هوشیاری

قدرت جذب را به نفع خود کار بگیرید.

قدرت جذب

در این مقاله در مورد شناخت قدرت جذب و به کار گیری آن به نفع خود را آموزش میدهیم.

نقض قانون جذب

شاید خیلی از شما در مورد قانون جذب شنیده باشید وچون این قانون مباحث مهمی از آن حذف شد و یعضی ها به طور اغراق آمیز در موردش صحبت می کردند ولی عملا نتیجه ای عاید کسانی که تحت تاثیر این باورو اطلاعات ناقص قرار گرفته اند نشد و این باعث شد به خاطر نداشتن اطلاعات کافی از این قانون روی برگردانند وحتی عده ای از اساتید در مقابل این قانون جبهه گیری کردند. و کاملا آن را نقض کردند.با تمام این اوصاف اصل قضیه عوض نمی شود واین قانون همچنان وجود دارد.

قدرت جذب

نکته گفته نشده در قانون جذب

نکته ای که در این قانون به آن اشاره نشد وجود ارتعاش ذهنی برای جذب بود این قانون مثل قانون جاذبه وجود دارد و شما دائما در حال ساطع کردن انرژی و ارتعاش از ذهن خود هستید و فرکانس های مشابه را دریافت می کنید و زمانی که قرکانس های ارسالی شما در جهت خواسته تان باشد قدرت جذب به راحتی شما را در مسیر رسیدن به خواسته ها یتان قرار می دهد فقط نکته بسیار مهم که باید به آن توجه شود عدم مقاومت شماست و هنر اجازه دادن شما که باید آن را تمرین کنیدا وبا خود در صلح باشید و جهان کار خودش راانجام می دهد. (در این مورد به مقاله های فوق در سایت مراجعه کنید)

قدرت جذب

عدم مقاومت در به کار گیری قدرت جذب

نداشتن مقاوت بسیار مهم است تا بتوانید به راحتی وبه طورخیلی طبیعی خواسته های خود را جذب کنید.مقاومت درونی همان باورهای مخربی هستند که مانند زنجیرهایی به پایتان وصل شده اند و اجازه نمی دهند شما حرکت کنید و هر چه شما تلاش بیشتری می کنید نتیجه کمتری می گیرید و این مانند این است که شما در اتومبیل خود در حال حرکت باشید و هم زمان پای خود را روی گاز و ترمز با هم بگذاریداتفاقی که می افتد این است که ماشین حرکت نمی کند و شما نمی توانید بگویید چون اتومبیل حرکت نمی کند پس خراب است یا اتومبیل وجود ندارد این مثال کسانی است که قانون جذب را قبول نمی کنند.با نقض قدرت جذب چیزی تغییر نمی کند فقط فرصت هم پجهت ساختن آن با خواسته هایشان را از دست می دهند.

رها باشید و قدرت جذب را با خود همسو کنید

رها سازی از باورها و الگوهای ذهنی مخرب گذشته مانند برداشتن پا از روی ترمز هنگام گاز دادن است ترمز های خود را پیدا کنید تا آزادانه پیش بروید. ببینید چه قدر مقاومت دارید هر کجا که احساس کردید که رها نیستید ببینید چه باوری زنجیر پاهای شما شده آن را پیدا کنید و خود را رها سازید تا قدرت جذب در جهت خواسته هایتان همسو شود و به آسانی خواسته هایتان را جذب کنید. در آن صورت مثل نفس کشیدن و به طور خیلی طبیعی اتاقهای خوب را جذب می کنید.

خوشبختی و شادی و لذت بردن هدف اصلی زندگی است

این طبیعی است که شما خوشبخت باشید این طبیعی است که شما ثروتمند باشید و از زندگی لذت ببرید اصل و اساس هدف زندگی برای لذت و شادی است ذات شما دنبال شادی است دقت کنید شما هر کاری را که انجام می دهید برای داشتن احساس خوب است برای لذت بردن و شادی بیشتر مثلا وقتی استحمام می کنید می خواهید لذت تمییزی بعد از آن را تجربه کنید وقتی نظافت منزل را انجام می دهید می خواهید بعد از نظافت و تمیزی خانه لذت ببریدوقتی اتومبیل دلخواه را می خرید می خواهید از آن استفاده کنید ولذت ببرید.شما از لذت بردن پدر و مادر تان بوجود آمده ایدپس هدف از آمدن شما به این جهان لذت و شادی است وجود شما از شادی است.

قدرت جذب

از قدرت جذب در جهت خواسته ها استفاده کنید

در این صورت قدرت جذب مثل جاذبه زمین به طور طبیعی خواسته هایمان را به سوی ما فرا می خواند. شما می توانید از این قدرت هم در جهت خواسته ها و هم در جهت مخالف استفاده کنید به هر حال مثل شمشیر دولبه هست که شما تصمیم می گیرید که چگونه از آن استفاده کنید و آن را به کار بگیرید. با فرکانس های ارسالی خود می توانید این قدرت را با خود و خواسته هایتان همسو و هم جهت کنید .ولی گاهی با مقاومت جلوی این خوشبختی طبیعی را می گیریم.

باورهای قدرت دهنده بسازید

شما می توانید با تمرین کردن و تبدیل باورهای مخرب به باورهای قدرت دهنده وانگیزه بخش
از قدرت جذب به نفع خود استفاده کنید فقط کافی است مقاومت خود را کنار بگذارید
و اجازه دهید زندگی در شما جریان پیدا کند .
رها باشید تا مسائل از شما عبورکنند به آنها نچسبید دنبال راه حل باشید
به راه حل توجه کنید نه به خود مسعله ،یعنی موانع و مسائل خود را شناسایی کنید
بعد ذهن خود را بلافاصله معطوف به راه حل کنید.
شما هدایت می شوید و اگر کاملا رها باشید و مقاومتی نداشته باشید
پیامها و الهامات را به راحتی دریافت می کنید .
مسعله را با آسان ترین و خلاقانه ترین روش حل می کنید.
رها باشید و اجازه دهید قدرت جذب در زندگیتان در جهت خواسته هایتان جاری شود.
و یادتان باشد شما برای احساس خوشبختی وشادی به دنیا آمده اید.

در سایت wikipedia در این مورد توضیحاتی داده شده است.

دوست دار شما
آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (0)

*
*