هوشیاری

لذت و خوشی چگونه فرکانس را بالا می برد؟

لذت و خوشی

در اینجا می آموزیم چگونه با لذت و خوشی ارتعاش خود را بالا ببریم و زندگی دلخواه را خلق کنیم.

چرا باید در لذت و خوشی باشیم؟

شما برای بالا بردن فرکانس خود و قرار گرفتن در مدار بالا باید در حالت خوشی قراربگیرید یعنی اینکه لذت خوشی داشته باشیدو خوشحال باشید هدف از آفرینش شما خوشبختی است شما به دنیا آمدید که خوشبخت زندگی کنید شاد باشید و لذت ببرید ولی اکثر انسانها طبق باورهای خود زندگی می کنند باورهای اشتباه و غلطی که انسان را به غم و اندوه می برد .غم و اندوه هم فرکانس پایین دارد و اتفاقات بد را دوباره به سمت ما می کشد وما غمگین تر می شویم هر چه قدر غمگین تر شویم اتفاقات بد را جذب می کنیم و هر چه قدر اتفاقات بد را جذب کنیم غمگین تر می شویم و این دور ادامه دارد.

شاد بودن را تمرین کنیم

اگر ما یاد بگیریم در زندگی لذت و خوشی داشته باشیم و هر کاری را توام با لذت و خوشی کنیم فرکانس ما بالا می رود و خود به خود مدارمان تغییر پیدا می کندبنابراین یاد بگیرید که برای خود برنامه داشته باشید برای لذت و خوشی برنامه داشته باشید.مدام این سوال را بپرسیدکه چطور می توانم شاد تر باشم؟ چه طور می توانم شادتر زندگی کنم؟الان چه کاری انجام دهم که حالم بهتر باشد شما هر چه قدر شادتر باشید هم درلحظه از زندگی لذت می برید هم آینده شما آن طور که می خواهید خلق می شود.به مقاله خالق زندگیدر بهشت مراجعه کنید.

ما یاد گرفتیم غمگین باشیم

ما یاد گرفتیم چه طور به راحتی غمگین باشیم چه طور استرس داشته باشیم و چه قدر باعث آزردن روح و روان خود باشیم این عادات به قدری برای ما عادی شده است که فکر می کنیم غصه خوردن طبیعی است و حتی فراتر از این آن قدر پیش رفتیم که با شادی کردن احساس گناه می کنیم و وقتی خوش می گذرانیم فکر می کنیم یعد از آن اتفاق بدی در پیش است . همه این ها نشات گرفته از باورهای مخرب ما است که باید تغییرشان دهیم. آسوده خاطر ودر آرامش بیخیال و رها باشیم و اجازه دهیم مسائل ما با آرامش خود به خود حل شود چون وقتی در مسیر درست باشیم و در جریان آگاهی زندگی کنیم خیلی از مسائل به راحتی حل می شود.

ارتعاش خود را بالا ببرید

وقتی یاد بگیریم و تمرین کنیم که حال ما خوب باشد و از زندگی لذت ببریم به مرور زمان ارتعاش ما بالا می رود و اتفاقات خوب را خلق می کنیم و با اتفاقات خوب حال ما بهتر می شود این سیر و روند ادامه می یابد ولی برای این که بتوانیم این افکار را جایگزین افکار منفی کنیم باید تمرین کنیم یعنی در اوایل عامدانه با تمریناتی مثل شکر گزاری و توجه به نکات مثبت ارتعاش خود را تغییر دهیم . با ایجاد حس خوب ارتعاش خود را بالا ببریم. ما باید یاد بگیریم که احساس خوشبختی جز طبیعی زندگی ماست و حق ما از زندگی است و مثل نفس کشیدن است. لذت و خوشی بخش اصلی زندگی ماست.

به احساس خود توجه کنید

قانون جهان استثنا نمی شناسد طبق قانون احساس خوب مساوی اتفاقات خوب و احساس بد مساوی اتفاقات بد است هیچ استثنایی نیست البته نباید بترسیم چون خود ترس مقاومت و احساس بد است نگرانی ارتعاش منفی دارد تا می توانی احساس رهایی داشته باشید با احساس خوب ارتعاش خود را بالا ببرید .لذت و خوشی را با تمرینات عادت خود سازید. تمریناتی برای بالا بردن ارتعاش به شما می گوییم که مقاومت شما را کم کند.

تمرین

 • شکرگزاری و قدر دانی را تمرین کنید.
 • پیاده روی روزانه ارتعاش شما را بالا می برد.
 • موسیقی زیبا بدون کلام گوش دهید.
 • مراقبه روزانه انجام دهید.
 • دفتر توجه به نکات مثبت را درست کنید و نکات مثبت را در آن یادداشت کنید.
 • بازی کردن با حیوان خانگی.
 • هر تمرینی که حال شما را بهتر کند و در حالت لذت و خوشی باشید ارتعاشتان بالا می رود.
 • در مقاله chetor هم راه کار هایی برای بالا بردن ارتعاش داده شده است.

دوست دار شما
آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (7)

*
*

  بهروز آژ Guest 1401-01-10 Reply

  باسلام بسیار عالی بود لذت بردم اطلاعات خوب وسازنده ای احیانا دارید ویا کتاب‌های مفید در این زمینه برام معرفی کنید.ممنون میشم.تشکر

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   درود کتاب بخواهید تا به شما داده ش.ود از خانم اسنر هیکس💕

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   درود کتاب بخواهید تا به شما داده دشود خانم استر هیکس💕

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   💕

  فرح Guest 1401-10-11 Reply

  سلام واقعا مطالب مفیدی رو نوشتید که مورد نیاز همه هست .بسیار سپاسگزارم

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   درود سپاس از توجهتون

    azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

    💕