😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

هدایت الهی را چگونه در زندگی به کار ببریم؟

هدایت الهی

در زندگی نیروهای هدایت کننده ای وجود دارند که اگر ما بخواهیم هدایت الهی وارد زندگیمان می شود.

چرا تلاش های شما بی نتیجه می ماند؟

تا به حال شده خسته شوی، از زندگی از این که تلاش های تو بی نتیجه می ماند.
آیا دقت کرده ای که چرا این چنین می شود و تو با این همه سعی و تلاش چرا بی نتیجه می مانی؟
چرا هر چه بیشتر سعی می کنی نتایج کمتری می گیری. انگار یک چیزی این وسط اشتباهی است.
حالا من میخواهم این را با یک مثال برایت روشن کنم .
فرض کن تو می خواهی به شهری سفر کنی و مسافت آن شهر مورد نظر تو سیصد کیلومتر است. تو سیصد کیلومتر پیش می روی در نهایت بعد از طی کردن مسافت مورد نظر می بینی که نه تنها به مقصد نرسیدی بلکه کلی هم از شهر مقصد خود دور شده ای. چگونه این اتفاق افتاد؟
چرا به جای رسیدن به مقصد از آن دور شدی؟ نه تنها به آن جا نرسیدی بلکه دور تر هم شدی.
دلیل این اتفاق این است که تو فقط حرکت کردی بدون اینکه نقشه و هدایت و راهنمایی داشته باشی. بدون راهنما و هدایت تو اشتباه رفتی.

هدایت الهی
هدایت الهی

اتاق فرمان هواپیما

در زندگی خیلی از ما این گونه تلاش و کوشش میکنیم ولی نتیجه نمی گیریم. درست مانند مثال فوق بدون هدایت و راهنمایی می خواهیم به مقصد برسیم. بیایید با یک مثال دیگر این مسئله را واضح تر کنیم. آیا هواپیمایی که حرکت می کند بدون هدایت و راهنمایی اتاق فرمان می تواند سلامت به مقصد برسد؟ آیا می تواند جهت یابی صحیح داشته باشد؟ قطعا نمی تواند و با خطرات بسیاری مواجه خواهد بود و خطر سقوط هم وجود دارد. پس هدایت اتاق فرمان می تواند سفر درست و سلامت در مسیر درست را به هواپیما نشان دهد و هدایتش کند.

ما نیاز به هدایت و راهنمایی داریم

بنابر این ما هم نیاز یه هدایت و راهنمایی داریم. امدادهای جهان و کا‌ئنات منتظرند تا ما از آنها هدایت بخواهیم. ما بدون توجه به هدایت الهی که همیشه آماده خدمت به ما هستند و مشتاقانه منتظر توجه و آماده راهنمایی ما هستند گذر می کنیم. دور خود می چرخیم و فقط می خواهیم با این نیرو و توان محدود خود مسائلمان را حل کنیم. بعد برایمان سوال بر انگیز است چرا به نتیجه مورد نظر نمی رسیم. وقتی قانون رهایی را اجرا می کنیم آماده هدایت الهی هستیم. برای اطلاعات بیشتربه مقاله قانون رهایی مراجعه کنید.

نیروهای کائنات و هدایت الهی در خدمت ما هستند

نیروهای کائنات وهدایت الهی در خدمت ما هستند تا ما را زودتر به نتیجه برسانند و جلوی اشتباهات ما را بگیرند. آنها مسیر درست را می دانند و آگاه هستند و ما را هدایت می کنند تا زودتر به آن چه که واقعا به صلاح ما است و خوشبختی ما در آن است برسانند و ما با مقاومت جلوی آنها را می گیریم. ما می خواهیم همه چیز را با منطق و عقل و هرآنچه که می بینیم حل کنیم و تعجب می کنیم چرا نتیجه نمی گیریم. ایمان نداریم به آن چه که نمی بینیم باور نداریم. ایمان واقعی آن است که به آنچه که نمی بینیم اعتقاد داشته باشیم. و مطمئن باشیم که در تاریکی نمی مانیم و روشنی خواهد آمد.در سایت Your Tango مطالبی در این زمینه گفته شده است.

ما باید به هدایت الهی اجازه دهیم تا هدایت شویم

این نیروها وجود دارد و باور نداشتن ما به این امدادها که آماده باش در هدایت و حمایت ما هستند دلیل بر عدم وجودشان نیست. آنها هستند و منتظر اجازه ما تا ورود پیدا کنند و کمک برسانند و با باور نداشتن ما فقط خودمان را از حمایت های آنها محروم می کنیم. و از امدادهای معجزه آسای آنها دور می مانیم. وقتی با ایمان در اتفاق های کوچک تجربه هایی را کسب کنیم کم کم ایمان ما به این نیروهای الهی بیشتر می شود. تجربه شخصی خودم را در این مورد برای شما می گویم.

تجربه ی من

تقریبا حدود هفت سال پیش من احساسات بسیار زیبا و خوبی داشتم .
این احساسات خوب باعث می شد که اتفاقات خوبی را جذب می کردم.
تا اینکه بعد از گذشت مدت زمانی مثلا دو سال بعد دیدم دیگر این احساس خوب را به آن شدت نداشتم .
هر چه تلاش می کردم نتیجه کمتری می گرفتم . تا این که مدتی بود از نیروی برترم خواستم که به کمک من بیاید و هدایتم کند. تا اینکه هدایت شدم به یکی از سایتهایی که عضو بودم کتابی معرفی شد. بخشی از کتاب را که گوش دادم در مورد کمک خواستن از فرشتگان بود. بلافاصله بعد از آن در پیج یکی از سلبریتی ها از کمک فرشتگان صحبت شد.
دیگر مطمئن شدم که در ارتباط با کائنات و هدایت الهی هستم. و از آن تاریخ به بعد دائما هدایت می خواهم و دعا میکنم این ارتباط قطع نشود. چون دوباره به احساس خوب قبلی و نشانه ها و جذب اتفاقات خوب رسیدم.

با هدایت الهی مسیر رسیدن به مقصد را کوتاه کنید

هدایت بطلبید تا مسیرتان را درست و کوتاه تر طی کنید. وقتی هدایت الهی می طلبید به نشانه ها توجه کنید. نشانه ها را جدی بگیرید. نشانه ها ممکن است به صورت یک فکر یا صحبت یا کتاب و یا هر صورت دیگر خود را نشان دهند آنها را جدی بگیرید و هر چه که هست توجه کنید. و به اقداماتی که به شما گفته می شود عمل کنید. گاهی ممکن است اقدام شما صبر کردن و آرامش باشد به آن عمل کنید. همیشه باید به احساس خود توجه کنید باید احساس خوبی داشته باشید. تا نتایج خوبی بگیرید. یادتان باشد……..

چیزهای خوب مال کسانی است که احساس خوبی دارند.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×