😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

قانون رهایی و پالایش چیست؟

قانون-رهایی-و-پالایش-چیست؟

قانون رهایی و پالایش یعنی کنار گذاشتن افکار منفی و جایگزین کردن باورهای مثبت که در اینجا توضیح میدیم.

توضیح قانون رهایی و پالایش

در مورد قانون رهایی و پالایش می خواهم یک نکته اساسی و مهم را بگویم که شاید تا به حال هیچ کسی به تو نگفته و در هیچ کتابی نخوانده ای. با یک مثال برایت روشن میکنم که جریان از چه قرار است. فرض کن که تو یه خونه داری که داخلش پر از اسباب و اثاثیه کهنه و مبلمان قدیمی و پاره و فرسوده هست. تو می خواهی یه دست مبلمان تمیز ونو بخری و بیاری داخل خونه بچینی. سفارش دادی و مبلمان نو رو آوردن حالا چطور می شود در داخل شلوغی و اون وسایل کهنه و فرسوده مبلمان نو و زیبا رو قرارداد؟

افکار منفی را پاک کن
افکار منفی را پاک کن

قانون رهایی و پالایش هم درست همین را می گوید که اگر تو ذهنت را خالی از افکار و باورهای منفی نکنی نمی توانی چیزهای جدید و مثبت را وارد ذهنت کنی. مهمترین کار در ابتدای تغییر زندگی و سرنوشت پاکسازی است که با تغییر باورها امکان پذیر است و درتغییر باورها نکته اساسی قانون رهایی و پالایش است.

معنی بخشایش و پالایش

در قانون رهایی و بخشش بخشایش یعنی آزاد و رها کردن

چیز مثبت را جایگزین کردن و پالایش نیز نوعی بخشایش است
بانو کاترین پاندر در این مورد چه زیبا گفته اند
که پالایش عاطفی یکی از بالاترین صور محبت است. دلبستگی به اسارت می انجامد.
حال آنکه شیوه عشق راستین آزاد کردن آن چیز یا آن شخصی است که دوست می دارید.
اگر پالایش را پیش بگیرید هرگز چیزی را از دست نمی دهید
بر عکس برای پرورش عشقی آزادانه تر و رضایت بخش تر راه می گشایید
تا همه آنها از این خوان نعمت بهره ایی دارند بتوانند هماهنگ تر محبت کنند و محبت ببینند.

عدم وابستگی و آزادی

در قانون رهایی و پالایش با عدم وابستگی می توان آزادی را به دست آورد.گاهی ما متوجه این نیستیم که وابسته هستیم و این وابستگی را در قالب کنترل طرف مقابل و اطرافیانمان نشان می دهیم و خود را گمراه می کنیم فکر می کنیم آنها صلاح خود را نمی دانند و ما بهتر می توانیم برای آنها تصمیم بگیریم و به آنها کمک کنیم، اما باید بدانیم که این کنترل گری از وابستگی ماست که نمی توانیم رها کنیم که آنها نیز درس خود را بگیرند و در زندگی به مسیر خود آزادانه و رها ادامه دهند.

این هم ما را در زندان وابستگی و هم آنها را اسیر می گرداند و اگر این را درک کنیم که ما مسئول هیج کسی نیستیم و مسئولیت اعمال و افکار خودمان را به عهده بگیریم هم خودمان آزاد و رها می‌شویم هم دیگران را آزاد و رها می‌سازیم تا به زندگیشان برسند.

پالایش

گاهی افکار سرکوب شده ای داریم که به صورت اختلالات خود را نشان میدهند، حتی ذهن از بیان آنها میترسد که شاید جلوه اجتماعی نامناسبی داشته باشد اما این فکر اشتباه است و لازم است با یک متخصص در میان بگذاریم زیرا با بیان آنها و کمک گرفتن احساس بهتری پیدا می کنیم و روانشناسان کمک میکنند تا آن احساس واقعی خود را بیان کنیم، و گاهی فرد در برون ریزی گریه میکند و این خود کمک میکند به پالایش ذهن فرد و اینکه احساس سبکی کند.

آغاز بردگی

هر گاه ما خودمان را بالاتر و دانا تر از بقیه بدانیم خود را در حصار بدبختی و فلاکت زندانی می کنیم و آن گاه نمی دانیم از کجا داریم ضربه می خوریم و جلوی موهبت هایمان بسته می شود و جلوی وفور نعمات و آزادی خود و دیگران را با حصاری آهنین میبندیم و این آغاز بردگی است،تا زمانی که متوجه این امر نباشیم از زمین و زمان ضربه می خوریم تا درس هایمان را بگیریم و اگر آگاه به خود و قانون رهایی و بخشش نباشیم ممکن است تا آخر عمر هیچ گاه متوجه این امر مهم در زندگی نباشیم.مقاله ای در سایت healthline در این مورد است .

چگونه خود را رها سازیم؟

اگر به قانون رهایی و پالایش اهمیت بدهیم و خود را رها سازیم و به پالایش روح خود بپردازیم و درسهایمان را بگیریم اجازه بدهیم همسرمان، فرزندانمان و عزیزانمان تجربه خودشان را داشته باشند و درسهای خود را بگیرند به ناگاه شاهد معجزاتی عظیم در زندگی خود خواهیم شد و موهبت ها در زندگی ما جاری خواهد شد. شخصی را از آشنایان می شناسم که دائم در کنترل اطرافیان خود است و به اصطلاح خود به آنها راه و چاه نشان میدهد

و نتیجه اینکه الان فرزندان اودر سن بالاحدود سی سال هنوز مستقل نشدند و وابسته به مادر هستند و او هم بخاطر وابستگی بیمار گونه اش اصلا متوجه این وابستگی مخرب نیست فقط خشمگین از این است که چرا بچه ها کار و در آمد مستقل خود را ندارند. این است عاقبت نا آگاهی و چسبندگی مخرب که حتی انسان نمی خواهد بپذیرد در حال غرق شدن است اما نمی تواند مسئله خود را ببیند و حل کند.

رهایی از افکار منفی
رهایی از افکار منفی

برای قانون رهایی و پالایش …

نگران نباشید اگر هم مدتها از این مسئله گذشته باشد با آگاهی و تغییر باور و افکار زندگیتان تغییر خواهد کرد. در اینجا چند جمله تاکیدی در این مورد برای شما قرار می دهم که با هر کدام ارتباط بهتری گرفتید روزانه تکرار کنید. بهتر است صبح بعد از بیدار شدن و شب قبل از خوابیدن تکرار کنید.

جملات تاکیدی رهایی

  • برای استفاده از قانون رهایی و پالایش از این جملات تاکیدی استفاده کنید:
  • هم اکنون به یمن معجزه الهی من هر آنچه و هر آنکس را که به آن وابستگی دارم رها کرده و آزاد و می شوم.
  • من تو را به خیر و صلاح خویش می سپارم. من تو را رها می کنم تا آزادانه به سوی زندگی دلخواهت بروی.
  • هر فرد که خوشبخت شود، برای همه اطرافیانش خوشبختی می آورد.
  • من آزادانه عفو می کنم و کاملا میبخشم. از همه رنجشها دست برمیدارم و می آسایم. هر گونه داوری و انزجار و
  • انتقاد و خصومت را کنار می گذارم. همه بارهایم رابه خدا می سپارم تا همه مسائل مارا با شادمانی حل کند و همه
  • چیز را شفا بخشد.
  • حقیقت دولت بخش آزادم کرده است، تا همه موهبت های عالیم را به دست آورم و این موهبتهای بی همتا را با دیگران تقسیم کنم.

اگر قانون بخشش را بدانید راه برای رهایی خود هموار خواهید کرد پیشنهاد می کنم برای درک بهتر مقاله قانون بخشش را حتما مطالعه کنید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×