق و شاد از بانک بیرون می آیم. روز بعد رفتم و دوباره همان خانم معاون را دیدم البته که ایشون رو معرفی کرده بودند ولی با همه این ها ایشون برخورد صمیمانه ای نداشت و مثل بقیه از ما کلی ضمانت و مدارک می خواست روز بعد که به دیدنشان رفتم باز هم گفت فلان مدارک را باید بیاوری فلان کار را باید بکنی و…. من گفتم ببینید خانم … من از بانکی که همیشه وام می گیرم به راحتی و بدون اینکه موانعی داشته باشد به من به هر مبلغی وام می دهد چون خوش حساب بودیم.

برای نفوذ در قلب ها حسن ها و خوبی های طرف مقابل را باور داشته باشید

گفت چرا از همان جا وام نمی گیرید. من گفتم برای این وام سیستم، بانک مورد نظر را تعیین می کند و شما رو هم آقای… معرفی کرده و خیلی تعریف شما را کردند.گفتند این جا هم با خانم…. به راحتی کار شما را راه می اندازد و با کمک ایشون بدون درد سر وام را خواهید گرفت.نیاز به دوندگیهای روتین نیست. البته آن آشنای ما این قدر تعریف و تمجید نکرده بود من سعی کردم خوبیها و حسن های او را که باور داشتم یعنی در ذهنم ساخته بودم.
هر انسانی به من برسد به من خدمت می کند را به یاد خودم بیاورم و بعد به به زبان بیاورم. با شنیدن این حرف ها این خانم بلافاصله نرم شد و گفت اجازه بده با رئیس صحبت کنم و بالاخره با همان مدارک که کسری داشت کار ما را با احترام راه انداخت و گفت شما بروید و کاری نداشته باشید.خیالتان راحت باشد تا با شما تماس بگیرم.
این مثالی بود از قدرت نفوذ در قلب ها.مقاله سایت HelpGuide.org مطالب مفیدی دارد.

احساس مهم بودن بدهید

در این مثال حس خوبی که به آن خانم محترم دادم و احساس مهم بودن و اینکه غیر محسوس سوابق خوب ما در بانک دیگر که احساس خطر را نه تنها از او گرفتم بلکه به او حس ارزشمند بودن و اهمیت کار او را به رخش کشیدم. باور کنید این جادو می کند. به دیگران عشق بورزید و به آنها بفهمانید چه قدر ارزشمند هستند چه قدر دوست داشتنی هستند و حس مهم بودن به آنها بدهید. اگر می خواهید جادوی نفوذ در قلبها را فعال کنید به هر کسی می رسید به خود بگویید چه چیزی در درون این فرد وجود دارد که می توانم آن را تحسین کنم؟ بعد آن را در ذهن خود مرور کنید تا برای خودتان باورپذیر باشد و بعد آن را به زبان بیاورید.

ارتباط موثر
ارتباط موثر

برای نفوذ در قلب ها

 • خالصانه و قلبا به دیگران ابراز عشق و علاقه کنید.
 • همیشه بر روی چهره تان لبخند داشته باشید.
 • محسنات طرف مقابل را ببینید و در ذهن خود مرور کنید و به روی او بیاورید.
 • کاری کنید که طرف مقابلتان احساس مهم بودن کند.
 • احساس ارزشمندی را در طرف مقابل خود بوجود بیاورید.

پایدار باشید … .

دیدگاه‌ها (2)

*
*

  زهرا جاوید Guest 1399-06-27 Reply

  فوق العاده بود.ممنون از مثالهای قشنگتون.❤

   azita8456 نویسنده 1399-09-23 Reply

   ممنون از پی گیری شما برکت و فر اوانی بر شما باد

×