هوشیاری

قدرت تجسم خلاق

قدرت تجسم

در این مقاله به قدرت تجسم می پردازیم و به کار گیری این قدرت عظیم را می آموزیم.

قدرت تجسم برای رسیدن به موفقیت

سالیان سال درگذر زمان ما شاهد افرادی بودیم که به شدت موفق بودند و هر آنچه را می خواستند به دست می آوردند و زتدگی این انسانها برای افراد دیگر خیره کننده بود و علت این همه موفقیت را نمی دانستند. چه طور بعضی ازانسانها دسترسی به این همه موفقیت و پیشرفت را دارند و سایر انسانها در فقر و بدبختی و بیماری بسر می برند و هر چه تلاش می کنند به جایی نمی رسند.و این موضوع به نظر خیلی نا عادلانه می آمدکه چطور این اتفاق می افتد؟

قدرت تجسم

رویا پردازی

انسانهای موفق بااستفاده از رویا پردازی دسترسی به این قدرت عظیم پیدا کردند و یعضی از آنها هم به صورت ذاتی و نا آگاهانه بدون این که آگاه باشنداز این قانون استفاده می کنند. و به دستاوردهای بزرگی می رسند.وآن گروه بیشتر مردم هر چه تلاش می کنند به نتیجه نمی رسند.واین چیزی نبست جز این که آنها رویایی در سر دارند که آن را پرورش می دهند و آن را تجسم می کنند وبه قدرت تجسم پی بردند.

قانون تجسم چیست؟

این قانون قدرت بسیار شگفت انگیزی دارد پی بردن به آن و یادگیری این مهارت راه میان بری است برای رسیدن به خواسته ها . شما وقتی در ذهن خودتان چیزی را تجسم می کنید ذهن تفاوت میان واقعی و غیر واقعی را تشخیص نمی دهد.و آن را برایتان خلق می کند. از همین راه ساده می توان به نفع خود استفاده کرد برای گول زدن ضمیر نا خود آگاه باید تصویر نهایی را با جزئیات به آن بدهیم در نهایت ضمیر نا خود آگاه آن تصویر را می گیرد و تبدیل به واقعیت می کند. شما راه رسیدن به آن را نمی دانید و ضمیر نا خود آگاه که به شهود و ذهن برتر متصل است از راه هایی که خودش می داند آن خواسته را اجابت می کند.

قدرت تجسم

قدرت تجسم را دست کم نگیرید

نکته مهم این است قدرت تجسم را دست کم نگیرید . از این قدرت به نفع خودتان استفاده کنید .با بکار گیری آن به اهداف و خواسته هایتان برسید. در تجسم کردن شما باید نهایت رسیدن به خواسته هایتان را بببینید و کاملا بودن در آن را حس کنید.به این معنی که احساسات خود را کاملا ببینید مثلا وقتی در خانه مورد علاقه خود هستید چه جزئیاتی داردظاهر خانه چه نمایی دارد چند اتاق دارد کف اتاقها پوشیده از چه جنس رو کشی است پرده های خانه چه رنگ و مدلی دارد آشپز خانه چه دیزاینی دارد …….و به این ترتیب تا می توانید در حزئیات غرق شوید تا زمانی که حس شما تغییر کند و احساس کنید واقعی است و همین الان شما به این خواسته رسیده اید .

نکات مهم درتمرین قدرت تجسم

تا زمانی که حس تان تغییر نکند این تجسم را درست انجام نداده اید.
تا می توانید در تجسم جزعی تر ببینیید و غرق در آن شوید و سپس رها کنید .
نکته مهم این که بعد از تجسم باید رها کنید و به هدف خود نچسبید.
چسبندگی به هدف یک نوع مقاومت است و مقاومت شما را از هدف دور می کند .
یکی دیگر از راه های رسیدن به هدف که خود به خود نوعی تجسم است،
صحبت کردن با احساس خوب در مورد خواسته است.
در مورد خواسته تان تا می توانید صحبت کنید
البته با خودتان حرف بزنید.قبل از خواب و بعد از بیدار شدن
بلافاصله تمرین را انجام دهید

در ادامه موارد بالا……


چون دسترسی شما به ضمیر نا خودآگاه در این زمانها بسیار است.
در طول روز هم در زمانهای مختلف می توانید این کار را انجام دهید.
تکرار هر روز این تمرین بسیار مهم است و به طور منظم.
هدف را رها کنبد به جهان و کائنات بسپارید
نگران هیچ چیز نباشیدجهان کار خودش را بلداست.
در این میان رها و آرام باشید تا الهامات و شهود خود را دریافت کنید.
به محض دریافت شهود شجلعانه دست به عمل بزنید.
توضیحات بیشتر چگونگی انجام این تمرین را در مقاله تجسم خلاق کاملا شرح داده ام.

مرتکب اشتباه بزرگ نشوید

نکته مهم دیگر این است که خیلی از افرادکه با اشتیاق شروع به تجسم می کنند اشتباهی بزرگی مرتکب می شوند که تمام باورهایشان را در مورد قانون جذب و قوانین جهان به هم می ریزد.و آن اینکه آنها تجسم و رویا پردازی می کنند و دیگر هیچ .فقط منتظر می مانند تا قانون جذب برایشان همه چیز را فراهم و آماده کند.و خواسته هایشان را به آنها بدهد.حتی خود را آماده دریافت نمی کنند.اشتباه آنها این است که ودرک نکرده اند که قانون جذب طبق خواسته شان آنها را به مسیر درست هدایت می کند افراد درست را سر راهشان قرار می دهد وتمام جهان برای آنها و خواسته هایشان بسیج می شوند .

در ادامه …..

این افراد تنها کاری که باید بکنند این است که قدم بردارند و کاری که به آنها الهام می شود انجام دهند. ولی حتی حاضر نیستند بهای موفقیت خود را بدهند و ایمانشان ضعیف است به همین خاطر به راحتی فرصت ها را از دست می دهند.و بعدتعجب می کنند که چرا این گونه است و قانون جذب به آنها جواب نمی دهد. تمام باورهایشان در مورد قدرت تجسم فرو میریزد و همه چیز را نقض می کنند. چون به این قانون شناخت کامل ندارند.

ایمان قوی لازمه قدرت تجسم است

ولی این قانون نیست که جواب نمی دهد بلکه کمی عمل گرایی و ایمان قوی می خواهد تا با هدایت الهی از کوتاه ترین مسیر به اهداف بزرگ دست پیدا کنند.فقط لازم است در این مسیر ساخته شوند شخصیت و هویتشان را تغییر دهند روی توسعه فردی خودشان کار کنندو نظم داشته باشند آن گاه همه آنها مثل انسانهای موفق می توانند از نتایج فوق العاده تجسم لذت ببرند.به خواسته هایشان برسند و از رسیدن به اهدافشان لذت ببرند.

در این مورد در مقاله agileleanlife توضیحاتی داده شده است.

دوست دار شما
آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (1)

*
*

    زهرا جاوید Guest 1399-08-18 Reply

    سپاس از شما بانوی گرامی
    عالی بود مثل همیشه