😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

از خدا در خواست کن

خدا

دراینجا می آموزیم که چگونه با در خواست کردن از خدا هدایت بطلبیم وبه عالی ترین مسیر هدایت شویم.

خدا همیشه هست

بیشتر افراد در شرایط خاص از خدا درخواست کمک می کنند، در شرایط بسیار ضروری که دیگر به جایی راه ندارند درخواست کمک می کنند. در زمانی که بسیار مظطرب و پریشان هستند و به جایی راهی ندارند و به اصطلاح از روی تنگنا و ناتوانی به خدای خود پناه می برند. تا حال که خودشان از پس آن مسئله بر نیامدند بلکه خدایشان کاری برای آنها بکند یعنی از روی ناچاری یاد خدا می افتند و به او پناه می برند. من نمی گویم این خوب نیست و نباید باشد ولی نکته ای هست و آن این که چرا در این زمان فقط؟ مگر در زمانهای دیگر خدا نیست؟

خدا همیشه کنارمان است
خدا همیشه کنارمان است

نکته مهم

نکته قابل توجه این است که این منبع عظیم هوشمند که همیشه در دسترس همگان قرار دارد
چرا به طور مداوم از او درخواست کمک نکنیم؟
چرا دائم از او هدایت نخواهیم؟
آیا او فقط در مواقع بحرانها وجود دارد؟
يا در زمان مسائل و مشکلات که در این زمانها به سراغش می رویم؟
خدا همیشه در دسترس ماست و به گفته قرآن از رگ گردن به ما نزدیک تر است
پس به این وجودیتی که این قدر به ما نزدیک است و درونی است
چرا فقط گاهی چنگ بزنیم و آن هم از روی ناچاری ؟

ظلم به خود

این ظلم به خودمان است که مانند انسانی که تشنه در کنار یک رودخانه زلال و پاکیزه قرار دارد ولی از تشنگی در حال مردن است او رودخانه بی‌پایان کنارش را نمی‌بیند و از آن نمی‌نوشد این حکایت بسیاری از ما انسان‌ها است که از این منبع موهبت جهان هستی استفاده نمی‌کنیم و فقط در مواقعی که در حال غرق شدن هستیم از او یاد می‌کنیم. این قدرت لایتناهی خدا که ثروت، دانش، عشق و وفور و فراوانی را درونش دارد باید ببینیم و همیشه از وجودش استفاده کنیم.

در خواست مداوم از خدا

در خواست کردن باید به طور پیوسته و دائمی باشد نه فقط در مواقع حاد و ضروری چون ضرورتش همیشگی است. ما از همان ابتدای شروع روز جدیدمان که نفس می کشیم و چشم مان به سپیده دم روشن می شود بعد از سپاسگزاری از خدا که هست و همیشه مراقب ما است باید درخواست هدایت و کمک کنیم تا او راهنمایی مان کند. کدام راه درست است و یا کدام حرف درست است، با چه کسی ارتباط بر قرار کنیم چگونه ارتباطی داشته باشیم چه بخوریم که سالم تر و شاداب تر و پر انرژی تر باشیم ؟و غیره….

درخواست از خدا
درخواست از خدا

واگذاری امور

و برای هر چیزی که فکر کنید کمک بخواهیم و به او بسپریم وقتی امورات را به خدا می سپاریم باید با ایمان و توکل گوش فرا دهیم و هوشمندانه منتظر هدایت باشیم. و به آن الهامات و شهوداتی که می آید توجه کنیم و عمل کنیم من به شما قول می دهم نتایج این طور در خواست کردن و جواب گرفتن فوق العاده است و شما را با سرعت بیشتر و اشتباهات کمتر به مقصد می رساند.برای مطالب بیشتر از هدایت به مقاله فوق مراجعه کنید.

به این نکات توجه کنید

شما باید دائما درخواست حمایت و هدایت داشته باشید.
این را به صورت عادت روزانه در آورید.
در خواست کردن از خدا نوعی مناجات است که روح شما را آرام می کند.
در حالی که در خواست می کنید با آرامش و ایمان منتظر دریافت الهامات باشید.
وقتی هدایت شدید بلافاصله اجرا کنید و توکل کنید.

در این مورد در سایت WikiHow توضیحاتی داده شده است.

شادو سعادتمند باشید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×