😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

قدرت افکار و ضمیر نا خود آگاه و ارتباط آن

قدرت افکار و ضمیر نا خود آگاه

در این جا ارتباط قدرت افکار و ضمیر نا خود آگاه و چگونگی به کار گیری این قدرت رمز گشایی می شود.

قدرت افکار و ضمیر نا خود آگاه

ما دائما در حال برنامه ریزی ضمیر نا خود آگاه هستیم چه آگاهانه چه نا آگاهانه. چه طور این اتفاق می افتد؟ تمام افکاری که از ذهن ما می گذرد تمام چیز هایی که می بینیم چیزهایی که می شنویم و تمامی افکاری که از ذهن ما می گذرد برنامه ریزی ضمیر نا خود آگاه است و این افکار باعث می شود که ما رفتاری را از خود بروز دهیم که شاید علتش را خودمان هم نمی دانیم و مثلا ما زیاد غذا می خوریم و پر خوری می کنیم اما نمی خواهیم این طور باشد و می خواهیم به اندازه بخوریم و زیاده روی نکنیم اما هر بار که تصمیم می گیریم دوباره همان آش و همان کاسه می شود و برایمان سوال پیش می آید چرا این طور می شود و ما نمی توانیم رفتار خود را کنترل کنیم؟

در عمق ضمیر خودآگاه ما ضمیر ناخودآگاه وجود دارد که بیشتر باورها و رفتار و کردار ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. قدرت تخیل و خلاقیت ما با آن شکل می‌گیرد و حتی در بیماری و یا اینکه درمان و بهبود یافتن همان درد از ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر می گیرد. پس ما باید بدانیم که ناخودآگاه ما آنچه را که آرزو می‌کند یا می‌خواهد همان می‌شود و در واقع واقعیت ما را شکل می‌دهد.

قدرت ضمیر نا خود آگاه
قدرت ضمیر نا خود آگاه

قدرت افکار و ضمیر نا خود آگاه در یک راستا

دلیل اصلی این امر این است که همه چیز به ضمیر نا خود آگاه و البته برنامه ریزی ذهن ما بستگی دارد. قدرت افکار شما به قدری است که کنترل ضمیر نا خود آگاه عظیم را به عهده دارد در واقع علی بابا و غول چراغ جادو همان ضمیر نا خود آگاه قدرتمند شماست که هر چه بخواهید به شما می دهد. فقط تفاوتش این است که ما به زبانش توجه می کنیم ،یعنی به هر چه توجه کنیم چه بخواهیم چه نخواهیم آن را جذب می کنیم بنابر این خیلی باید آگاه باشیم که به چه چیزی توجه می کنیم آیا به چیزهایی که می خواهیم توجه می کنیم یا به چیزهایی که نمی خواهیم توجه می کنیم؟

این قدرت را به نفع خود به کار بگیرید

این قدرت را می توانیم مسبب تمام اتفاقات زندگی خود بدانیم و این قدرت را به نفع خود به کار بگیریم. شاید خیلی راحت نباشد در زمان سختی رنج و مسائل بزرگ ما به آنها توجه نکیم ولی این خودش امکان پذیر است و تمرین می خواهد از توجه به حل مسائل کوچک شروع کنید تا مهارت پیدا کنید مسائل بزرگتان را حل کنید و با تمرین کردن می توان توجه خود را به جایی غیر از مسائل برد تا فرکانس و ارتعاش شما پایین نیاید. در سطح بالایی بماند.دراین مورد به مقاله لذت و خوشی چگونه فرکانس را بالا می برد توجه کنید.

از قدرت افکار برای جذب مسائل به نفع خود استفاده کنیم
از قدرت افکار برای جذب مسائل به نفع خود استفاده کنیم

برای دستیابی به قدرت افکار و ضمیر نا خود آگاه این تمرین قوی را انجام دهید

هر ازگاهی به تنفس خود توجه کنید ریتمش را تغییر ندهید فقط به آن توجه کنید
آگاهی به تنفس درست است که ساده به نظر می آید ولی ادامه دادنش تاثیر شگفت انگیزی دارد.
در طول روز چند بار این کار را تمرین کنید
به مرور زمان آگاهی خودش به سراغ شما می آید
حتی در بدترین شرایط شما آگاه هستید
و این شگفت انگیز است
در زمان مسائل به چیزی که تحسین بر انگیز است توجه کنید و تحسینش کنید
مثل گلدان خانه یا تابلوی نقاشی و….
مهمترین نقش شما تغییر کانون توجهتان از مسئله به حل مسئله است
از غم به شادی از ناراحتی به خوشحالی است.

نکته

اگر همین یک تمرین را به خوبی انجام دهید و در شما نهادینه شود در قدرت افکار و ضمیر نا خود آگاه شما هماهنگی به وجود می آید که من به شما قول می دهم زندگیتان شگفت انگیز خواهد شد و شما شگفت زده خواهید شد پس ارزشش را دارد که به مسائل منفی توجه نکنید و تمرین کنید کانون توجه خود را تغییر دهید.تا تجربه متفاوتی داشته باشید .در این راستا در مقاله باورهای قدرتمند کننده مراجعه کنید.

در این مورد در سایت BRIAN TRACY توضیحاتی داده شده است.

شاد و سعادتمند باشید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×