😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

فرکانس مثبت چه تاثیری در زندگی دارد ؟

فرکانس مثبت، یک فرآیند بسیار خوشایند است که باعث بوجود آمدن حس شادی،‌ امید، مهربانی، مثبت اندیشی و کاهش استرس و اضطراب می گردد.

فرکانس چیست؟

برای تماشا لطفا با IP ایران وارد نشوید

فرکانس مثبت چیست ؟

مثبت گرایی فرآیندی است که باعث بیشتر شدن احساسات خوب و انگیزه و انرژی بالا در افراد می گردد. هنگامی که فرکانس های مثبت در ما جریان دارند، میزان استرس نیز کاهش می یابد و در نهایت باعث افزایش درک متقابل، صبر، مهربانی و پدیدار شدن عشق در ما می گردد. در نتیجه همین احساس مثبت اندیشی، می تواند باعث گردد شخصیت و آینده ما تحول گردد.

در واقع احساس خوب و مثبت، یک نوع نگرش عاطفی و ذهنی است که ما را به سمت زندگی روشن هدایت می نماید. هنگامی که ذهنمان مثبت گرا است، دائما شادی، سلامتی و خوشبختی را به سمت خود جذب می نماید. به همین علت است که اگر مشکلاتی نیز سر راهش سبز گردد، به راحتی از آن عبور می کند.

فرکانس مثبت چیست ؟
فرکانس مثبت چیست ؟

چگونه فرکانس مثبت را جذب نماییم ؟

هنگامی که ما در ذهن خود افکار مثبت و خوب را می پروانیم، در واقع در حال ارسال فرکانس های پرانرژی و مثبت هستیم، بنابراین باور های مثبت و مفید در ما شکل می گیرند. حال این باور های قدرتمند در ما احساسات خوب و اشتیاقی فراوان، در جهت بهتر بودن ما تولید می کنند. همین مسئله کمک می کند که ما به اهداف و خواسته های خود نزدیک تر گردیم. اگر ما غیر از ضمیر ناخودآگاهمان در عمل خود نیز این قضیه را باور داشته باشیم شکی نیست که به هدف خود نزدیک تر می شویم.

افکار و عواطف ما دائما، یک سری اتعاشات را به جهان هستی انتقال می دهند. حال هر قدر این ارتعاشات قوی تر باشند، اثرات آن ها نیز طولانی تر می باشد. افرادی که به طور کل خوش بین هستند معمولا انتظار و توقع اتفاق های بهتری را از جهان دارند. در نتیجه این ارتعاش مثبت آن ها به احتمال زیاد محق می گردد. اما در عوض افراد بدبین و نا امید که دائما نیمه خالی لیوان را مشاهده می کنند که معمولا وقوع اتفاق های بد را نیز جذب می نمایند.

چگونه فرکانس های ذهنی خود را مدیریت کنیم ؟

از همین حالا شروع کنیم به ارسال ارتعاشات مثبت. تمام واقعیت های زندگی خود را آن گونه که می خواهیم در ذهن خود بسازیم. به گونه ای که گویی همین الان به آن خواسته ها رسیده ایم. هر قدر میزان احساسات مثبت در ما بیشتر باشد، فرکانس این ارتعاشات نیز قوی تر خواهد شد.

کم کم متوجه می شویم که جهات هستی نیز به تصورات ما پاسخ مثبت می دهد. یعنی نشانه هایی را مشاهده می کنیم که به ما می گویند که به هدف اصلی خود نزدیک می گردیم. پس بهتر است وقوع این نشانه ها در زندگی را دست کم نگیریم.

نکته دیگری که ذکر آن ضروری است، این می باشد که دقت کنیم، باور های متضاد و منفی در ناخودآگاه ما نباشند. گاهی اوقات ما خواسته ای داریم و برای رسیدن به آن تلاش هم می کنیم. اما باور های متضاد در ضمیر ناخودآگاهمان، باعث دفع کردن خواسته ما می گردند. بنابراین مهم است که ضمیر ناخودآگاه خود را از وجود این نوع باور ها پاک نماییم. به این صورت باور های مثبت فضای بیشتری پیدا می کنند تا ما را به اهدافمان نزدیک نمایند.

چکیده :

زندگی ما انسان ها دارای فراز و نشیب های بسیاری است که باعث می شوند، اتفاقات مثبت و منفی در زندگی ما رقم بخورند. گاهی در زندگی پر انرژی و خوشحال هستیم و گاهی نیز نا امید و بی حوصله. یعنی این که ما حالت های روحی و جسمی متفاوتی را تجربه می نماییم.

اما چیزی که اهمیت دارد نوع برخورد ما با این مسائل و مشکلات و در نتیجه مدیریت نمودن آن ها است. زیرا ما قدرت جلوگیری از رخ دادن برخی از اتفاقات منفی را نداریم. اما می توانیم آن ها را به گونه ای مدیریت نماییم تا تاثیر گذاری آن ها در روحیه ما کم رنگ تر گردد. این کار نیز با تمرین بیشتر و به مرور زمان ، به وسیله کنترل افکار که قبلا نیز توضیح داده بودیم، امکان پذیر می باشد. آن وقت است که مشاهده می کنیم این کار برای ما به صورت یک مهارت در آمده است.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×