🪻 %40 تا 70% تخفیف عیدانه برای تمامی دوه های هوشیاری 🎉 مشاهده دوره ا >

هوشیاری

احساس لیاقت و شایستگی خود را بالا ببریم

احساس لیاقت و شایستگی

برای تغییر جایگاه فعلی و صعود باید احساس شایستگی و لیاقت خود را بالا ببریم.

شما در فامیل و آشنا شاید بارها دیده باشید یا شنیده باشید که مثلا شخصی مبالغ زیادی پول برنده شده است و کلی خوشحال از اینکه زندگی او تغییر کرده است. مبلغ قابل توجهی پول وارد زندگی او شده و حالا نه تنها می تواند بدهی خود را بدهد و مسائل خود را حل کند بلکه می تواند کلی پس انداز هم داشته باشد و چیزهایی که سالها نیاز داشته است را بخرد. ولی بلافاصله بعد از به دست آوردن، آن پول خرج می شود و دوباره شرایط قبل برای آن فرد حاکم می شود. تا به حال واقعا به این فکر کردید که چرا این گونه می شود؟ مگر پول با مبلغ زیاد نیامد و آن شخص همین را نمی خواست؟ اگر ما روی احساس شایستگی و لیاقت خودمان کار نکنیم، مطمئنا در همین جایگاه که هستیم و خواهیم ماند و تغییری در زندگی ما ایجاد نمی شود.

احساس لیاقت و شایستگی
احساس لیاقت و شایستگی

برای احساس لیاقت و شایستگی روی دوست داشتن خود کار کنید.

برای تغییر شرایط و زندگی باید از خودمان شروع کنیم و احساس شایستگی و لیاقت خودمان را بالا ببریم در مدار درستی از زندگی قرار می گیریم که نتایج ما هم متفاوت می شود. شخص گفته شده در مثال فوق به خاطر این که هنوز احساس شایستگی و لیاقت در آن جایگاه مالی را ندارد به جایگاه قبلی بر می گردد. و ضمیر ناخود آگاه هوشمند که دقیقا با احساس کار می کند و زبان ارتباطیش احساس است او را به همان مرحله بر میگرداند. چون او همانند غول چراغ جادو سیستمی است. که باید اجرا کند و هر آن چه که ما بخواهیم را (از نظر احساسی ) انجام می دهد. برای احساس شایستگی بیشتر باید روی تمرینات دوست داشتن و تمرینات خودشناسی بیشتر کار کنیم.مقاله چگونه به خودشناسی برسیم در این مورد است.

زبان ضمیر ناخود آگاه احساس است

شاید شما حالا بگویید که ما که بی پولی و فقر و تجربه های بد را نمی خواهیم پس چرا آن ها را تجربه می کنیم و در زندگی ما می آیند. همان طور که به شما گفتم زبان ضمیر ناخود آگاه احساس است. و با احساس شما درک می کند که شما چه چیزی را دقیقا می خواهید. برای تقویت احساس لیاقت مان باید حس خود را بهتر کنیم تا بتوانیم در جایگاه بالاتری در زندگی خود قرار گیریم.

و با آن شرایط احساس راحتی داریم و خود را لایق آن می دانیم. برای بالا بردن جایگاه احساسی خود و حس لیاقت و شایستگی بیشتر می توانیم تمرینات ذهنی را برای آماده سازی انجام دهیم. این تمرینات می تواند تجسم خلاق باشد و به این صورت که خودمان را تصور کنیم که به آن چه که می خواهیم رسیده ایم و احساس عالی و راحتی داریم. این تصویر سازی احساس لیاقت شما را بالا می برد .

احساس لیاقت با بهتر شدن حس ما به وجود می آید
احساس لیاقت با بهتر شدن حس ما به وجود می آید
 • همین طور می توانیم
 • جملات تاکیدی قدرتمندی در این زمینه برای مخابره با ضمیر ناخود آ گاه بسازیم.
 • احساس لیاقت و شایستگی خودمان را بالا ببریم.
 • مثلا من لیاقت بهترینها را دارم.
 • من شایسته بهترین روابط عالی هستم.
 • من لیاقت خانه و لوازم زیبا را دارم.
 • من لیاقت درآمد بالای…… را دارم.
 • من لیاقت داشتن نقدینگی بالای ….. را دارم.
 • من لیاقت داشتن آرامش بیشتر را دارم.
 • من لیاقت داشتن دوستان عالی و قدرتمند را دارم.
 • شما می توانید جملات تاکیدی بیشتری را برای احساس لیاقت بیشتر بسازید.

مقاله سایتWikiHow را مطالعه کنید.

تمرین کنید احساس لیاقت خود را بالا ببرید

احساس لیاقت بیشتر جایگاه شما را عوض می کند و شما را به سمت قله اهدافتان هدایت می کند. هر چه قدر بیشتر احساس لیاقت کنید زندگی شما در مرحله بالاتری قرار خواهد گرفت . تلاش کردن و تمرین کردن برای بالا بردن این حس که بسیار مهم است به ما کمک می کند تا بتوانیم جایگاه خود را تغییر دهیم. اگر الان در جایی هستیم که دوست نداریم بخاطر همین احساس است که هنوز به حد کافی روی آن کار نکرده ایم. برای اینکه احساس شایستگی خود را بالا ببریم علاوه بر تمریناتی که به شما دادم روی عزت نفس و دوست داشتن خود کار کنید. در این مورد دوره عزت نفس را تهیه کنید بسیار کمک کننده است.

پایدار باشید… .

دیدگاه‌ها (2)

*
*

  اعظم سلیمی Guest 1401-01-27 Reply

  عالی بود دقیقا درسته 👏👏👏

   azita8456 نویسنده 1402-01-07 Reply

   💕

×