😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

رویا پردازی کنید…

رویا پردازی

در اینجا یاد می گیرید که چرا مهم است رویا پردازی کنید و به الهامات درونی خود اعتماد کنید.

رویا پردازی بزرگترین قدرت بشر

شاید اغراق نباشد بگویم بزرگترین قدرت بشر رویا پردازی است. اگر رویا پردازی نبود برادران ویلبر رایت هیچ گاه نمی توانستند حتی به فکرشان پرواز را راه دهند. اگر رویا پردازی نبود ادیسون هیچ گاه نمی توانست به اختراع برق دست پیدا کند و توسعه و پیشرفت بشر بدون رویا امکان پذیر نبود. وقتی رویایی در ذهن انسان شکل می گیرد و از نظر دیگران غیر ممکن است و آن شخص با قدرت به آن بها می دهد و با تمام مسائل و موانع پیش رویش پیش می رود او فقط رویایش را می بیند ودیگر هیچ.

رویا پردازی کنید
رویا پردازی کنید

شفاف شدن مسیر رویا ها

فرد که رویا دارد برای آن مسیر برنامه‌ ریزی می‌کند و تلاش می‌کند. و مسیر برای او شفاف می شود. او می‌بیند که در واقعیت به آن اهداف رسیده است. و حتی این موضوع باعث تعجب دیگران می‌شود و وقتی شخص به اطرافیان این موضوع را بازگو می‌کند که رویای من بوده و حال به واقعیت پیوسته است آنها باور نمی‌کنند زیرا قدرت رویا پردازی را دست کم می‌گیرند.
افراد معمولا به دنبال راه های پیچیده و سخت برای انجام اهداف بزرگ و کوچکشان هستند. البته که این هم بهانه ی ذهن است که آنها را گمراه می کند. وقتی بشر ابزار به این بزرگی را در دست دارد که به راحتی می تواند آن را به کار گیرد و به خواسته هایش برسد چرا با باورهای غلط خود را از آن محروم کند. در مقاله قدرت تجسم چگونگی انجام رویا پردازی توضیح داده شده است.

رسیدن به رویا ها

انسانهای موفق که کارهای بزرگی از نظر دیگران کردند که برای آنها بزرگ نبوده است. چون آنها دائما در درونشان آن را می دیدند و در حال لذت بردن بودند. همه چیز در ابتدا در ذهن شکل می گیرد از رویا پردازی نهراسید. نکته مهم این است که باید از فکر کردن در مورد چگونگی رسیدن به آن پرهیز کنید، فقط به رویا هایتان فکر کنید، آن ها راهشان را بلد هستند. اگر رویایی در ذهن شما آمده است، بی دلیل نیامده و این معنی را می دهد که برای شما است و شما قادر هستید آن را انجام دهید.

به ذهن خود اجازه پرواز دهید

رویاهای خود را در مزه مزه کنید از آن نهراسید فقط لذت ببرید. منبع آفرینش از حضور شما در این جا هدفی دارد که تحقق آن را در شما می بیند و آن چه که در رویای شما می آید مال خودتان است، آن را پس نزنید. ترس شما را از پیشرفت باز می دارد از شکست نترسید در نهایت شما برنده اید. شخصی از یک انسان موفق خواست که تنها یک چیز را بخواهی برای موفقیت به من بگویی چیست؟؟ گفت بارها شکست بخور. از شکست نترسید و هر بار که شکست می خورید بدانید یک راه را طی کردید و برای رسیدن به هدفتان جلوتر میروید.

از رویا پردازی نترسید
از رویا پردازی نترسید


رویا پردازی کنید

آرام بنشینید و رها باشید.
از هر فرصتی استاده کنید در رویا هایتان غرق شوید.
انگار همین حالا وجود دارند با آنها زندگی کنید.
دقت کنید در این راستا ممکن است الهاماتی دریافت کنید به سادگی از آنها نگذرید به آن اعتماد کنید و بلافاصله اقدام کنید به هیچ ترس و مانعی توجه نکنید و پیش بروید.
رویاهایتان مسیر را به خوبی بلد هستند به آنها اعتماد کنید.
فقط با ایمان پیش بروید و بدانید کائنات منتظر شما هستند.

به رویاهایتان اعتماد کنید آنها راهشان را بلدند.

رویا ناسازگار

گاهی رویا پردازی بیش از حد می‌شود و باعث مختل شدن کارها و زندگی فرد می‌شود. زیرا از واقعیت بسیار فاصله دارد و افکار حالت بیمارگون به خود می‌گیرد و بعد از گذشت زمان فرد دچار سرخوردگی می‌شود. بنابراین رویا باید حس خوشایندی به ما دهد و به طور معمول خیال پردازی در تمام افراد وجود دارد، فقط باید مراقب باشیم که تبدیل به خیال پردازی‌های ناسازگار با زندگیمان نشود.

در آخر…

رویا پردازی قدرت تخیل شما را تقویت می‌کند و شما را فرد خلاق‌ تری می‌کند. رویا ها احساسات و ایده‌ هایی هستند که در ناخودآگاه ما وجود دارند. به وسیله رویا پردازی می‌توانید خودتان را تصور کنید که به آن خواسته خود رسیده‌اید و در حال انجام آن هستید. این موضوع کمک می‌کند تا تصویر روشنی از اهداف و خواسته‌های خود داشته باشید. تلاش کنید و برای رسیدن به آن برنامه مشخصی داشته باشید.

در سایت wikipedia مطالبی در این مورد وجود دارد.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×