😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

زندگی در بهشت را خلق کنیم …

زندگی در بهشت

در اینجا توضیح می دهیم که چگونه زندگی در بهشت را خلق کنید و برای خودتان بهشت بسازید.

دروغ را باور نکنید و زندگی در بهشت را خلق کنید

می خواهم حقیقتی را به شما بگویم اینکه کاری نکنید و منتظر کسی و چیزی باشید که به بهشت بروید و زندگی جادویی را در آنجا تجربه کنید دروغی بیش نیست. این که به خودتان وعده بدهید و دست به هیچ کاری نزنید و فرصت های زندگیتان را به تعویق بیندازید خودتان را عقب نگاه میدارید. اینکه منتظر باشید تا شرایط برای شما فراهم شود و شاد باشید و لذت ببرید و وقتان را از دست بدهید خودتان را فریب داده اید. و فرصت زندگی و لذت بردن را از خودتان می گیرید. و فرصت ساختن زندگی در بهشت را از دست می دهید. در این مورد برای جذب شادی مقاله شادی دررون مراجعه کنید.

برای خود بهشت را بسازید
برای خود بهشت را بسازید

شما خالق زندگی در بهشت خودتان هستید

شما باید زمینه های شادی و لذت که خالق زندگی در بهشت شما است را فراهم کنید. برایش برنامه ریزی کنید، وقت بگذارید فرصت را از دست ندهید و زندگی را مزه مزه کنید و غرق لذت و شادی باشید هر چند با چیز های کوچک. می دانم می خواهید بگویید که چه طور می شود با این شرایط مالی و شرایط اقتصادی با این وضعیت آشفته جامعه من شاد باشم . لذت ببرم. چگونه می شود آیا باید به خودم دروغ بگویم؟ خودم را فریب بدهم؟

شما حق انتخاب دارید

من جواب شما را این گونه خواهم داد، که شما حق انتخاب دارید و می توانید بپذیرید که محکوم به این زندگی غم انگیز وتاسف بار خودتان و شرایط حاکم بر جامعه هستید. تلاشی نکنید و پیشرفتی نداشته باشید و در نهایت آخر عمر با حسرت با دنیا وداع کنید. ولی حق اعتراض ندارید. چرا که عده ای زندگیشان دقیقا با شریط شما بوده ولی تجربه بسیار متفاوتی داشته اند. افرادی که در همین شرایطی که شما بودید و حتی بدتر سپری کرده اند اما موفق، شاد و ثروتمند شده اند. آنها هیچ فرقی با شما نداشتند و حتی در شرایطی سخت تر از شما هم بوده اند.

حرکت کن تا خالق زندگی در بهشت باشید

منتظر نباشید به خودتان وعده ی تو خالی ندهید. تا بلند نشوید و شروع به ساخت و ساز نکنید، بنایی ساخته نخواهد شد. و به محض اینکه تصمیم می گیرید کل جهان با شما هماهنگ می شوند و به خدمت شما در می آید. برای رسیدن به هدف و ساختن بهشت زندگی در خدمت شما می آید. شما خالق زندگی خودتان هستید. منتظر نباشد، حرکت کنید. فرصت را از دست ندهید. یک قدم بردارید و ببینید چگونه جهان قدمها را به سویتان بر می دارد. در مقاله تجلی خواسته ها در این مورد توضیحات جامعی داده شده است.

نگرشتان را عوض کنید

فقط کافیست نگرشتان را عوض کنید، حرکت کنید و بدانید و ایمان داشته باشید که همه چیز از شما شروع می شود. اگر یک نفر توانسته در شرایط اکنون شما یا حتی سخت تر و محدود تر از شرایط فعلیتان زندگی رویاییش را خلق کند،بنابر این شما هم می توانید. در علم nlp قانونی هست که می گوید اگر در جهان یک نفر توانسته باشد کاری را که شما آرزویش را دارید انجام دهد حتما شما هم می توانید. نگرش خودتان را تغییر بدهید. و بلند شوید حرکت کنید. منتظر نباشید بلکه جهان هستی منتظر شما است. همه کائنات منتظر هستند تا بلند شوید و قدم بردارید. حرکت کنید.

خالق زندگی در بهشت خودتان باشید

نگران قدمهای بعدیتان نباشید و به چگونگی رسیدن به آرزویتان فکر نکنید همه چیز در مسیر برایتان روشن خواهد شد. و شما هدایت می شوید. جهان عاشق پیشرفت و تغییر است و وقتی شور و هیجان شما را ببیند جهان شوق و شور بیشتری برای وسعت و پیشرفت دارد و با قدرت به شما امداد می رساند و شما را شگفت زده می کند. خودتان را خالق ببینید. شما محکوم به سرنوشت نیستید. جهان شما را هدایت می کند. زندگی در بهشت را خلق می کنید. درمقاله سایت LinkedIn توضیحاتی در این زمینه داده شده است.

برای رسیدن به بهشت زندگی تلاش کنید
برای رسیدن به بهشت زندگی تلاش کنید

هدایت خواهید شد

اگر اکنون جایگاه شما همانی نیست که می خواهید، شایستگی و لیاقت خودتان را بالا ببرید. جهان شما را به بهترین جا و بهترین شرایط و بهترین مکان و بهترین مردمان هدایت می کند. تا وقتی تغییر نکنید و مثل عموم جامعه فکر کنید چه انتظاری دارید زندگیتان با عموم مردم فرق کند. و شرایط متفاوتی را تجربه کنیید و مثل عده ی محدودی خوشبخت و عالی زندگی کنید؟

 • ببینید از جهان چه می خواهید
 • هر چیز بهایی دارد
 • بهای زندگی در بهشت، حرکت شما است
 • تغییر نگرش شما است
 • باورهای مثبت شما است
 • خلق شادی و لذت و زندگی متفاوت شما است
 • بهشت را در همین جا بسازید
 • در همین لحظه و حال
 • فرصت را از دست نده
 • شما خالق زندگی خودتان هستید.

موفق و سربلند باشید… .

دیدگاه‌ها (2)

*
*

  زهرا جاوید Guest 1399-05-06 Reply

  عالی بود . متشکرم از شما بانوی عزیز و فرهیخته.👏👏❤

   azita8456 نویسنده 1399-05-08 Reply

   تشکر از توجه شما عزیز دل

×