😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

دفتر شکر گزاری و چگونه نوشتن آن …

دفتر شکر گزاری

چگونه دفتر شکر گزاری فرکانس ما را بالا می برد.

نوشتن در دفتر شکر گزاری ارتعاش ما را بالا می برد.

همیشه شکر گزاری فرکانس ما را بالا می برد. وقتی شکرگزاری می کنیم ارتعاش های ما بسیار بالا می رود و آماده دریافت موهبت های بیشتر می شویم. در شکر گزاری ما قدردانی می کنیم. همیشه قدردانی موهبت های بیشتری را به سمت ما سرازیر می کند. فرض کنید شما به رستورانی میروید و از سرو کردن غذا و خدمات، پیش خدمت سپاسگزاری محبت آمیزی می کنید.

و به او می گویید از نوع خدمات و توجه او به خود بسیار متشکرید و غذای این رستوران بسیار عالی است. وقتی شما این را با خلوص نیت می گویید و قدردانی می کنید آن پیش خدمت از توجه شما بسیار خوشحال می شود . برای نوبت بعدی که به همان رستوران می روید آن پیش خدمت شما را به جای بهتری دعوت می کند که راحت تر باشید. و سعی می کند توجه بیشتری به شما داشته باشد و خدمات بهتری ارائه دهد.

نوشتن شکر گزاری ارتعاش شما را بالا میبرد
نوشتن شکر گزاری ارتعاش شما را بالا میبرد

دفتر شکر گزاری را همراه خود داشته باشید

در این مثال به راحتی شما با قدردانی و سپاسگزاری توجه بیشتری را به خود جلب کردید و از کیفیت خدمات بهتری بر خوردار شده اید. سپاسگزاری از کائنات و جهان هم در مقیاس وسیع تر همین گونه عمل می کند. توجه به نکات به ظاهر کوچک و بزرگ مثبت و شکر گزاری از آنها موهبت های بی کرانی را به سوی شما سرازیر می کند. شما می توانید یک دفتر شکر گزاری برای خود درست کنید. و در طول روز چندین بار چند دقیقه را صرف شکر گزاری با تمام وجود اختصاص دهید. و اگر این دفتر چه جیبی و کیفی باشد تا همیشه در دسترستان باشد خیلی عالی است تا بتوانید از آن در زمان های متفاوت استفاده کنید. شکر گزاری بلافاصله ارتعاش شما را بالا می برد و بالاترین فرکانس را دارد.

شکر گزاری را عادت خود سازید

اگر شکر گزاری و قدر دانی را عادت خود سازید در نهایت کیفیت زندگی شما تغییر خواهد کرد و در مدار بالاتری قرار خواهید گرفت. دفتر شکر گزاری شما به قدری مهم است که با تمرین و تکرار زندگی تان دگرگون خواهد شد. در هر موضوعی که شکر گزاری کنید در آن زمینه و فور و فراوانی را تجربه خواهید کرد. در دفتر شکرگزاری از روابط خود شکر گزاری کنید.مقاله معجزه شکرگزاری را مطالعه کنید.

.

شاید این سوال پیش بیاید که اگر روابطم بسیار بد و پر از مسئله باشد چه؟
شما در دفتر شکر گزاری خود به حسن و خوبی های آن شخص فکر کنید و شکر گزاری کنید. شاید باز هم سوال پیش بیاید من که خوبی در این شخص نمی بینم که بخواهم باز گو کنم و بنویسم و شکر گزاری کنم. ما به شما می گوییم قطعا وجود دارد ولی شما در مرحله اول می توانید ببینید. حتی اگر در ظاهر یک نکته مثبت و زیبا پیدا کردید برای مثال چشمان زیبا یا حتی تکیه کلام زیبایش….. را در دفتر بنویسید و برای این حسن او سپاسگزاری کنید. دفتر زیبایی تهیه کنید نام آن را دفتر سپاسگزاری بگزارید. در آن چندین آیتم داشته باشید.چند مثال از شکرگزاری در پایین ببینید.

آیتم های دفتر شکر گزاری

  • شکر گزاری روابطم.
  • شکر گزاری عزت نفس بالای خودم
  • شکر گزاری سلامتی
  • شکر گزاری تجسم خلاق
  • شکر گزاری پول و ثروت
  • شکرگزاری خانواده
  • شکر گزاری از شهود و خالق زیبا
  • تا می توانید در دفتر شکر گزاری از حسن ها خوبی های افراد، اشیا، طبیعت.
  • هر آن چه که می بینید، می شنوید و لمس می کنید را پیدا کنید و بنویسید .
دفتر شکر گزاری
دفتر شکر گزاری

نکته مهم

حالا نکته مهم که در آیتم های بالا گفته شد این است که شکر گزاری هم باید از لحظه حال باشد تا از لحظه خود لذت ببیرید. مثلا سپاسگزارم از این مکان زیبا که در آن زندگی می کنم و اگر شما جای بهتر و بزرگتری می خواهید. اول باید از این مکان فعلی لذت ببرید و شکر گزار باشد و نکات مثبت آن جا را پیدا کنید و سپاسگزاری کنید و در دفتر سپاسگزاری خود بنویسید. نکته بعد این است که از خانه ایده آل خود را با مشخصات کامل که در دفتر هدف گزاری نوشته اید از داشتن آن سپاس گزاری کنید. در مقاله داشتن برنامه ریزی توضیحات بیشتری را بخوانید.

سوالی که پیش می آید

و قدردانی قبل از رسیدن به آن است. شما با این عمل ارتعاش خود را بالاتر میبرید و خود را در مدار دریافت قرار میدهید. نکته قابل توجه این است که اولا به مسیر رسیدن به هدف گیر ندهید و در ثانی به الهامات و شهود خود توجه کنید. شهود مسیر رسیدن به خواسته را کامل می داند و از راه درست و کوتاه ترین مسیر شما را به مقصد و هدف می رساند.

من که الان آن خانه ایده آل را ندارم چگونه سپاسگزار باشم. و دقیقا نکته همین جاست که قبل از روئیت هر کاری برای بالا بردن ارتعاش خود لازم است را باید انجام دهید. که قوی ترین این ها نوشتن در دفتر و قدردانی قبل از رسیدن به آن است. شما با این عمل ارتعاش خود را بالاتر میبرید و خود را در مدار دریافت قرار میدهید. در مورد دفتر شکر گزاری به سایت WikiHow مراجعه کنید.

در آخر

شما با داشتن دفتر شکرگزاری به خود یادآوری می‌کنید که چه نعمت‌هایی دارید و آنها برایتان ارزشمند تر می‌شوند در واقع آنها را رد یابی می‌کنید. به ذهن خود مسیر می‌دهید که به آنها توجه کند و حتی این موضوع باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شما می‌شود. چرا که با نوشتن، توانایی‌ هایتان را به خود یادآوری کرده‌اید. بهتر است هر روز موضوعات جدیدی به لیست شکرگزاری خود اضافه کنید می‌توانید با جزئیات در مورد مواردی که در زندگی شاکر آن ها هستید بنویسید. مثل شغل شما، سلامتی و یا داشتن فرزندانتان یا وجود حیوانات خانگیتان و یا حتی گل ها و درختانی که در طبیعت می‌بینید و یا تکنولوژی که زندگی را برای شما راحت‌تر کرده‌اند همه این موارد می‌تواند موضوع شکرگزاری باشد.

موفق و سربلند باشید… .

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×