هوشیاری

قانون رهایی و پالایش چیست؟

قانون-رهایی-و-پالایش-چیست؟

قانون رهایی و پالایش یعنی رها کردن افکار منفی و جایگزین کردن باباورهای مثبت که در اینجا توضیح میدیم.

توضیح قانون رهایی و پالایش

می خواهم یک نکته اساسی و مهم را بگویم که شاید تا به حال هیچ کسی به تو نگفته و در هیچ کتابی نخوانده ای. با یه مثال برایت روشن میکنم که جریان از چه قرار است. سلام به روی ماهتون دوست خوبم. فرض کن که تو یه خونه داری که داخلش پر از اسباب و اثاثیه کهنه و مبلمان قدیمی و پاره و فرسوده هست. تو می خواهی یه دست مبلمان تمییز ونو بخری و بیاری داخل خونه بچینی.بعد سفارش دادی و مبلمان نو رو آوردن حالا تو چطور می شود در داخل شلوغی و اون میبلهای کهنه و فرسوده مبلمان نو و زیبا رو قرارداد؟

قانون رهایی و پالایش هم درست همین را می گوید که اگر تو ذهنت را خالی از افکار و باورهای منفی نکنی نمی توانی چیزهای جدید و مثبت را وارد ذهنت کنی.پس مهمترین کار در ابتدای تغییر زندگی و سرنوشت پاکسازی است که با تغییر باورها امکان پذیر است و درتغییر باورها نکته اساسی قانون رهایی و پالایش است.

معنی بخشایش و پالایش

در قانون رهایی و بخشش بخشایش یعنی آزاد و رها کردن

و چیز مثبت را جایگزین کردن و پالایش نیز نوعی بخشایش است
بانو کاترین پاندر در این مورد چه زیبا گفته اند
که پالایش عاطفی یکی از بالاترین صور محبت است. دلبستگی به اسارت می انجامد.
حال آنکه شیوه عشق راستین آزاد کردن آن چیز یا آن شخصی است که دوست می دارید.
اگر پالایش را پیش گیریرد هرگز چیزی را از دست نمی دهید
بر عکس برای پرورش عشقی آزادانه تر و رضایت بخش تر راه می گشایید
تا همه آنها از این خوان نعمت بهره ایی دارند بتوانند هماهنگ تر محبت کنند و محبت ببینند.

عدم وابستگی و آزادی

با عدم وابستگی می توان آزادی را به دست آورد گاهی ما متوجه این نیستیم که وابسته هستیم و این وابستگی را در قالب کنترل طرف مقابل و اطرافیانمان نشان می دهیم و خود را گمراه می کنیم فکر می کنیم آنها صلاح خود را نمی دانند و ما بهتر می توانیم برای آنها تصمیم بگیریم و به آنها کمک کنیم و اما باید بدانیم که این کنترل گری از وابستگی ماست که نمی توانیم رها کنیم که آنها نیز درس خود را بگیرند و در زندگی به مسیر خود آزادانه و رها ادامه دهند.این هم ما را در زندان وابستگی و هم آنها را اسیر می گرداند.اگر این را درک کنیم که ما مسئول هیج کسی نیستیم و مسئولیت اعمال و افکار خودمان را به عهده بگیریم هم خودمان آزاد و رها می‌شویم هم دیگران را آزاد و رها می‌سازیم تا به زندگیشان برسند.

آغاز بردگی

هر گاه ما خودمان را بالاتر و دانا تر از بقیه بدانیم خود را در حصار بدبختی و فلاکت زندانی می کنیم و آن گاه نمی دانیم از کجا داریم ضربه می خوریم و جلوی موهبت هایمان بسته می شودو جلوی وفور نعمات و آزادی خود و دیگران را با حصاری آهنین میبندیم و این آغاز بردگی است و تا زمانی که متوجه این امر نباشیم از زمین و زمان ضربه می خوریم تا درس هایمان را بگیریم و اگر آگاه به خود و قانون رهایی و بخشش نباشیم ممکن است تا آخر عمر هیچ گاه متوجه این امر مهم در زندگی نباشیم.

چگونه خود را رها سازیم؟

اگر به قانون رهایی و پالایش اهمیت بدهیم و خود را رها سازیم و به پالایش روح خود بپردازیم و درسهایمان را بگیریم و اجازه بدهیم همسرمان،فرزندانمان و عزیزانمان تجربه خودشان را داشته باشند و درسهای خود را بگیرند به ناگاه شاهد معجزاتی عظیم در زندگی خود خواهیم شد و موهبت ها در زندگی ما جاری خواهد شد. شخصی را ازآشنایان می شناسم که دائم در کنترل اطرافیان خود است و به اصطلاح خود به آنها راه و چاه نشان میدهد

و نتیجه اینکه الان فرزندان اودر سن بالاحدود سی سال هنوز مستقل نشدند و وابسته به مادر هستند و او هم بخاطر وابستگی بیمار گونه اش اصلا متوجه این وابستگی مخرب نیست فقط خشمگین از این است که چرا بچه ها کار و در آمد مستقل خود را ندارند.واین است عاقبت نا آگاهی و چسبندگی مخرب که حتی انسان نمی خواهد بپذیرد در حال غرق شدن است اما نمی تواند مسئله خود را ببیند و حل کند.

برای قانون رهایی و پالایش …

از وابستگی ابتدا باید آگاه باشیم که این مسئله هست و بعد به فکر چالره و راهکار باشیم نگران نباشید اگر هم مدتها از این مسئله گذشته ئباشد با آگاهی و تغییر باور و افکار زندگیتان تغییر خواهد کرد.در اینجا چند جمله تاکیدی در این مورد برای شما قرار می دهم که با هر کدام ارتباط بهتری گرفتید و حس بهتری به شما داد روزانه تکرار کنید.بهتر است صبح بعد از بیدار شدن و شب قبل از خوابیدن تکرار کنید.

جملات تاکیدی رهایی

  • برای استفاده از قانون رهایی و پالایش از این جملات تاکیدی استفاده کنید.
  • هم اکنون به یمن معجزه الهی من هر آنچه و هر آنکس را که به ]ن وابستگی دارم رها کرده و آزاد و رها می شوم.
  • من تورا به خیر و صلاح خویش می سپارم.من تو را رها می کنم تا آزادانه به سوی زندگی دلخواهت بروی،
  • هر فرد که خوشبخت شود،برای همه اطرافیانش خوشبختی می آورد.
  • من آزادانه عفو می کنم و کاملا میبخشم. از همه رنجشها دست برمیدارم و می آسایم.هر گونه داوری و انزجار و
  • انتقاد و خصومت را کنار می گذارم.همه بارهایم رابه خدا می سپارم تا همه مسائل مارا با شادمانی حل کند و همه
  • چیز را شفا بخشد.حقیقت دولت بخش آزادم کرده است،تا همه موهبت های عالیم را به دست آورم و این موهبت
  • های بی همتا را با دیگران تقسیم کنم.

اگر قانون بخشش را بدانید راه را برای رهایی خود هموار و آسان خواهید کردپیشنهاد می کنم برای درک بهتر مقاله قانون بخشش را حتما مطالعه کنید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*