😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

سکوت درونی چیست؟ و اتصال به آن.

سکوت درونی

در این جا می آموزیم که سکوت درونی چیست و چه طور این موهبت را به کار گیریم.

ورای هیاهو سکوت درونی حضور دارد

در ورای هیاهوی زندگی و بالا و پایین های آن ،جنگ و دعوا نا ملایمات و بیماری و فقر و مشکلات فراوان و همه ی اینها که انسان را واقعا از پای در می آورد. پشت همه اینها سکوت درونی و ژرف که آرامشی عمیق به جان و درون انسان می دهد وجود دارد. و هر لحظه انتظار شما را می کشد که به سوی او روانه شوید و در بدترین شرایط بیرونی آرامش و سکوت را تجربه کنید و خود را آزار ندهید. سکوت درونی ،تو را به عشق دعوت می کند وفراسوی این هیاهو تو سکوتی دلپذیر را تجربه می کنی که دسترسی به راه حل مسائلت را به عالی ترین شکل به تو می دهد. به مقاله لحظه حال رجوع کنید.

سکوت درون و آرامش آن
سکوت درون و آرامش آن

ذهن وراج من

من هر گاه ذهنم شروع به وراجی و شلوغ کردن و به بزرگ کردن مسائل می پردازد خودم را با نوشتن آرام می کنم. تا به ورای ذهنم رجوع کنم و دسترسی به حلال مسائلم داشته باشم. وقتی ذهن آرام نمی شود و سکوت درونی دسترسی ندارم می گویم ساکت شو، اگر تو در بدترین حالت مرده باشی چه؟مسئله تو چه خواهد شد؟ پس الان هم تقلای زیادی نکن و مسائلت را رها کن بسپار به وجود درونت وبه سکوت درونی وصل شو.

ذهن در حالت حفظ بقا

زمانی که این گونه فکر می کنم ذهن که همیشه در حالت حفظ بقاست و همیشه در حال بزرگ جلوه دادن مسائل است و برای حفظ بقا دیگر فکر می کند به آخر خط رسیده ، نسبتا آرام می گیرد به درون خود فرو می رود البته این تجربه من است و در زمانی که مسائل زیادی هجوم می آورند و مهار ذهن غیر قابل کنترل می شود من از این حربه برای دسترسی سکوت درونی استفاده می کنم. شما باید ببینید چه تمرینی حال شما را بهتر می کند و آن را انجام دهید.

رسیدن به آرامش درونی
رسیدن به آرامش درونی

دستیابی به سکوت درونی

می توانید مسائل خود را بنویسید و بسوزانید یا پاره کنید. مهم این است که شلوغیها از درون شما بیرون بریزد تا شما دسترسی به سکوت درونی که عشق ناب است و تمامی راه حل های عالی آن جاست دست پیدا کنید. در ورای ذهن که سکوت است وجود در آن جا حضور دارد. منظورم از وجود آن هویت درونی و اصل ذات شماست، که هر کسی آن را به نامی می خواند که به او احساس بهتری می دهد. مثل خدا و خالق و… . حالا پشت مسائل تو و بر خلاف بیرونت که شلوغیها وجود دارد، تو در سکوتی ژرف احساسی ماورایی را تجربه می کنی، که دیگران از بیرون از این همه صبر و آرامش تو به وجد می آیند و آنها هم به آرامش دعوت می شوند.

ما با رهایی و سکوت می توانیم فراتر از ذهن برویم گاهی ساکت کردن افکار برای ما جز سخت‌ترین کارها است. ما در سکوت و آرامش درونی به ذهن خود و افکارمان نظم می‌دهیم و به هوشیاری عمیق می‌رسیم. زمانی که ما ذهن خود را آرام می‌کنیم به جسم خود کمک می‌کنیم تا به آرامش برسد و احساساتمان آزادانه دیده شوند و حتی گاهی کلید مسیرهایی که تا الان برایمان بحران بوده است را در سکوت پیدا می‌کنیم. ما می‌توانیم برای رسیدن به این سکوت و آرامش در زندگی خود فعالیت‌هایی مانند رفتن به طبیعت، پیاده‌روی روزانه و یا مراقبه را قرار دهیم. برای آموزش بیشتر می‌توانید دوره رهایی را تهیه فرمایید.

ودر ادامه….

در این حالت نا آگاهی و انسانهای نا آگاه از تو تاثیر می گیرند. ارتعاش فوق العاده ی ماورایی تو منتشر می شود و اثر گذار است.
انسانهای نا آگاه اطرافت آرام و آگاه تر می شوند، یا اینکه از کنار تو دور می شوند.
لازم نیست تو کاری انجام دهی فقط سکوت کن و آرام باش ، آن گاه الهام و شهود را دریافت خواهی کرد
و اگر قرار است عملی انجام دهی طبق آن الهامات اقدام کن و نتایجی شگفت انگیز برایت خواهد داشت.
چون منشا این الهام از جای درست و شفا دهنده ای برای تو فرستاده می شود که موهبتی عظیم در خود دربر دارد.
سکوت درونی موهبتی است عظیم در حل مسائل تو و مهمتر از آن بهبود حال درونیت
که با وصل شدن به آن معجزه را تجربه میکنی.

در سایت successconsciousness در این مورد توضیحاتی داده شده است.

موفق باشید.

دیدگاه‌ها (2)

*
*

  negarman Guest 1401-06-10 Reply

  مسائل
  مسئله

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   💕

×