😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

صدای درون چیست؟

صدای درون

در این جا می آموزید که صدای درون چیست و کدام صدای درونی است که باید از آن هدایت بگیرید.

توجه به صدای درون

ما در ذهن خود همیشه در حال گفتگو هستیم و دائما با خود صحبت می کنیم. اگر چه این گفتگو با صدای بلند شنیده نمی شود ولی همیشه وجود دارد و در حال انجام وظیفه است و اشکال بزرگ آن اینجا است که گاهی و یا بیشتر اوقات متوجه آن نیستیم و مسئله مهم این است که همین افکار به مرور زمان تبدیل به باور و در پی آن منجر به اتفاقات مشابه ذهنی ما می شوند. در این میان در درون ما ندای راستینی هم وجود دارد که از اعماق وجود ما می آید و همیشه هدایتگر ما است و این صدای درون است ،که ماباید توجه خود را به این راهنمای درونی بدهیم تا به مسیر درست هدایت شویم.

به صدای درون خود توجه کنیم
به صدای درون خود توجه کنیم

صدای درون هدایت گر ما است

و تمام افراد موفق با گوش دادن به این ندا در مسیر درست حرکت کردند و اگر زمانی اشتباهی بود بخاطر توجه نکردن به این صدای درون بوده است. و نکته مهم و قابل توجه این است که گاهی شما در فرکانس درستی نیستید و آن گاه پیامهایی را هم از درون می گیرید که از فر کانس بالا و درست نمی آید و وقتی شما به آن گوش می دهید، نتیجه درستی عایدتان نمی شود و ممکن است این سوال پیش بیاید که من از صدای درونم پیروی کردم ولی چرا به نتیجه درستی نرسیدم و چون شما در ارتعاش پایین بودید، هدایت شما از منبع خالص شما نیامده بود.

دائما آگاه باشید

در ادامه مطلب بالا کاری که باید بدهیم این است که دائما آگاه باشیم و در حالت رهایی و بدون مقاومت باشیم تا به سادگی به این منبع آگاهی دسترسی داشته باشیم و از این راهنما و صدای درون خود کمال استفاده را ببریم. چون این منبع همیشه مانند گنجی دردرون ما قرار دارد فقط برای دسترسی ما به این موهبت شگفت انگیز باید ارتعاش خود را بالا نگه داریم و در حالت هماهنگی با خود باشیم. با خود در صلح باشیم و رها و آرام به این ندای درونی خود گوش فرا دهیم. برای آموزش بیشتر میتوانید رهایی از رنج را تهیه کنید.

ندای درون
ندای درون

نکته مهم

کاری که باید ما انجام دهیم این است که همیشه احساس خود را چک کنیم و بدن خود را ارزیابی کنیم و ببینیم آیا در حالت مقاومت هستیم و عضلات بدن گرفته و منقبض است یا رها و آسوده هستیم. اگر این طور است که عالی است و ما در فرکانس خوبی هستیم. ولی اگر در حالت مقاومت باشیم نتیجه درستی از صدای درون نمی گیریم، چون از منابع درست و پاک نمی آید. در ابتدا ما باید مسیر هدایت خود را چک کنیم و حالمان خوب باشد و آگاه باشیم که در حالت رهایی و عدم مقاومت هستیم. در این باب به مقالات مقاومت و قانون رهایی مراجعه کنید.

دستیابی به صدای درون از منبع پاک هستی

تمرین کنید خود آگاه شوید. به مقاله خود آگاهی مراجعه کنید.
حالت عدم مقاومت و رهایی را تمرین کنید.
خودتان را عادت دهید که به صدای درون خود توجه کنید.
دائما هدایت بخواهید.
به صدای درون گوش فرا دهید و بلافاصله پیام رادریافت کرده و پیاده سازی کنید.
خود آگاهی را تمرین کنید وبه درون خود توجه کنید.
کم کم برایتان کاملا شفاف می شود و تشخیص می دهید که هدایت می شوید.
ندای درونی همیشه منتظر شماست از این گنج نا محدود خود استفاده بهینه را ببرید.

در سایت wikipedia هم توضیحاتی در این مورد داده شده است.

چگونه صدای کودک درون خود را بشنویم؟؟

برای تماشا ویدیو لطفا با IP ایران وارد نشوید.

شادو سعادتمند باشید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×