😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

انرژی مثبت چگونه ما را به موفقیت می رساند ؟

انرژی مثبت

انرژی مثبت یعنی توانایی داشتن انگیزه بالا، نگرش مثبت و احساس آرامش و شادی در زندگی. در این مقاله ما برای شما از فواید آن خواهیم گفت که چگونه ما را به موفقیت و خواسته هایمان می رسانند.

انرژی مثبت چیست ؟

باید بگوییم که انرژی مثبت به عنوان یک عنصر بسیار مهم، تاثیر بسیار مهمی در بهبود روابط اشخاص دارد. افرادی که از این ویژگی بهره مند هستند، این توانایی را دارند که با دیگران ارتباط مثبت و صمیمانه تری برقرار نمایند. زیرا در ارتباطات خود این قدرت را دارند که تنش ها را کاهش داده و در جهت بهبود روابط اقدام نمایند. این افراد معمولا از ویژگی های ذیل برخوردار هستند :

 • آن ها نگرش مثبت نسبت به مسائل زندگی دارند.
 • انگیزه لازم برای زندگی و تمایل جهت انجام فعالیت های مختلف را دارند.
 • معمولا شاد هستند و در زندگی از احساس سر زندگی برخوردارند.
 • از اعتماد به نفس کافی برخوردار هستند.
 • در تعاملات خود انعطاف پذیری دارند و در روابط با دیگران کمتر دچار مشکل می گردند.
 • در زندگی اهداف و خواسته هایی دارند که برای رسیدن به آن ها تلاش می نماید.

چگونه انرژی مثبت داشته باشیم ؟

 • احساس خود را نسبت به خودتان، زیبا سازیم. بسیاری از افراد به جای تمرکز کردن روی نقاط مثبت خود، بیشتر روی ایرادات خود تمرکز می نمایند که این کار یکی از مخرب ترین کارهایی است که اجازه نمی دهد ما انرژی مثبت داشته باشیم. باید تلاش کنیم تا بتوانیم دید خود را نسبت به جهان تغییر دهیم. برای درک بهتر این مطلب می توانید دوره رهایی را از سایت تهیه نموده و از مطالب آن استفاده نمایید. زیرا تا وقتی که توجه ما روی نقاط منفی خودمان است و تا زمانی که از این احساس رها نشویم، نمی توانیم زیبایی های خود و زندگی مان را ببینیم و از آن ها لذت ببریم.
 • هنگامی که ما منفی فکر می کنیم، انگیزه خود را کاملا از دست می دهیم. به همین علت افکار منفی یکی پس از دیگری نیز جذب ما میگردند. پس باید تا می توانیم تلاش کنیم افکار منفی را از ذهن خود حذف نماییم تا جای خالی در ذهن ایجاد گردد و افکار مثبت بتوانند کم کم در ذهن ما جای گیرند.

چگونه انرژی مثبت داشته باشیم ؟
چگونه انرژی مثبت داشته باشیم ؟
 • در زندگی شکر گزار باشیم. چه اشکالی دارد که هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم، از خداوند بابت تمام نعمت هایی که به ما داده، حتی بابت کوچکترین دستاوردهایمان، سپاسگزاری کنیم. این کار قطعا احساس بهتری در ما ایجاد می نماید و روز خود را با انرژی بالاتری آغاز می نماییم.
 • مهربانی کردن سرچشمه همه احساسات خوب جهان است. هیچ فرقی ندارد که این مهربانی و محبت کردن مادی یا معنوی باشد، زیرا در نهایت انرژی خوب آن به خود شما باز خواهد برگشت.
 • سعی کنیم در تمام موقعیت های زندگی، بگردیم و یک چیز مثبت در آن پیدا کنیم. با انجام این کار ما انرژی درونی خود را افزایش می دهیم و شرایط موجود را بهتر می توانیم مدیریت نماییم.

انرژی مثبت و موفقیت :

اگر ما بتوانیم افکار خود را اصلاح کنیم، انرژی خود را بالاتر می بریم، در نهایت ارتعاش های فوق العاده ای را به کائنات ارسال می نماییم. بنابراین کائنات نیز تمام تلاش خود را می کنند که پاسخ این احساسات زیبا را بدهند و ما را به خواسته های خودمان برسانند.

مراقب کلام خود باشیم و سعی کنیم همیشه از جملات مثبت استفاده نماییم. وقتی که ما به وسیله لغات مثبت به کائنات انرژی ارسال می کنیم، غیر از اینکه این کار برای ما کم کم تبدیل به یک عادت می گردد، همچنین جهان و کائنات نیز سعی می کنند، ما را به اهداف خود و موفقیت نزدیک تر سازند.

چکیده :

ماندن در وضعیت های منفی و افسردگی قطعا جلوی پیشرفت ما را در زندگی مان می گیرد. حتما دلایلی وجود دارند که ما را در شرایط منفی نگه داشته اند. اما هنگامی که ما تصمیم می گیریم، از این موقعیت منفی خارج گردیم، خواهیم دید که اکثر مشکلاتی که ما آن ها در ذهنمان بزرگ و حل نشدنی می دانستیم، کم کم حل شده یا کم رنگ تر می گردند. پس بسیار مهم است که بیشتر مراقب افکار خود باشیم و در نهایت از نتایج و اثرات حاصل از انرژی مثبت آن در زندگی خود لذت ببریم.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×