😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

چگونگی جذب روابط عالی

جذب روابط عالی

در این جا برای جذب روابط عالی با افراد درست وجذب وجه زیبای افراد در ارتباط با شما خواهیم گفت.

مهمترین عامل در زندگی ما ارتباطات ما هستند . اینکه چگونگی ارتباطات در کیفیت زندگی ما بسیار تاثیر دارد برای ما واضح و مشخص است. چون در تجربه همه ما حد اقل پدر و مادر یا سرپرستان ما و افرادی که به آنها بر خورده ایم بوده اند. می دانیم که برخورد با آنها چه قدر در کیفیت زندگی ما و حال روحی ما موثر است. افراد می گویند که چرا من هر وقت به این فرد مورد نظر برخورد میکنم به من بی محلی می کند و قدر عشق و زحمات من را نمی داند

رفتار متفاوت

ولی همین فرد در برخورد با دیگران بسیار رفتار متفاوتی دارد؟شروع می کند به بیشتر محبت کردن و و خدمت کردن هر چه این تلاشها بیشتر می شود نتیجه کمتری می گیرد. دلیل این را شما می دانید چیست؟چرا هر چه محبت بیشتری می کنیم نتیجه بر عکس میگیرد؟چرا هر چه محبت میکند تا طرف مقابل قدر دان او باشد برعکس می شود و او بی تفاوت تر و بی توجه تر می شود؟

چرا در جذب ارتباط عالی هر چه بیشتر تلاش می کنید نتیجه کمتری می گیرید؟

دلیلش این است که این فرد دنبال تلاش و علت در بیرون از خودش می گردد. در صورتی که همه چیز از درون شروع می شود. اگر می خواهید در روابط شما تغییر ایجاد شود ازدرون خودتان شروع کنید.این را بدانید
چیزهای خوب مال افرادی است که احساس خوبی دارند. درون خود را کنکاش کنید و ببینید چه قدر عشق باید به خود بدهید. شما باید روی خودتان کار کنید و عشق را به خود بدهید.

جذب روابط عالی
در جذب روابط عالی باید روی خود کار کنیم

گوهر درونی شما

گوهر درونی شما منتظر است تا به خودتان توجه کنید و بعد ببینید چگونه توجهات بدون اینکه تلاشی کنیدبه سمت شما سرازیر می شوند.من ایمان دارم هر نقصی در روابط به خود درونی ما برمی گردد . ما باید جستجو کنیم تا ببینیم چه کمبودها ی درونی باعث نادیده گرفتن خود و وابستگی، حمایتگری بیمارگونه ،ناسپاسی ،قدر نشناسی ،ظلم ،بی توجهی و…. را در زندگیمان به کرات تجربه کنیم؟چه عواملی باعث رنجش ما می شود وباعث میشود که تجربه ی روابط ناعادلانه را داشته باشیم؟

عشق باید لبریز شودتا بتوانی روابط عالی جذب کنی

من همیشه می گویم عشق درون تو باید سراریز و لبریز شود تا ببخشی در غیر این صورت عشق نیست یک وابستگی بیمار گونه است. در مورد چگونگی عشق به خود به مقاله فوق رجوع کنید. این گونه عشق که اصلا عشق نیست وابستگی است نه تنها دیگران را از شما دور می کند بلکه باعث می شود عزت نفس شما گرفته شود و نسبت به خود بی اعتماد شوید و خودتان را دوست نداشته باشید. عامل مهم دیگر در روابط ترس است.

علت رها نکردن

ترس باعث می شود که شما رها نکنید . و برای رشد فردی و روابط عالی میدانید که رها کردن عامل مهمی برای ورود ارتباطلت با کیفیت و زیبا است. در این مورد در مقاله قانون رهایی توضیحات بیشتری داده دشده است.برای اجرای قوانین رهایی باید پاکسازی کنید. ذهن خود را از افکار منفی پاکسازی کنید.زمانی که پاکسازی می کنید ذهن شما خلا پیدا می کند و جا برای ذهنیت جدید و عشق پیدا میکند.

در جذب روابط عالی توجه مهم است

توجه به هر چیزی از همان جنس اتفاقات را به زندگی شما دعوت می کند.
مراقب باشید که به چه چیزی توجه می کنید.تمرین کنید و به رفتارهای خوب انسانهای اطراف خود توجه کنید.
در مورد رفتار خوب آنها و محسناتشان بنویسید شاید الان بگویید شخص مورد نظر من هیچ حسنی ندارد .
من نمی توانم در مورد او خوبی پیدا کنم. ولی این فکر شما کاملا اشتباه است .
ذهن شما می خواهد شما را فریب دهد. ذهن شما عادت به دیدن خوبیها نکرده است.
در مباحث NLPدر مورد مسیر نورون های مغزی و تغییر عادت ها مباحث مفیدی هست.
در آینده برای شما مطالب جالبی خواهم گذاشت.
حالابیایید روی این متمرکز شویم که چگونه می توانیم.
رفتار و نوع ارتباط دیگران را روی خودمان تغییر دهیم.

جذب روابط عالی

آیا تغییر رفتاربای جذب روابط عالی دیگران با ما امکان پذیر است؟

این امکان پذیر است که رفتار دیگران با ما تغییر کند و این مستلزم تغییر نگرش و باور های ما در مورد آن شخص است. اگر انگشت اشاره را به سمت او بگیریم خواهیم دید که چگونه سه انگشت دیگر ما به سمت خودمان است. همین مثال ساده و زیبا به ما نشان می دهد که چگونه مسعولیت رفتار با خودمان را به عهده بگیریم. به جای توجه به رفتار بد دیگران به محسنات و نکات مثبتشان توجه کنیم.

با توجه زیاد ذهن ما یاد میگیرد که به خوبیهای دیگران توجه کند. آن قدر تمرین کنید که ذهن یاد بگیرد و مسیر نورون های ذهنی شما عوض شده و مسیر جدیدی را پیدا کند. شما خواهید دید که چگنه وجه خوب انسانها به شما بر خورد خواهد کرد. با مثالی از خودم این بحث را به اتمام می رسانم.در مورد جذب روابط عالی می توانید به مقاله 8-keys-attracting-healthy-relationships.htlm مراجعه کنید.

داستان من

برای اجاره خانه ام مستآجری داشتم با اجاره تقریبا یک هفتم عرف در ملک مورد نظر بود.اما نه تنها قدر دان ملک نبودند بلکه چندین بار رفتار گستاخانه از ایشان دیده بودم اما بخاطر ترس های واهی که در ذهنم بود و دلسوزی های نا به جا قرار داد را تمدید میکردم . تا این که از خودم سوال می کردم چرا با این همه خوبی و لطف و احترام اینچنین رفتار های گستاخانه ای را از طرف اینها میبینم . در درون خود جستجو کردم ترس های خود را از پس دادن پول پیش،جا به جایی ، دعوا و تشنج رها کردم و به اینها گفتم که باید تخلیه کنند. روی ذهنم کار کردم که مستآجر عالی با شرایط فو ق العاده و اجاره عالی و سود بسیار او در این ملک می آید و من از بودنشان احساس امنیت و خوشحالی کمی کنم.

ادامه….در جذب روابط عالی

تقریبا حدود یک ماه ملک تخلیه بود ولی تا به مرحله معامله می رسید قرارداد بخاطر شرایطی که حالا یا من موافق نبودم یا آنها بسته نمی شد برای بنگاه املاک هم تعجب برانگیز بود . ولی چون فهمیده بودم اشکال کار کجاست. این بار با ایمان می گفتم بهترین شرایط و مستآجر برای ملک پیدا خواهد شد. بعد از حدود یک ماه و بازدید عده ی زیادی یک روزبلافاصله بعد از نشر آگهی به فاصله یکی دوساعت با بهترین شرایط به اشخاص محترم که با مبلغ پیشنهادی ما و کلیه شرالیط ملک موافق بودند و انسانهای بسیار محترم و عالی و بسیار مودب معامله شد. من مطمعن بودم که این اتفاق می افتد و افتاد. خدا را سپاس که پاداش ایمان و صبر را فراتر از باور به ما میدهد.

دوست دار شما

آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×