😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

در جستجوی خوشبختی….

خوشبختی

در این جا می آموزید چگونه احساس خوشبختی داشته باشید تا بتوانید شاد زندگی کنید و خوشبخت باشید. و مسیر جستجو خوشبختی را می آموزید.

همه می خواهند خوشبختی را تجربه کنند

همه انسانها می خواهند خوشبخت باشند و در جستجوی خوشبختی در تکاپو هستند مثل مورچه هایی که شب و روز برای دانه جمع کردن تلاش می کنند آنها نیز تلاش می کنند و نمی دانند که این تلاش آنها بی فایده است. چون نمی دانند که خوشبختی درون خودشان است. بله شما خوشبختی هستید و ذات شما خوشبختی است نیازی نیست در جستجوی خوشبختی باشید. اگر شما در جستجوی آن باشید همانند این است که شما به دنبال پروانه ای هستید که دستتان به آن نمی رسد شما می دوید و از پروانه عقب هستید. و هیچ گاه به آن نمی رسید چون شما به دنبال آن هستید نه خود آن. لطفا در این مورد مقاله دوست داشتن من حقیقی مطالعه کنید.

خوشبختی در خود تو وجود دارد
خوشبختی در خود تو وجود دارد

شما خود خوشبختی هستید

موضوعی که وجود دارد و شما باید آن را درک کنید این است که خوشبختی وجود خود شما است و اینکه شما خودتان دقیقا اصلتان خوشبختی است. شما نامحدود هستید شما شادی و خوشی هستید و هر چیزی غیر از آن توهمی بیش نیست چیزی که ذات شما نباشد وجود خارجی ندارد. بگذارید با یک مثال این را درک کنیم در نظر بگیرید اتاقی تاریک وجود دارد.

شما در این اتاق تاریک چراغ قوه ای را روشن می کنید همه جا را می بینید تاریکی وجود خارجی ندارد جایی که نور نباشد تاریک است. فقط همین نا خوشنودی، فقر و بدبختی در فقدان اصلشان هستند. یعنی در فقدان خوشنودی ثروت و خوشبختی. زمانی که این فقدان ها را بپذیریم توهمات را به زندگی خود دعوت می کنیم یعنی فقدان در صورتی که اصل جهان بر اساس شادی و فراوانی و وفور است.

مثال برای جستجوی خوشبختی

بیایید با یک مثال این را برایتان روشن تر کنم. جهان پایه و اساسش فراوانی و وفور است در نظر بگیرید نسبت به صد سال پیش چه امکاناتی بود نه برقی نه گازی ونه این همه تکنولوژي پیشرفت کرده بود که ماشین لباسشويي یا یخچالهای مدرن و ماشین ظرفشويي و موبایل که به راحتی با انسانهای کل دنیا در تماس باشی و یا هواپیما واینترنت وغیره…… آیا این واقعیت نیست که این همه پیشرفت و گسترش در جهان می خواهد به ما بگوید دنیا پر است از وفور و فراوانی و خوشبختی؟

چرا ما احساس خوشبختی نداریم

حالا اگر ما احساس خوشبختی نداریم این از ناآگاهی و تمرکز و توجه به فقدان برکت و فراوانی است و اگر پیرامون ما هر چه قدر هم گسترش پیدا کند و ما توجه به کم و کاستیها (که آنها هم به دلیل گسترش جهان هستند )به ما مسیر پیشرفت را نشان بدهند، توجه نکنیم بودن و وجود آنها کمکی به احساس خوشبختی ما نمی کند. احساس خوشبختی امری درونی است که با کار کردن و تمرین و کانون توجه ما به داشته هایمان به وجود می آید یعنی ما باید خود را خوشبخت ببینیم تا فرکانس ارسالی مان، ما را به سوی نعمات و فراوانی بیشتر هدایت کند.و بتوانیم در جستجوی خوشبختی به نتیجه برسیم.

احساس خوشبختی داشته باشید

وقتی شما حس خوشبختی بیشتری دارید که در فرکانس بالاتری باشید و احساس خوشبختی کنید چیزی که به دنبالش باشید از شما فرار می کند. خود را ببینید که در وفور نعمت و فراوانی و خوشبختی هستید، خود را ببینید که انسانهای خوب و درست در خدمت شما هستند و شکر گزار حضور آنها هستید. خود را ببینید که زندگی رویایی دارید و در لحظه حال زندگی کنید.

حضور در لحظه

در این لحظه حضور داشته باشید و لذت ببرید آنچه فرکانس شما را تغییر می دهد تغییر نگرش شما است. با تغییر نگرش احساس شما متفاوت می شود و در نهایت شخصیت شما تغییر می کند. یادتان باشد برای موفقیت باید شخصیت خود را ارتقا دهید و برای ارتقا شخصیت باید نگرشتان تغییر کند. باید از درون خودتان را تغییر دهید تا نتایج بیرونی شما تغییر کند. و نتایج متفاوتی بگیرید. به مقاله خوشبختی مراجعه کنید.

خوشبختی با تغییر نگرش به وجود می آید
خوشبختی با تغییر نگرش به وجود می آید

نگرش خود را تغییر دهید

تغییر نگرش نیاز به تغییر باور های شما و کار کردن مداوم روی ذهن دارد که من در این جا به شما تمریناتی را می دهم که روی خود کار کنید تا تغییر ها را به مرور ببینید و شگفت زده شوید. فقط عمل کنید مهم این است که تعهد بدهید که تمرینات را با جدیت کامل انجام بدهید و در این مورد بسیار جدی باشید. به خود قول بدهید سر وقت تمرینات برای جستجو خوشبختی را انجام دهید و هیچ دلیلی را عذر موجه برای انجام ندادن آن ندانید، غیر از خدای نکرده بیماری یا دلیل حاد دیگر.

به خود جایزه بدهید

در صورت انجام تمرینات که تاکید می کنم (با لذت انجام دهید ) به خودتان جایزه بدهید حتی شده در حد زبانی خود را تشویق کنید. خود را بغل کنید و بگویید تو دوست داشتنی هستی و از تو ممنونم بابت جدیت و تصمیم عالی برای تغییر نگرش. به این ترتیب ضمیر ناخود آگاه پیام شما را می گیرد و شما را در مسیر جستجو خوشبختی و انجام تمرینات حمایت می کند.

تمریناتی برای تغییر ارتعاش و فرکانس و احساس در جستجوی خوشبختی به این ترتیب است.

شکر گزاری بالاترین فرکانس را دارد تا می توانید تمام نعماتی که در زندگی دارید با حس خوب شکر گزاری کنید.

از انسانهای اطرافتان، از اعضای سالم بدن شگفت انگیزتان از اشیا و خانه شغل و….و هر چیزی که حس خوب به شما بدهد.

فقط توجه کنید که چیزی باشد که به شما حس خوب بدهد قدر دانی کنید.

احساس وصل بودن به منبع آفرینش داشته باشید. او نه تنها خالق شما است، بلکه عاشق شما است.

وصل بودن به شما حس حمایت و احساس بسیار امنیت وخوشبختی می دهد.

در لحظه بودن و شاهد بودن یعنی در سکوت بدون قضاوت بشنوی ببینی و حس کنی ولی قضاوت نکنی.

آن گاه تو حس خوبی داری صدا هایی را که باید بشنوی و لذت ببری، دیدنی هایی که چشمانت را نوازش میدهند و حس های خوب خودشان به سوی تو خواهند آمد.

کائنات تو را در جهت رسیدن به هدفت کمک خواهد کرد.

آرام باش و به همه عشق بورز در بیرون و محیط اجتماع در خانه در محل کار و… عشق ورزی را تمرین کن.

بدان که به هر کس و هر چیز عشق بورزی به خودت عشق هدیه می دهی و خوشبختی و شاد کامی به سوی تو خواهد آمد. در این مورد در مقالهgreatergood.berkeley.edu توضیحاتی داده شده است.

دوست خوب من خودت را به انجام این تمرینات در جستجو خوشبختی متعهد کن تا نتایج شگفت انگیز تغییر در نتایجت را ببینی.

موفق و پایدار باشید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×