هوشیاری

از خدا در خواست کن

خدا

دراینجا می آموزیم که چگونه با در خواست کردن از خدا هدایت بطلبیم وبه عالی ترین مسیر هدایت شویم.

خدا همیشه هست

بیشتر افراد در شرایط خاص از خدا درخواست کمک می کنند در شرایط بسیار ضروری که دیگر به جایی راه ندارند درخواست کمک می کنند در زمانی که بسیار مظطرب و پریشان هستند و به جایی راهی ندارند و به اصطلاح از روی تنگنا و ناتوانی به خدای خود پناه می برند تا حالا که خودشان ا پس آن مسعله بر نیامدند بلکه خدایشان کاری برای آنها بکند یعنی از روی ناچاری یاد خدا می افتند و به او پناه می برند . من نمی گویم این خوب نیست و نباید باشد ولی نکته ای هست و آن این که چرا در این زمان فقط؟مگر در زمانهای دیگر خدا نیست؟

درخواست کردن از خدا

نکته مهم

نکته قابل توجه این است که این منبع عظیم هوشمند که همیشه در دسترس همگان قرار دارد
چرا به طور مداوم ازاو درخواست کمک نکنیم؟
چرا دائم از او هدایت نخواهیم؟
آیا او فقط در مواقع بحرانها وجود دارد ؟
يا در زمان مسائل و مشکلات که در این زمانها به سراغش می رویم؟
خداهمیشه در دسترس ماست و به قول قرآن از رگ گردن به ما نزدیک تر است
پس به این وجودیتی که این قدر به ما نزدیک است و درونی است
چراگه گاهی چنگ بزنیم و نه همیشه آن هم از روی نا چاری ؟

ظلم به خود

آیا این ظلم به خودمان نیست که همانند تشنه ای که در کنار رودخانه ای پر از آب زلال و پاکیزه و فراوان قرار دارد ولی از تشنگی در حال مردن است ورود خانه بی پایان کنارش را نمی بیند و از آن نمی نوشد ؟ و این فوق العاده تاسف بر انگیز است.و این حکایت ماست بیشتر ما انسانها دقیقا این کار جاهلانه را هر روز انجام می دهیم و از این منبع موهبت جهان هستی هیچ گونه استفاده ای نمی کنیم مگر در مواقعی که در حال غرق شدن باشیم و این رفتار با خودمان اصلا منصفانه و عاقلانه نیست.که گه گاهی از این موهبت لا یتناهی خدا که تمام ثروت دانش عشق وفور و فراوانی درونش قرار دارد استفاده کنیم.که بسیار نا چیزو حقیر است.

در خواست کردن از خدا

در خواست مداوم از خدا

در خواست کردن باید به طور پیوسته و دائمی باشد نه فقط در مواقع حاد و ضروری چون ضرورتش همیشگی است ما از همان ابتدای شروع روز جدیدمان که نفس می کشیم و چشم مان به سپیده دم روشن می شود بعد از سپاسگزاری از خدا که هست و همیشه مراقب ماست باید درخواست هدایت و کمک کنیم تا او راهنمایی مان کند کدام راه درست است کدام حرف درست است با چه کسی ارتباط بر قرار کنیم چگونه ارتباطی داشته باشیم چه بخوریم که سالم تر و شاداب تر و پر انرژی تر باشیم ؟و غیره….

واگذاری امور

و برای هر چیزی که فکر کنید کمک بخواهیم و به او بسپریم وقتی امورات را به خدا می سپاریم باید با ایمان و توکل گوش فرا دهیم و هوشمندانه منتظر هدایت باشیم.و به آن الهامات و شهوداتی که می آید توجه کنیم و عمل کنیم من به شما قول می دهم نتایج این طور در خواست کردن و جواب گرفتن فوق العاده است و شما را با سرعت بیشتر و اشتباهات کمتر به مقصد می رساند.برای مطالب بیشتر از هدایت به مقاله فوق مراجعه کنید.

درخواست کردن از خدا

به این نکات توجه کنید

شما باید دائما درخواست حمایت و هدایت داشته باشید.
این را به صورت عادت روزانه در آورید.
در خواست کردن از خدا نوعی مناجات است که روح شما را آرام می کند.
در حالی که در خواست می کنید با آرامش و ایمان منتظردریافت الهامات باشید.
وقتی هدایت شدید بلافاصله اجرا کنید و توکل کنید.

در این مورد در سایتcomeuntochrist توضیحاتی داده شده است.

شادو سعادتمند باشید
دوستدار شما
آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (0)

*
*