😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

بازی زندگی چگونه است؟

بازی زندگی

در اینجا می آموزیم که بازی زندگی چگونه لذت بخش است و به جای مقاومت و پیکار، رها و آسوده لذت ببریم.

سخت نگیر و با بازی زندگی همراه باش

آیا زندگی را خیلی سخت گرفته ای ؟ آیا خودت را مورد اذیت و آزار قرار میدهی؟ کمال طلبی ؟ تا همه چیز کامل نباشد دست به عمل نمی زنی؟ آیا نمی دانی و سردرگم هستی که برای موفقیت فردی و خوشبختی خودت چه کار کنی ؟ همه ی ما دچار این سردرگمی و آشفتگی شده ایم و یا در حال حاضر هستیم و خواهیم بود . من شما را دعوت می کنم به مطالعه ادامه مقاله تا با هم به این سردرگمی پایان دهیم. سردرگمی و کاسه چه کنم؟ چه کنم؟ به جهان پیرامون ما پیام منفی و سردرگمی می دهد و فرستادن ارتعاش مبهم دستاوردی مبهم برای ما خواهد داشت.

در این مورد مقاله احساس=خوب اتفاق خوب را مطالعه کنید.

بازی زندگی
بازی زندگی

خوشبختی و موفقیت مثل هوا در شما جریان دارد

اول به شما بگویم که شما به دنیا نیامده اید که به دنبال موفقیت و خوشبختی باشید. شما به دنیا نیامده اید که در جستجوی موفقیت تلاش و پیکار کنید و در نهایت نتیجه ای نبینید. آیا برای شما هم پیش آمده است که در تکاپوی موفقیت و خوشبختی باشید ولی آنها مثل سایه از شما فرار کنند؟ همیشه شما یک قدم عقب تر از خوشبختی و موفقیت هستید و این تقریبا تجربه عموم مردم است و همه ما این اتفاق را بارها در مقاطع مختلف زندگی تجربه کرده ایم. چیزی که می خواهم به شما بگویم این است که ما موفق و خوشبخت به دنیا آمدیم و همه اینها مثل هوا در ما جریان دارد فقط ما جلوی آن را با مقاومت و پیکار با زندگی می گیریم و اجازه آشکار شدن آن را نمی دهیم.

زندگی را باید بازی کرد

بازی زندگی بسیار جذاب تر و زیبا تر از آن است که ما این قدر سخت می گیریم. ما با جدیت و پیکار و جنگ می خواهیم موفقیت را به دست آوریم و خوشبخت باشیم و این ها با هم در تضاد است. مقاله چگونه خوشحال باشم را مطالعه کنید.

به قول خانم اسکاوین شین در کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاوینشین هر وضعیت ناهماهنگ نشانه ناهماهنگی درون خود آدمی است. اگر در باطن انسان ذره ای واکنش هیجانی نسبت به وضعیت نا هماهنگ وجود نداشته باشد آن وضعیت برای ابد از سر راهش می رود. پس می بینیم کار آدمی همواره با خویشتن است.

عدم مقاومت

در این جملات جادویی این بانوی بزرگ سری نهفته است که اگر آن را بارها با تمرکز و آگاهی بخوانیم هر بار درک زیبا تری از آن خواهیم داشت. یعنی اینکه در عدم مقاومت ما باید رها کنیم تا از بازی زندگی لذت ببریم . همه چیز درون ما است. شما ببینید وقتی در جامعه اتفاقی می افتد اکثریت جامعه واکنش نشان می دهند برای مثال تا چیزی در حال گران شدن است همه هجوم می برند و آن را می خرند همین واکنش هیجانی باعث گران تر شدن و بدتر شدن اوضاع می شود. هر عکس العمل و واکنشی شما را از بازی زندگی و لذت بردن باز می دارد و شما وارد مقاومت و پیکار با زندگی می شوید و این جنگ و تقلا شما را از خوشبختی و شادمانی باز می دارد. برای شاد زندگی کردن مطالبی در سایت healthlin مشاهده میکنید.

در بازی زندگی رها باشید
در بازی زندگی رها باشید

فراز و نشیب ها ی زندگی

برای تمام انسان‌ها زندگی همراه با فراز و نشیب است و این نوع برخورد ما با مشکلات است که تفاوت ایجاد می‌کند. و اگر بتوانیم بهترین واکنش را نشان دهیم می‌توانیم رشد کنیم و قدرتمند شویم. این بسیار طبیعی است که زندگی فراز و نشیب داشته باشد، اما مهم این است که بعد از چالش چه درس‌هایی از این بازی زندگی گرفته باشیم بنابراین حتی این شرایط هم ارزشمند است که با تجربه‌ای که به دست آورده‌ایم برای رسیدن به هدف پله‌ها را راحتر طی می‌کنیم و حتی این تلاش‌ها باعث می‌شود که آن هدف و مسئله برای ما ارزشمندتر شوند و قدردان رسیدن به خواسته‌های خود باشیم.

بهتر است اهمیت ندهیم که امروز چه شرایطی را می‌گذرانیم یا چقدر سخت است. مهم این است که بدانیم اتفاق ها بلاخره رخ می‌دهند حال گاهی همراه با سختی و چالش و گاهی با آرامش و سکوت پس صبر را تمرین کنیم تا رسیدن را تجربه کنیم.

خوشبختی درون خود ما است

ما به دنبال خوشبختی بیرون از خود می گردیم.
در صورتی که خوشبختی درون خود ما هست.
تنها کافی است مقاومت را رها کنیم و آزادانه از زندگی لذت ببریم.
خودمان را رها و آزاد از باورهای اشتباه وتقلا و تلاش و جنگ و پیکار کنیم.
زندگی لذت است، زندگی بودن در لحظه است، زندگی شادمانی است.
زندگی بازی کردن است …
از بازی زندگی لذت ببر و آن گاه ببین که خدا چگونه به جای تو پیکار می کند و تو پیروز می شوی.

پیکار با خداست

به راستی چه چیزی بهتر از اینکه تو تماشا کنی و لذت ببری و قدرتی والاتر از تو با عشق به جای تو اموراتت را به بهترین شکل سرو سامان دهد. تکرار این جمله تاکیدی به تو کمک می کند که باور تقلا و واکنشی شدن را کنار بگذاری و کنار بایستی و اجازه بدهی خداوند کارش را انجام دهد. جنگ از آن خدا است، من رها و آسوده کنار می نشینم و موفقیت و پیروزی خودم را به چشم می بینم و جشن میگیرم.

با آرزوی موفقیت…. .

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×