هوشیاری

سکوت درونی چیست؟

سکوت درونی

در این جا می آموزیم که سکوت درونی چیست و چه طور این موهبت را به کار گیریم.

ورای هیاهوسکوت درونی حضور دارد

در ورای هیاهوی زندگی بالا و پایین جنگ و دعوا نا ملایمات و بیماری و فقر و مشکلات فراوان و همه ی اینها که انسان را واقعا از پای در می آورد پشت همه اینها سکوت درونی و ژرف که آرامشی عمیق به جان و درون انسان می دهد وجود دارد که همچنان هر لحظه انتظار شما را می کشد که به سوی او روانه شوید و در بدترین شرایط بیرونی آرامش و سکوت را تجربه کنید و خود را آزار ندهید. سکوت درونی تو را به عشق دعوت می کند وفراسوی این هیاهو تو سکوتی دلپذیر را تجربه می کنی که به تو دسترسی به راه حل مساعلت را به عالی ترین شکل می دهد.به مقاله لحظه حال رجوع کنید.

سکوت درونی

ذهن وراج من

من هر گاه ذهنم شروع به وراجی و شلوغ کردن و به بزرگ کردن مساعل می پردازد خودم را با نوشتن آرام می کنم تا به ورای ذهنم رجوع کنم و دسترسی به حلال مساعلم داشته باشم و وقتی ذهن آرام نمی شود و سکوت درونی دسترسی ندارم می گویم خفه شو اگر تو در بدترین حالت مرده باشی چه؟مسعله ات چه خواهد شد؟ پس الان هم تقلای زیادی نکن و مساعلت را رها کن بسپار به وجود درونت وبه سکوت درونی وصل شو.اصلا فکر کن تو مردی و دیگر هیچ.

سکوت درونی

ذهن در حالت حفظ بقا

زمانی که این گونه فکر می کنم ذهن که همیشه در حالت حفظ بقاست و همیشه در حال بزرگ جاوه دادن مساعل برای حفظ بقا دیگر فکر می کند به آخر خط رسیده ونسبتا آرام می گیرد به درون خود فرو می رود البته این تجربه من است و درزمانی که مساعل زیادی هجوم می آورند و مهار ذهن غیر قابل کنترل می شود من از این حربه برای دسترسی سکوت درونی استفاده می کنم. شما باید ببینید چه تمرینی حال شما را بهتر می کندو آن را انجام دهید.

سکوت درونی

دستیابی به سکوت درونی

می توانید مساعل خود را بنویسید و بسوزانید یا پاره کنید مهم این است که شلوغیها از درون شما بیرون بریزد تا شما دسترسی به سکوت درونی که عشق ناب است و تمامی راه حل های عالی آن جاست دست پیدا کنید .در ورای ذهن که سکوت است وجود در آن جا حضور دارد منظورم از وجود آن هویت درونی و اصل ذات شماست که هر کسی آن را به نامی می خواند که به او احساس بهتری می دهد مثل خدا خالق و….. حالا پشت مساعلت تو وصلص و بر خلاف بیرونت که شلوغیها هست تو در سکوتی ژرف احساسی ماورایی را تجربه می کنی که دیگران از بیرون از این همه صبر و آرامش تو به وجد می آیند و آنها هم به آرامش دعوت می شوند.

ودر ادامه….

در این حالت نا آگاهی و انسانهای نا آگاه از تو تاثیر می گیرند
و ارتعاش فوق العاده ی ماورایی تو منتشر می شود و اثر گزار است.
انسانهای نا آگاه اطرافت آرام و آگاه تر می شوند
یا اینکه آز کنار تو دور می شوند
لازم نیست تو کاری انجام دهی فقط سکوت کن و آرام باش
آن گاه الهام و شهود را دریافت خواهی کرد
واگر قرار است عملی انجام دهی طبق آن الهامات اقدام کن
و نتایجی شگفت انگیز برایت خواهد داشت
چون منشا این الهام از جای درست و شفا دهنده ای برای تو فرستاده می شود
که مو هبتی عظیم در خود دربر دارد.
سکوت درونی موهبتی است عظیم در حل مساعل تو و مهمتر حال درونیت
که با وصل شدن به آن معجزه را تجربه میکنی.

در سایت successconsciousness در این مورد توضیحاتی داده شده است.

دوست دارشما
آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (2)

*
*

  negarman Guest 1401-06-10 Reply

  مسائل
  مسئله

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   💕