هوشیاری

قدرت درون را کشف کنیم

قدرت درون

در این مقاله به قدرت درون ونامحدودانسان و راه های دست یابی به آن را می گوییم.

قدرت دست خداست

چه اندازه به این جمله باور دارید شاید بگویید به این جمله را کاملا باور دارم ولی عملا می بینی که در جاهایی از زندگی که باید بر او توکل کنی به اندازه کافی ایمان نداری و ترس و نگرانی سراغت می آید. ترس و نگرانی فقدان قدرت است فقدان عشق الهی است.شاید هم اصلا باور نداشته باشی که نیرویی قدرتمند برای حمایت و هدایت تو درون خودت هست و این باور حقیقت را عوض نمی کند زیرا چنین قدرتی هست و مشتاق کمک به تو و موفقیت توست چه باور داشته باشی چه نه. اگر باور نداشته باشی فقط خودت را ازاین قدرت نامحدود محروم می کنی .این قدرت درون خودت است فقط باید به او بسپاری وایمان داشته باشی با ذهن استدلالی زندگی نکنی.

قدرت درون

قدرت درون تو نامحدود است

هر چه قدر به درونت توجه کنی الهامات و هدایت الهی را در میابی. دسترسی به منابع نامحدود و اطلاعات فوق بشری پیدا می کنی. همه انسانهای موفق در طول تاریخ به از این قدرت استفاده می کردند.و دیگران از این همه کارهای بزرگ آنها شگفت زده می شدند . آنها آگاه نبودند که این اشخاص ازنیروی درونی خود استفاده می کردند. و این قدرت درون همه انسانها هست فقط باید تلاش کنند تا آن را کشف کنند و مقاومت ها را رها کنند.

چگونه قدرت درون خود راکشف کنیم؟

با یک مثال ساده پاسخ این سوال را به شما می گویم. شخصی برای خرید قطعه زمینی برای سرمایه گزاری و معامله سر قرار رفت . زمین قیمت مناسب داشت ولی قسمتی از زمین کمی قناسی داشت.آن مرد در قلبش احساس میکرد که به قناسی توجه نکند و این زمین را بخرد.ولی ذهن منطقی به او می گفت این زمین خوبی نیست هر ملکی که بخواهی بسازی قناسی دارد. او به الهامات قلبی خود گوش کرد و زمین را خرید . چند سال بعد به علت بزرگراهی که آن جا احداث شد زمین چند برابرشد و آن زمین جای خوبی برای مرکز خرید قرار گرفت و آن راچندین برابرقیمت ملک های دیگر برای ساخت ساختمان تجاری خریدند و آن شخص بسیار سود فراوانی کرد.

در ادامه مثال فوق

با توجه به الهامات قلبی و شهود به مرور زمان آگاهی شما بالا می روود و به اصطلاح سنسورهایتان قوی می شود. و با تمرین و تکرار و توجه برای تصمیم های کوچک هدایت بخواهید و الهامات به شما پاسخ می دهد که ممکن است این شهود به شکل های متفاوت شما را راهنمایی کند.تا بتواننید به قدرت درون وصل شوید.در زمینه هدایت الهی در مقاله فوق مطالب و آموزشهای مفیدی است که توصیه می کنم مطالعه بفرمایید.

قدرت درون را باور داشته باشید تا به آن دست یابید

در حقیقت آن وجود دارد فقط مقاومت شماست که اجازه ارتباط با آن را به شما نمی دهد در مقاله هنر اجازه دادن چگونگی این ارتباط توضیح داده شده است.رها باشید در طول روز مراقبه کنید و به درون خود بروید. این مراقبه احساس رهایی و عدم مقاومت به شما میدهد.موانع را از سر راهتان بر می دارد تا بتوانید وصل شوید.در مورد این نوع مراقبه و حس رهایی به مقاله عدم مقاومت چیست مراجعه کنید.وبه سایت linkedin مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    زهرا جاوید Guest 1399-08-18 Reply

    سلام. مممنون از توضیحات عالیتون.
    👏👏❤