😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

خدا درون شما جاری است… !!!

خدا درون شما جاری است

خدا همیشه درون شما جاری است فقط باید با سیستم عاطفی به آن وصل شوید و مقاومت نکنید.

خدا درون شما جاری است در هر زمان که شما اراده کنید

به او وصل خواهید بود فقط باید کاری کنید که همیشه وصل باشید با اتصال به منبع درونتان شما از یک راهنمای درونی بر خوردار خواهید بود که در هر زمان و در هر مکان هدایت شوید. شما به دنیا آمده اید که لذت ببرید و شاد باشید شما برای موفقیت به این جا نیامده اید چون ذاتا خوشبخت و موفق هستید شما برای لذت بردن و شادی به اینجا آمده اید.

خدا درون شما جاری است
خدا درون شما جاری است

انتخاب کنید

شما همیشه بین این دو باید انتخاب کنید( لذت و ناتوانی) ….. وقتی از اصل خود دور هستید احساس ناتوانی و عجز می کنید احساس می کنید زندگیتان از کنترلتان خارج است. نمی توانید برای آن کاری کنید. وقتی وصل هستید احساس شادمانی دارید. و کنترل همه چیز دست شما است و حالتان خوب است. شما موجوداتی ارتعاشی هستید و دائما از خود ارتعاشاتی ساطع می کنید که این ارتعاشات اگر با درون شما هماهنگ باشد احساس خوبی دارید و اگر هماهنگ نباشد احساستان بد می شود.

خدا در شما جاری است !!!

لطفا برای تماشا کردن ویدیو با IP ایران وارد نشوید

احساستان اتفاقات را رقم می زند

احساس خوب اتفاقات خوب را رقم می زند و احساس بد اتفاقات بد را پیش می آورد. این قانون بسیار زیبا و هوشمندانه است و هدایتتان می کند که در مسیر هستید یا نه؟ در واقع سیستم هدایت درونی شما است. باید دائما احساس خود را چک کنید و ببینید که چه احساسی دارید اگر احساس بد داشتید بلافاصله کانون توجه خود را عوض کنید. یعنی از آن چه که در حال فکر کردن و اندیشیدن به آن هستید یک موضوع دیگر را انتخاب کنید و به آن فکر کنید. بلافاصله ارتعاش ارسالی تغییر می کند و هماهنگ با منبع می شوید.

مقاله احساس خوب=اتفاقات خوب مطالب مفیدی دارد.

عدم مقاومت

خوشبختی همیشه درون شما است. موفقیت همیشه هست. خدا همیشه در شما جاری است. کاری که باید بکنید این است که به منبع درونی وصل باشید و مقاومتی نداشته باشید. شما باید عدم مقاومت را تمرین کنید. یعنی اندیشه هایتان را از افکار منفی به افکار مثبت تغییر دهید. برای مهارت در این کار به تمرین کردن جدی نیاز دارید تا در موقع لزوم بلافاصله خود به خود این کار را انجام دهید. سیستم عاطفی شما دائما در حال هدایت است و این شما هستید که با افکار انتخابی در مسیر درست یا نادرست قرار میگیرید.

برای مثال

ناگهان صاحب خانتان به شما گفته است که خانه را لازم دارد و شما باید بعد از چند سال دنبال خانه دیگری باشید. و شما اصلا آمادگی تغییر مکان دیگر استیجاری را ندارید. احساس شما بد می شود. حالا چه کار کنم؟ با این اجاره های سنگین کجا بروم؟ اصلا خانه ای با شرایط من نیست؟ و……..اگر آگاه به این سیستم راهنمای عاطفی باشید بلافاصله متوجه می شوید که در مسیر نادرست هستید و در جدایی با منبع هستید. آگاهانه مکالمه خود را با خود تغییر می دهید، شاید حکمتی داشته باشد. چندین سال است ما این جا با شرایط خوب نشسته ایم . حالا می گردم دنبال خانه، حتما خدا کمک می کند جای بهتری پیدا خواهیم کرد. به یاد اتفاقات قبلی می افتید و با خود می گویید همیشه همین طور بوده بعد از هر اتفاقی شرایط بهتری درست شده است.

احساس بهتر

حالا احساس شما خیلی بهتر است از خانه که بیرون می آیید دوست قدیمی خود را می بینید و شروع به درد دل کردن می کنید دوستتان می گوید که خانه خودش را به خاطر مهاجرت زیر قیمت برای فروش گذاشته است. شما به خانه برمی گردید.

در مورد دوستتان باهمسر خود صحبت می کنید همسر با ذوق پیشنهاد می دهد بیا ما خانه را بخریم و شما متعجب می شوید با کدام پول ؟ همسر: من طلاهایم را می فروشم. شما :همه طلاها را هم بفروشی باز هم پولمان کم است.همسر: بقیه را قرض می کنیم و وام می گیریم. و بعد شما دنبال خانه میروید و با کیس عالی روبرو می شوید. همین طور اعجاب انگیز با هدایت افکارتان صاحب خانه می شوید و چند وقت بعد می بینید خانه کلی تغییر و افزایش قیمت داشته است. و قسط و بدهکاری شما بسیار ناچیز است و به راحتی از پس آن بر می آیید.

هدایت درونی

تمام این پروسه برای هدایت درونی شما یا همسرتان به خواسته درونیتان بوده است که اگر از ابتدا افکار خود را تغییر جهت نمی دادید به نتیجه نمی رسیدید. خدا درون شما جاری است و فقط باید وصل شوید. این وظیفه شماست. وصل شدن به خدای درون با افکار هم ارتعاش که احساس خوبی بدهد. آن گاه اتفاقات فوق العاده در انتظار شما هستند.

مقاله سایت Linkedin مطالعه کنید.

موفق و پایدار باشید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×