😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

جذب روابط عالی چگونه است ؟؟؟

جذب روابط عالی

در این جا برای جذب روابط عالی با افراد درست و جذب وجه زیبای افراد در ارتباط با شما خواهیم گفت.

ارتباطات

مهمترین عامل در زندگی ما ارتباطات ما هستند. اینکه چگونگی ارتباطات در کیفیت زندگی ما بسیار تاثیر دارد برای ما واضح و مشخص است. چون در تجربه همه ما حداقل پدر و مادر یا سرپرستان ما و افرادی که با آنها برخورد داشته ایم بوده اند. می دانیم که برخورد با آنها چه قدر در کیفیت زندگی ما و حال روحی ما موثر است. افراد می گویند که چرا من هر وقت به این فرد مورد نظر برخورد میکنم به من بی محلی می کند و قدر عشق و زحمات من را نمی داند.

جذب روابط عالی
جذب روابط عالی

رفتار متفاوت

ولی همین فرد در برخورد با دیگران بسیار رفتار متفاوتی دارد؟ شروع می کند به بیشتر محبت کردن و و خدمت کردن هر چه این تلاشها بیشتر می شود نتیجه کمتری می گیرد. دلیل این را شما می دانید چیست؟ چرا هر چه محبت بیشتری می کنیم نتیجه بر عکس میگیرد؟ یا هر چه محبت میکند تا طرف مقابل قدردان او باشد برعکس می شود و او بی تفاوت تر و بی توجه تر می شود؟

به چه علت در جذب ارتباط عالی هر چه بیشتر تلاش می کنید نتیجه کمتری می گیرید؟

دلیلش این است که این فرد دنبال تلاش و علت در بیرون از خودش می گردد. در صورتی که همه چیز از درون شروع می شود. اگر می خواهید در روابط شما تغییر ایجاد شود از درون خودتان شروع کنید. این را بدانید چیزهای خوب مال افرادی است که احساس خوبی دارند. درون خود را کنکاش کنید و ببینید چه قدر عشق باید به خود بدهید. شما باید روی خودتان کار کنید و عشق را به خود بدهید.

گوهر درونی شما

گوهر درونی شما منتظر است تا به خودتان توجه کنید و بعد ببینید چگونه توجهات بدون اینکه تلاشی کنید به سمت شما سرازیر می شوند. من ایمان دارم هر نقصی در روابط به خود درونی ما برمی گردد. ما باید جستجو کنیم تا ببینیم چه کمبودها ی درونی باعث می شود خود را نادیده بگیریم و وابستگی، حمایتگری بیمارگونه ،ناسپاسی ،قدر نشناسی ،ظلم ،بی توجهی و…. را در زندگیمان به کرات تجربه کنیم؟ چه عواملی باعث رنجش ما می شود و باعث میشود که تجربه ی روابط ناعادلانه را داشته باشیم؟

عشق باید لبریز شود تا بتوانی روابط عالی را جذب کنی

من همیشه می گویم عشق درون تو باید سراریز و لبریز شود تا بتوانی ببخشی ، در غیر این صورت عشق نیست یک وابستگی بیمار گونه است. در مورد چگونگی عشق به خود به مقاله فوق رجوع کنید. این گونه عشق که اصلا عشق نیست وابستگی است نه تنها دیگران را از شما دور می کند بلکه باعث می شود عزت نفس شما گرفته شود و نسبت به خود بی اعتماد شوید و خودتان را دوست نداشته باشید. عامل مهم دیگر در روابط ترس است.

علت رها نکردن

ترس باعث می شود که شما رها نکنید . و برای رشد فردی و روابط عالی میدانید که رها کردن عامل مهمی برای ورود ارتباطات با کیفیت و زیبا است. در این مورد در مقاله قانون رهایی توضیحات بیشتری داده دشده است. برای اجرای قوانین رهایی باید پاکسازی کنید. ذهن خود را از افکار منفی پاکسازی کنید. زمانی که پاکسازی می کنید ذهن شما خلا پیدا می کند و جا برای ذهنیت جدید و عشق پیدا میکند.

در جذب روابط عالی توجه مهم است

توجه به هر چیزی، از همان جنس اتفاقات را به زندگی شما دعوت می کند.
مراقب باشید که به چه چیزی توجه می کنید. تمرین کنید و به رفتارهای خوب انسان های اطراف خود توجه کنید.
در مورد رفتار خوب آنها و محسناتشان بنویسید شاید الان بگویید شخص مورد نظر من هیچ حسنی ندارد و من نمی توانم در مورد او خوبی پیدا کنم. ولی این فکر شما کاملا اشتباه است .
ذهن شما می خواهد شما را فریب دهد. ذهن شما عادت به دیدن خوبی ها نکرده است.
در مباحث NLP در مورد مسیر نورون های مغزی و تغییر عادت ها مباحث مفیدی هست.
در آینده برای شما مطالب جالبی خواهم گذاشت.
حالا بیایید روی این متمرکز شویم که چگونه می توانیم. رفتار و نوع ارتباط دیگران را روی خودمان تغییر دهیم.

توجه کردن به هر چیز باعث جذب اتفاقات شبیه آن میشود
توجه کردن به هر چیز باعث جذب اتفاقات شبیه آن میشود

آیا تغییر رفتار با جذب روابط عالی دیگران با ما امکان پذیر است؟

این امکان پذیر است که رفتار دیگران با ما تغییر کند و این مستلزم تغییر نگرش و باور های ما در مورد آن شخص است. اگر انگشت اشاره را به سمت او بگیریم خواهیم دید که چگونه سه انگشت دیگر ما به سمت خودمان است. همین مثال ساده و زیبا به ما نشان می دهد که چگونه مسئولیت رفتار با خودمان را به عهده بگیریم. به جای توجه به رفتار بد دیگران به محسنات و نکات مثبتشان توجه کنیم.

با توجه زیاد ذهن ما یاد میگیرد که به خوبی های دیگران توجه کند. آن قدر تمرین کنید که ذهن یاد بگیرد و مسیر نورون های ذهنی شما عوض شده و مسیر جدیدی را پیدا کند. شما خواهید دید که چگونه وجه خوب انسانها به شما بر خورد خواهد کرد. با مثالی از خودم این بحث را به اتمام می رسانم.در مورد جذب روابط عالی می توانید به مقاله سایت LifeHack مراجعه کنید.

داستان من

برای اجاره خانه ام مستاجری داشتم با اجاره تقریبا یک هفتم عرف در ملک مورد نظر بود. اما نه تنها قدر دان ملک نبودند بلکه چندین بار رفتار گستاخانه از ایشان دیده بودم اما بخاطر ترس های واهی که در ذهنم بود و دلسوزی های نا به جا قرار داد را تمدید میکردم . تا این که از خودم سوال می کردم چرا با این همه خوبی و لطف و احترام این چنین رفتار های گستاخانه ای را از طرف اینها میبینم. در درون خود جستجو کردم ترس های خود را از پس دادن پول پیش، جا به جایی ، دعوا و تشنج رها کردم و به آنها گفتم که باید تخلیه کنند. روی ذهنم کار کردم که مستاجر عالی با شرایط فوق العاده و اجاره عالی و سود بسیار او در این ملک می آید و من از بودنشان احساس امنیت و خوشحالی می کنم.

ادامه….در جذب روابط عالی

تقریبا حدود یک ماه ملک تخلیه بود ولی تا به مرحله معامله می رسید قرار داد بخاطر شرایطی که حالا یا من موافق نبودم یا آنها بسته نمی شد برای بنگاه املاک هم تعجب برانگیز بود. ولی چون فهمیده بودم اشکال کار کجاست. این بار با ایمان می گفتم بهترین شرایط و مستاجر برای ملک پیدا خواهد شد. بعد از حدود یک ماه و بازدید عده ی زیادی یک روز بلافاصله بعد از نشر آگهی به فاصله یکی دوساعت با بهترین شرایط به اشخاص محترم که با مبلغ پیشنهادی ما و کلیه شرالیط ملک موافق بودند و انسانهای بسیار محترم و عالی و بسیار مودب معامله شد. من مطمئن بودم که این اتفاق می افتد و افتاد. خدا را سپاس که پاداش ایمان و صبر را فراتر از باور به ما میدهد.

سربلند و پایدار باشید… .

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×