😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

خوشبختی در تو جاری است.

خوشبختی

در ایجا می آموزید که چگونه اجازه دهید جریان خوشبختی درون شما به طور طبیعی جریان داشته باشد.

خوشبختی به طور طبیعی در تو وجود دارد

خوشبختی مثل نفس کشیدن طبیعی است و شما خوشبخت به دنیا آمده اید. درونتان جاری است. این یک شعار اغراق آمیز نیست بلکه حقیقت محض است که وجود دارد. درون هر کدام از ما موفقیت عشق شادی لذت خوشی به طور اتوماتیک وجود دارد بخاطر همین است ما به سمت لذت و شادی گرایش داریم. ما می خواهیم شما درک کنید که ذات شما لذت و خوشی است، ذات شما زیبایی و عشق است، ذات شما خوشبختی است. در ابتدای خلقت و زمان بوجود آمدن شما با لذت همراه بوده است. والدینتان از لذت بردن باعث بوجود آوردن شما شده اند. پس ذات شما شادی و لذت است در خارج از وجود خود به دنبال آن نباشید. برای توضیحات بیشتر به مقاله خدا درون تو جریان دارد مراجعه کنید.

خوشبختی درون تو جاری است
خوشبختی درون تو جاری است

خوشبختی طبیعی است

اگر شما گرایش به چیزهایی غیر از این داشته باشید غیر طبیعی است و باورهای نادرست است و ممکن است اینها به طور اشتباه به ما داده شده باشد. و می تواند ما را از هدف اصلی که همان شاد بودن است گمراه کند. درونتان احساس نگرانی، ترس، غم و عدم شادی می کنید دلیل آن این است شما از اصل خود دور هستید. اصلتان خدا و منبع شما است که از آن بوجود آمدید و در اصلتان به طور بسیار طبیعی زیبایی و شادی و خوشبختی وجود دارد .

به دنبال خوشبختی خارج از خود نباشید

خوشبختی درون شما جاری است کاری که باید بکنید این است که مقاومت درونتان را رها کنید. و اجازه بدهید که اتفاق رخ دهند. مطمئن باشید همه چیز سر جای خودش قرار گرفته است. فقط باید در جریان بود، نه خلاف جریان. در نظر بگیرید زمانی که می خواهید شنا کنید و خلاف جهت جریان آب بروید خیلی تقلا می کنید و به مقصد نمی رسید اما زمانی که در جهت جریان آب قرار می گیرید به راحتی و بدون تلاش و تقلا به مقصد می رسید.

احساس خوشبختی
احساس خوشبختی

تلاش بیهوده نکنید

ما از شما می خواهیم تلاش بیهوده نکنید و رها و آزاد به راهنمای درون خود توجه کنید و بیینید چه قدر احساس خوشبختی می کنید و چه قدر اتفاقات پیرامون شما تغییر جهت خواهند داد. کاری که باید بکنیداین است که بگذارید افکار منفی بیایند و بروند و شما به ان بال پر ندهید.اما بر افکار مثبت خود بیشتر تمرکز کنید تا احساستان عوض شود. احساس شما راهنمای درونتان است و به شما می گوید که چه افکاری درونتان است. در باتلاق با تلاش و تقلای بیهوده بیشتر فرو خواهید رفت. شما باید تلاش کنید رها و آسوده باشید. بیشترین تلاش شما باید این باشد که افکار خود را به سمت افکاری هدایت کنید که به شما احساس بهتری می دهند. این کار مهم شما باشد و تمرین کنید احساس بهتری را در خود پرورش دهید.

تمرین پرورش احساس خوشبختی

 • همین الان خود را ببینید که رها و آرام هستید.
 • خوشبختی در شما جریان دارد.
 • سعی کنید مقاومت خود را رها کنید کاملا رها و آزاد.
 • اجازه دهید نور خوشبختی در وجودتان جریان یابد.
 • خود را آزاد و رها سازید تا احساس خوشبختی را با تمام وجود درک کنید.
 • نکته مهم این است که مقاومت درون خود را رها کنید.
 • به خود بگویید خوشبختی در من در جریان است.
 • خوشبختی به طور طبیعی در من جریان دارد من رهای رها هستم.
 • من هیچ مقاومتی ندارم.
 • در این حالت سعی کنید این احساس خوشبختی را با تمام وجود احساس کنید.
 • نور را ببینید که بدن شما را شستشو میدهد.
 • شما هیچ مقاومتی ندارید.
 • دوره رهایی در این مورد بسیار کمک کننده است.

شما خلاق هستید

شما وقتی احساس خوشبختی را در خود پرورش دهید خلاق خواهید بود. و دست به عمل های خلاقانه می زنید که تا به حال انجام نمی دادید. حتی به ذهنتان هم خطور نمی کرد. در پی تغییر افکار احساستان تغییر می کند نشانه های در مسیر درست بودن یکی پس از دیگری می آید تا به شما ثابت کند در مسیر درست هستید. جهان مشتاق پیشرفت و گسترش شما است. جهان و کائنات با آغوش باز منتظر رساندن امدادها به شما هستند. به راحتی امکانات و انسانها و شرایط را برای موفقیت شما فراهم می سازند.ناگهان متوجه می شوید همه چیز به آرامی در حال تغییر است و شما در جریان خوشبختی هستید. شما احساس خوبی دارید و از جهان متافیزیک حمایت و هدایت می شوید.

مقاله سایت Healthline مطالب مفیدی دارد.

در آخر….

ورزش و یا پیاده‌روی را در برنامه روزانه خود قرار دهید. اگر اضطراب و استرس دارید حتماً راهی برای مدیریت آن و کنترل آن پیدا کنید، برای مثال تمرین‌ های تنفسی را انجام دهید و یا افکار خود را بر روی کاغذ بنویسید در نهایت می‌توانید از یک متخصص کمک بگیرید. از انجام کارهای روزانه خود لذت ببرید و جزئیات آن را لمس کنید با دوستانی که به شما احساس آرامش می‌دهند بیشتر وقت بگذرانید. فیلم و یا موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهید و ببینید. رژیم غذایی سالم داشته باشید و همچنین خواب کافی و با کیفیت بسیار مهم است. انعطاف پذیر باشید و قبول کنید که زندگی همیشه بالا و پایین دارد و این ما هستیم که باید با پذیرش و همچنین ساختن لحظات، زندگی را برای خود به شکل بهتر و قشنگ‌ تری بسازیم تا احساس خوشبختی کنیم.

پایدار باشید…. .

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×