😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

لذت و خوشی چگونه فرکانس را بالا می برد؟

لذت و خوشی

در اینجا می آموزیم چگونه با لذت و خوشی ارتعاش خود را بالا ببریم و زندگی دلخواه خود را خلق کنیم.

چرا باید در لذت و خوشی باشیم؟

شما برای بالا بردن فرکانس خود و قرار گرفتن در مدار بالا باید خود را در حالت خوشی قرار بدهید. یعنی اینکه لذت و خوشی داشته باشید و خوشحال باشید، هدف از آفرینش شما خوشبختی است شما به دنیا آمدید که خوشبخت زندگی کنید، شاد باشید و لذت ببرید. ولی اکثر انسانها طبق باورهای خود زندگی می کنند باورهای اشتباه و غلطی که انسان را به سمت غم و اندوه می برد. غم و اندوه هم فرکانس پایین دارد و اتفاقات بد را دوباره به سمت ما می کشد و ما غمگین تر می شویم. هر چه قدر غمگین تر شویم اتفاقات بد را جذب می کنیم و هر چه قدر اتفاقات بد را جذب کنیم غمگین تر می شویم و این دور ادامه دارد.

برای خود شرایط لذت و شادی را ایجاد کنید
برای خود شرایط لذت و شادی را ایجاد کنید

شاد بودن را تمرین کنیم

اگر ما یاد بگیریم در زندگی لذت و خوشی داشته باشیم و هر کاری را توام با لذت و خوشی انجام دهیم فرکانس ما بالا می رود و خود به خود مدارمان تغییر پیدا می کند. بنابر این یاد بگیرید که برای خود برنامه داشته باشید برای لذت و خوشی برنامه مخصوص داشته باشید. مدام این سوال را بپرسیدکه چطور می توانم شادتر باشم؟ چه طور می توانم شادتر زندگی کنم؟ الان چه کاری انجام دهم که حالم بهتر باشد شما هر چه قدر شادتر باشید هم در لحظه از زندگی لذت می برید هم آینده شما آن طور که می خواهید خلق می شود. به مقاله خالق زندگی در بهشت مراجعه کنید.

ما یاد گرفتیم غمگین باشیم

ما بیشتر مواقع یاد گرفته ایم که چه طور به راحتی غمگین باشیم، چه طور استرس داشته باشیم و باعث آزردن روح و روان خود باشیم. این عادات به قدری برای ما عادی شده است که فکر می کنیم غصه خوردن طبیعی است و حتی فراتر از این، آن قدر پیش رفتیم که با شادی کردن احساس گناه می کنیم و وقتی خوش می گذرانیم فکر می کنیم بعد از آن اتفاق بدی در پیش است. همه این ها از باورهای مخرب ما نشات گرفته است که باید تغییرشان دهیم. آسوده خاطر و در آرامش، بیخیال و رها باشیم و اجازه دهیم مسائل ما با آرامش خود به خود حل شود چون وقتی در مسیر درست باشیم و در جریان آگاهی زندگی کنیم خیلی از مسائل به راحتی حل می شود.مطالعه مقاله احساس بد در این مورد مفید است.

ارتعاش خود را بالا ببرید

وقتی یاد بگیریم و تمرین کنیم که حال ما خوب باشد و از زندگی لذت ببریم به مرور زمان ارتعاش ما بالا می رود و اتفاقات خوب را خلق می کنیم و با اتفاقات خوب حال ما بهتر می شود و لذت وخوشی بیشتری را تجربه میکنیم. این سیر و روند ادامه می یابد ولی برای این که بتوانیم این افکار را جایگزین افکار منفی کنیم باید تمرین کنیم. یعنی در اوایل عامدانه با تمریناتی مثل شکر گزاری و توجه به نکات مثبت ارتعاش خود را تغییر دهیم. با ایجاد حس خوب ارتعاش خود را بالا ببریم. ما باید یاد بگیریم که احساس خوشبختی مرحله ی طبیعی از زندگی ما است و این حق ما از زندگی است و مثل نفس کشیدن است. لذت و خوشی بخش اصلی زندگی ما است. در این مورد مقاله فرکانس انسان چیست؟ را مطالعه کنید.

با شاد بودن ارتعاش خود را بالا نگه دارید
با شاد بودن ارتعاش خود را بالا نگه دارید

به احساس خود توجه کنید

گاهی ما انسان‌ها این باور را داریم که نمی‌توانیم بر افکارمان کنترل داشته باشیم. باید این واقعیت را بپذیریم که افکار به صورت منفی و مثبت وجود دارند و ما نمی‌توانیم مانع ورود آنها به ذهن خود شویم. اما نکته مهم این است که ما می توانیم نظاره‌گر افکار منفی خود باشیم و بگذاریم بیایند و بروند و فقط ناظر باشیم. افکار مثبت خود را حتی اگر در ابتدا محدود و کوچک باشند را پرورش دهیم و به آنها بال و پر دهیم تا تقویت شوند و به مرور زمان ذهن ما یاد بگیرد و عادت کند که خوشی های زندگی در کنار چالش ها وجود دارند. و در کنار هم ما با بها دادن به قسمت‌های خوب زندگی خود می‌توانیم لذت و خوشی بیشتری را تجربه کنیم.

قانون جهان استثنا نمی شناسد طبق قانون احساس خوب مساوی اتفاقات خوب و احساس بد مساوی اتفاقات بد است. هیچ استثنایی نیست البته نباید بترسیم چون خود ترس، مقاومت و احساس بد است و نگرانی ارتعاش منفی دارد تا می توانی احساس رهایی داشته باشید با احساس خوب ارتعاش خود را بالا ببرید. لذت و خوشی را با تمرینات عادت خود سازید. تمریناتی برای بالا بردن ارتعاش که باعث می شود مقاومت شما کم شود را در اینجا گفته ایم.

تمرین

 • شکرگزاری و قدر دانی را تمرین کنید.
 • پیاده روی روزانه ارتعاش شما را بالا می برد.
 • موسیقی زیبا بدون کلام گوش دهید.
 • مراقبه روزانه انجام دهید.
 • دفتر توجه به نکات مثبت را درست کنید و نکات مثبت را در آن یادداشت کنید.
 • بازی کردن با حیوان خانگی.
 • هر تمرینی که حال شما را بهتر کند و در حالت لذت و خوشی باشید ارتعاشتان بالا می رود.
 • در مقاله Linkedin مطالب مفیدی وجود دارد.

با آرزو موفقیت… .

دیدگاه‌ها (7)

*
*

  بهروز آژ Guest 1401-01-10 Reply

  باسلام بسیار عالی بود لذت بردم اطلاعات خوب وسازنده ای احیانا دارید ویا کتاب‌های مفید در این زمینه برام معرفی کنید.ممنون میشم.تشکر

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   درود کتاب بخواهید تا به شما داده ش.ود از خانم اسنر هیکس💕

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   درود کتاب بخواهید تا به شما داده دشود خانم استر هیکس💕

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   💕

  فرح Guest 1401-10-11 Reply

  سلام واقعا مطالب مفیدی رو نوشتید که مورد نیاز همه هست .بسیار سپاسگزارم

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   درود سپاس از توجهتون

    azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

    💕

×