هوشیاری

چگونگی هنر نفوذ در قلب ها

نفوذ در قلب ها

در این مقاله هنر نفوذ در قلب ها را می آموزیم ومعجزه آن را می بینیم

چرا باید هنر نفوذ در قلب ها را بیاموزیم؟

اگر بخواهی در هر بحث و جدلی شرکت کنی و ثایت کنی که تو درست می گویی به تو قول می دهم که تیرت به خطا می رود و تو هیچ گاه موفق نخواهی شد نه تنها در بحث موفق نمی شوی بلکه نمی توانی به طرف مقابلت بقبولانی که تو درست می گویی و حتی از قلب آنها بیرون میروی این را بدانید هر کسی برای خودش مهم تر از خود شماست و شما برای نفوذ در او باید به او بفهمانید که او خیلی مهم است و حس مهم بودن را به او بدهید. نه این که شما مهم هستید و حرف شما مهم است.شما وقتی به درون فردی نفوذ کنیدهنر نفوذ در قلب ها را داشته باشید. نه تنها برای شما کارهایتان به راحتی انجام می شود بلکه انساانی را شاد کرده و حالش را با خوش بهتر کرده اید و این خیلی مهم است که شما به گسترش جهان کمک کرده اید.

هنر نفوذ در قلب ها

حس مهم بودن به طرف مقابل خود بدهید

مهم ترین عامل نفوذ در قلبها دادن حس اهمیت و مهم بودن به طرف مقابل شما است اگر به او این اطمینان را بدهید که او خیلی برای شما اهمیت دارد اورا مقلوب خودکرده اید احساس مهم بودن به او بدهید طوری به او این حس را بدهید که انسان بسیار مهمی است و وجود او بسیار ارزشمند است.همه انسانها گوهره وجودی در درون خود را دارند که بسیار ارزشمند است شما وقتی به هر شخصی می رسید و می خواهید با او ارتباط موثر improving-communication برقرار کنید آن وجه خوب و گوهره وجودی او را ببینید و بیرون بکشید. به مقاله جذب روابط عالی مراجعه کنید.

مثال برای هنر نفوذ در قلب ها…….

برای مثال من هر وقت به اداره ای می رفتم با ناراحتی و موفق نشدن بر می گشتم از زمانی که با این قانون آشنا شدم هر جایی که می رفتم سعی می کردم با توجه به نکات مثبت و حسن های او، اول احساس خودم را نسبت به او خوب کنم وبعد حسن او را ماهرانه و نامحسوس بدون چاپلوسی به رویش می آوردم وچون در ذهنم هم همان باور را داشتم و درونی بودتاثیر به سزایی داشت .

هنر نفوذ در قلب ها

حسن های طرف مقابل را به رخش بکشید

مثلابرای گرفتن وامی در بانک دولتی رفتم و از برخورد انها و دنبال نخود سیاه فرستادن شان خیلی خشمگین بودم نا گهان به خودم آمدم و به خودم گفتم من که این قوانین ذهنی را بلدم حالا وقت آن است که از آنها استفاده کنم.دیدم خانمی که معاون بانک بود وحتی معرفی شده بود کار ما را به تعویق می انداخت و مدارک زیادی می خواست م من به جای ناراحتی بیشتر آمدم و به این فکر کردم که این خانم چه حسن هایی داشت به خودم گفتم من هر جا بروم انسانهای خوبی هستند و کار من را براحتی راه می اندازند این خانم بانوی مهربانی است و کار من را به راحتی انجام می دهد.

برای نفوذ در قلب هاتصویر خود در موفقیت پایانی ببینید

من خودم را تصور کردم که موفق و شاد از بانک بیرون می آیم. روز بعد رفتم و دوباره همان خانم معاون را دیدم البته که ایشون رو معرفی کرده بودند ولی با همه این ها ایشون برخورد صمیمانه ای نداشت و مثل بقیه از ما کلی ضمانت و مدارک می خواست روز بعد که به دیدنشان رفتم باز هم گفت فلان مدارک را باید بیاوری فلان کار را باید بکنی و…. من گفتم ببینید خانم … من از بانکی که همیشه وام می گیرم به راحتی و بدون اینکه موانعی داشته باشد به من به هر مبلغی وام می دهد.

برای نفوذ در قلب ها حسن ها و خوبی های طرف مقابل را باور داشته باشید

چون خوش حساب بودیم گفت چرا از همان جا وام نمی گیرید
من گفتم برای این وام سیستم ،بانک مورد نظر را تعیین می کند
شما رو هم آقای… معرفی کرده و خیلی تعریفتونو کردند
گفتند این جا هم با خانم…. به راحتی کار شما را راه می اندازد
با کمک ایشون بدون درد سری وام را خواهی گرفت.
نیاز به دوندگیهای روتین نیست البته آن آشنای ما این قدر تعریف و تمجید نکرده بود
من سعی کردم خوبیها و حسن های او را که باور داشتم یعنی در ذهنم ساخته بودم
هر انسانی به من برسد به من خدمت می کند را به یاد خودم بیاورم
و بعد به به زبان بیاورم.با شنیدن این حر ف ها این خانم بلافاصله نرم شد
وگفت اجازه بده با رئیس صحبت کنم و بالاخره با همان مدارک که کسری داشت
کار ما را با احترام راه انداخت و گفت شما بروید و کاری نداشته باشید.
خیالتان راحت باشد تا با شما تماس بگیرم.
این مثالی بودازقدرت نفوذ در قلب ها.

احساس مهم بودن بدهید

در این مثال حس خوبی که به آن خانم محترم دادم و احساس مهم بودن و اینکه غیر محسوس سوابق خوب ما در بانک دیگر که احساس خطر را نه تنها از او گرفتم بلکه به او حس ارزشمند بودن و اهمیت کار اورا به رخش کشیدم. باور کنید این جادو می کند.به دیگران عشق بورزید و به آنها بفهمانید چه قدر ارزشمند هستند چه قدر دوست داشتنی هستند و حس مهم بودن به آنها بدهید. اگر می خواهید جادوی نفوذ در قلبها را فعال کنید به هر کسی می رسید به خود بگویید چه چیزی در درون این فرد وجود دارد که می توانم آن را تحسین کنم؟بعد آن را در ذهن خود مرور کنید تا برای خودتان باورپذیر باشد و بعد آن را به زبان بیاورید.

برای نفوذ در قلب ها

 • خالصانه و قلبا به دیگران ابراز عشق وعلاقه کنید.
 • همیشه بر روی چهره تان لبخند داشته باشید.
 • محسنات طرف مقابل را ببینید ودر ذهن خود مرور کنید و به روی او بیاورید.
 • کاری کنید که طرف مقابلتان احساس مهم بودن کند.
 • احساس ارزشمندی را در طرف مقابل خود بوجود بیاورید.

دوست دار شما
آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (2)

*
*

  زهرا جاوید Guest 1399-06-27 Reply

  فوق العاده بود.ممنون از مثالهای قشنگتون.❤

   azita8456 نویسنده 1399-09-23 Reply

   ممنون از پی گیری شما برکت و فر اوانی بر شما باد