🪻 %40 تا 70% تخفیف عیدانه برای تمامی دوه های هوشیاری 🎉 مشاهده دوره ا >

هوشیاری

قدرت درون را کشف کنیم

قدرت درون

در این مقاله به قدرت درون و نامحدود انسان و راه های دست یابی به آن میپردازیم.

قدرت دست خداست

چه اندازه به این جمله باور دارید، شاید بگویید که این جمله را کاملا باور دارم. ولی عملا می بینی که در جاهایی از زندگی که باید بر او توکل کنی به اندازه کافی ایمان نداری و ترس و نگرانی سراغت می آید. ترس و نگرانی فقدان قدرت است فقدان عشق الهی است. شاید هم اصلا باور نداشته باشی که نیرویی قدرتمند برای حمایت و هدایت تو درون خودت هست و این باور حقیقت را عوض نمی کند. زیرا چنین قدرتی هست و مشتاق کمک به تو و موفقیت تو است، چه باور داشته باشی چه نه. اگر باور نداشته باشی فقط خودت را از این قدرت نامحدود محروم می کنی. و این قدرت درون خودت است فقط باید به او بسپاری و ایمان داشته باشی با ذهن استدلالی زندگی نکنی.

قدرت درون تو نامحدود است

هر چه قدر به درونت توجه کنی الهامات و هدایت الهی را در میابی. دسترسی به منابع نامحدود و اطلاعات فوق بشری پیدا می کنی. همه انسانهای موفق در طول تاریخ از این قدرت استفاده می کردند. و دیگران از این همه کارهای بزرگ آنها شگفت زده می شدند. آنها آگاه نبودند که این اشخاص از نیروی درونی خود استفاده می کردند. و این قدرت درون همه انسانها هست فقط باید تلاش کنند تا آن را کشف کنند و مقاومت ها را رها کنند. در مورد این نوع مراقبه و حس رهایی به مقاله عدم مقاومت چیست مراجعه کنید.

قدرت درون
قدرت درون

چگونه قدرت درون خود را کشف کنیم؟

با یک مثال ساده پاسخ این سوال را به شما می گویم. شخصی برای خرید قطعه زمینی برای سرمایه گزاری و معامله سر قرار رفت. زمین قیمت مناسب داشت ولی قسمتی از زمین کمی قناسی داشت. آن مرد در قلبش احساس میکرد که به قناسی توجه نکند و این زمین را بخرد. ولی ذهن منطقی به او می گفت این زمین خوبی نیست هر ملکی که بخواهی بسازی قناسی دارد. او به الهامات قلبی خود گوش کرد و زمین را خرید. چند سال بعد به علت بزرگراهی که آن جا احداث شد زمین چند برابر شد و آن زمین جای خوبی برای مرکز خرید قرار گرفت و آن راچندین برابر قیمت ملک های دیگر برای ساخت ساختمان تجاری خریدند و آن شخص بسیار سود فراوانی کرد.

در ادامه مثال فوق

با توجه به الهامات قلبی و شهود به مرور زمان آگاهی شما بالا می رود و به اصطلاح سنسورهایتان قوی می شود. وقتی با تمرین و تکرار و توجه برای تصمیم های کوچک هدایت بخواهید و الهامات به شما پاسخ می دهد. که ممکن است این شهود به شکل های متفاوت شما را راهنمایی کند. تا بتوانید به قدرت درون وصل شوید. در زمینه هدایت الهی در مقاله فوق مطالب و آموزشهای مفیدی است که توصیه می کنم مطالعه بفرمایید.

قدرت درون خود را کشف کنید
قدرت درون خود را کشف کنید

صدای درون

زمانی که نمی‌ توانید صدای درون را بشنوید در واقع شما من ذهنی خود را بزرگ کرده‌اید من ذهنی کارش جدایی شما از دیگران است. قضاوت می‌کند، محکوم می‌کند و حسادت را به همراه دارد و شما را وارد جنگ با اطرافتان می‌کند و در پی آن افسردگی و شکست برایتان می آورد.

اما این من ذهنی با ندای درون تفاوت دارد. در واقع ندای درون یا همان صدای درون شما با مشاهده‌گری بر خودتان افکارتان و دیگران نمایان می‌شود و شروع می‌کند به ارتباط گرفتن با شما و مسیر شادی را نشانتان می‌دهد. با خروج از من ذهنی ندای درونی شما، الهامات درست را به شما می‌رساند. در واقع حقیقت وجودی شما از دل سکوت و پرهیزات از قضاوت حسادت و… و از یکی بودن با دیگران و دوستی می آید. چیزهایی که دریافت می‌کنید باعث موفقیت شما شده البته که در کنار آن باید عملگرا هم باشید و عمل و اقدام درست را انجام دهید.

ایمان

وقتی به مسیر خود ایمان دارید قطعاً رشد خواهید کرد. البته باید بدانید که در طی کردن این مسیر چالش ها و شکست‌هایی هم وجود دارد. اما شما می‌توانید از آنها به عنوان پله‌ای برای رشد خود استفاده کنید و با کسب تجربه از تمامی موانع عبور کنید. فقط کافیست که به خود و مسیر پیش رو ایمان و اعتماد داشته باشید و بدانید که آنها موقت و گذرا هستند. با پذیرش و گذر از منطقه امن خود راه‌ های رسیدن به مقصد برایتان باز می‌شود. بنابر این از قرار گرفتن در موقعیت‌های جدید واهمه نداشته باشید، حتی اگر از نظر شما سخت و غیر ممکن باشد حتماً امتحان کنید این تلاش شما ارزش تجربه کردن و موفق شدن را دارد.

قدرت درون را باور داشته باشید تا به آن دست یابید

در حقیقت آن قدرت وجود دارد فقط این مقاومت شما است که اجازه ارتباط با آن را به شما نمی دهد. در مقاله هنر اجازه دادن چگونگی این ارتباط توضیح داده شده است. رها باشید در طول روز مراقبه کنید و به درون خود بروید. این مراقبه احساس رهایی و عدم مقاومت به شما میدهد. موانع را از سر راهتان بر می دارد تا بتوانید وصل شوید.

به سایت linkedin مراجعه کنید.

موفق و پایدار باشید.

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    زهرا جاوید Guest 1399-08-18 Reply

    سلام. مممنون از توضیحات عالیتون.
    👏👏❤

×