😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

قدرت جذب را به نفع خود به کار بگیرید.

قدرت جذب

در این مقاله در مورد شناخت قدرت جذب و به کار گیری آن به نفع خود را آموزش میدهیم.

نقض قانون جذب

احتمالا خیلی از شما در مورد قانون جذب شنیده باشید. اما به این دلیل که در این قانون مباحث مهمی حذف شده است و بعضی افراد به طور اغراق آمیز در مورد آن صحبت می کردند و اطلاعات موجود هم ناقص بودند، عملا نتیجه ای عاید کسانی که تحت تاثیر این باور قرار گرفته بودند نشد. این باعث شد به خاطر نداشتن اطلاعات کافی از این قانون روی برگردانند و حتی عده ای از اساتید در مقابل این قانون جبهه گیری کردند حتی کاملا آن را نقض کردند. با تمام این اوصاف اصل قضیه عوض نمی شود و این قانون همچنان وجود دارد.

قدرت جذب
قدرت جذب

نکته گفته نشده در قانون جذب

نکته ای که در این قانون به آن اشاره نشد وجود ارتعاش ذهنی برای جذب بود. این قانون مثل قانون جاذبه وجود دارد و شما دائما در حال ساطع کردن انرژی و ارتعاش از ذهن خود هستید. و فرکانس های مشابه را دریافت می کنید. زمانی که فرکانس های ارسالی شما در جهت خواسته تان باشد قدرت جذب به راحتی شما را در مسیر رسیدن به خواسته ها یتان قرار می دهد. فقط نکته بسیار مهم که باید به آن توجه شود عدم مقاومت شماست و هنر اجازه دادن شما که باید آن را تمرین کنید و با خود در صلح باشید و جهان کار خودش را انجام می دهد. (در این مورد به مقاله های فوق در سایت مراجعه کنید)

عدم مقاومت در به کار گیری قدرت جذب

مقاوت نداشتن بسیار مهم است تا بتوانید به راحتی و به طور خیلی طبیعی خواسته های خود را جذب کنید. مقاومت های درونی در واقع همان باورهای مخربی هستند که مانند زنجیرهایی به پایتان وصل شده اند و اجازه نمی دهند شما حرکت کنید. و هر چه شما تلاش بیشتری می کنید نتیجه کمتری می گیرید. مانند این است که شما در اتومبیل خود در حال حرکت باشید و هم زمان پای خود را روی گاز و ترمز با هم بگذارید. اتفاقی که می افتد این است که ماشین حرکت نمی کند و شما نمی توانید بگویید چون اتومبیل حرکت نمی کند پس خراب است یا اتومبیل وجود ندارد. این مثال کسانی است که قانون جذب را قبول نمی کنند.با نقض قدرت جذب چیزی تغییر نمی کند فقط فرصت هم جهت ساختن آن با خواسته هایشان را از دست می دهند.

رها باشید و قدرت جذب را با خود همسو کنید

رها سازی ذهن از باورها و الگوهای مخرب گذشته مانند برداشتن پا از روی ترمز به هنگام گاز دادن است. ترمز های خود را پیدا کنید تا آزادانه پیش بروید. توجه کنید که چه قدر مقاومت دارید هر کجا احساس کردید که رها نیستید، ببینید چه باوری زنجیر در پاهای شما شده است. آن را پیدا کنید و خود را رها سازید تا قدرت جذب در جهت خواسته هایتان همسو شود و به آسانی خواسته هایتان را جذب کنید. در آن صورت مثل نفس کشیدن و به طور خیلی طبیعی اتفاقهای خوب را جذب می کنید.

خوشبختی و شادی و لذت بردن هدف اصلی زندگی است

این طبیعی است که شما خوشبخت باشید. این طبیعی است که شما ثروتمند باشید و از زندگی لذت ببرید. اصل و اساس هدف زندگی برای لذت و شادی است. ذات شما دنبال شادی است. پس دقت کنید شما هر کاری را که انجام می دهید برای داشتن احساس خوب است و همچنین لذت بردن و شادی بیشتر است. مثلا وقتی استحمام می کنید می خواهید لذت تمیزی بعد از آن را تجربه کنید وقتی نظافت منزل را انجام می دهید می خواهید بعد از نظافت و تمیزی خانه لذت ببرید. وقتی اتومبیل دلخواه را می خرید می خواهید از آن استفاده کنید و لذت ببرید.شما از لذت بردن پدر و مادر تان بوجود آمده اید.

از قدرت جذب در جهت خواسته ها استفاده کنید

در این صورت قدرت جذب مثل جاذبه زمین به طور طبیعی خواسته هایمان را به سوی ما فرا می خواند. شما می توانید از این قدرت هم در جهت خواسته ها و هم در جهت مخالف استفاده کنید. به هر حال مثل شمشیر دولبه است که شما تصمیم می گیرید که چگونه از آن استفاده کنید و آن را به کار بگیرید. با فرکانس های ارسالی خود می توانید این قدرت را با خود و خواسته هایتان همسو و هم جهت کنید. ولی گاهی با مقاومت جلوی این خوشبختی طبیعی را می گیریم.

قدرت جذب برای رسیدن به خواسته ها
قدرت جذب برای رسیدن به خواسته ها

باورهای قدرت دهنده بسازید

شما می توانید با تمرین کردن و تبدیل باورهای مخرب به باورهای قدرت دهنده و انگیزه بخش از قدرت جذب به نفع خود استفاده کنید فقط کافی است مقاومت خود را کنار بگذارید و اجازه دهید زندگی در شما جریان پیدا کند .
رها باشید تا مسائل از شما عبورکنند به آنها نچسبید دنبال راه حل باشید.
به راه حل توجه کنید نه به خود مسئله ،یعنی موانع و مسائل خود را شناسایی کنید و بعد ذهن خود را بلافاصله معطوف به راه حل کنید. شما هدایت می شوید و اگر کاملا رها باشید و مقاومتی نداشته باشید پیامها و الهامات را به راحتی دریافت می کنید.مسئله را با آسان ترین و خلاقانه ترین روش حل می کنید.
رها باشید و اجازه دهید قدرت جذب در زندگیتان در جهت خواسته هایتان جاری شود. و بدانید که شما برای احساس خوشبختی و شادی به این دنیا آمده اید.

سایت wikipedia در این مورد توضیحاتی دارد.

در آخر…

در واقع با افکار مثبت می‌توانید نتایج مثبتی هم در زندگی برای خود رقم بزنید. اما رسیدن به این هدف ها به چیزهایی بیشتر از خواستن قلبی نیاز دارد. شما باید ذهن و باور خود را با خواسته‌هایتان همسو کنید و در آن صورت است که رفتار و اعمال شما را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد. قدرت جذب فقط با خوشبین بودن شما عمل نمی‌کند و شما باید تمارین بیشتری برای درک درست آن انجام دهید و مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید تا بتوانید تغییراتی که آرزویش را دارید را به واقعیت برسانید.

موفق و پایدار باشید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×