هوشیاری

خالق زندگی در بهشت خودت هستی.

زندگی در بهشت

در اینجا توضیح می دهیم که چگونه زندگی در بهشت را خلق کنی و برای خودت بهشت بسازی.

دروغ را باور نکن زندگی در بهشت را خلق کن

می خواهم حقیقتی را به تو بگویم اینکه کاری نکنی ومنتظرکسی و چیزی باشی که به بهشت بروی و زندگی جادویی را در آنجا تجربه کنی دروغی بیش نیست.این که به خودت وعده بدهی و دست به هیچ کاری نزنی و فرصت های زندگیت را به تعویق بیندازی خودت را عقب نگاه میداری.اینکه منتظر باشی شرایط برای تو فراهم شود تا شاد باشی و لذت ببری و وقتت را از دست بدهی خودت را فریب داده ای. و فرصت زندگی و لذت بردن را از خودت می گیری.و فرصت ساختن زندگی در بهشت را از دست می دهی.در این مورد برای جذب شادی مقاله شادی دررون مراجعه کنید.

زندگی در بهشت

تو خالق زندگی در بهشت خودت هستی

تو خودت بهشت خودت را می سازی .تو باید زمینه های شادی و لذت که خالق زندگی در بهشت توست رافراهم کنی برایش برنامه ریزی کنی وقت بگذاری فرصت را از دست ندهی و زندگی را مزه مزه کنی و غرق لذت و شادی باشی هر چند با چیز های کوچک. می دانم می خواهی بگویی چه طور می شود با این شرایط مالی و شرایط اقتصادی با این وضعیت آشفته جامعه من شاد بلاشم . لذت ببرم. چگونه می شود آیا باید به خودم دروغ بگویم؟خودم را فریب بدهم؟

تو حق انتخاب داری

من جواب تورا این گونه خواهم داد که تو حق انتخاب داری تو می توانی بپذیری که محکوم به این زندگی غم انگیز وتاسف بار خودت و شرایط حاکم بر جامعه هستی. تلاشی نکنی و پیشرفتی نداشته باشی ودر نهایت آخر عمرت با حسرت با دنیا وداع کنی. ولی حق اعتراض نداری چرا که عده ای زندگیشان دقیقا با شریط تو ولی تجربه بسیار متفاوت داشته اند. افرادی که در همین شرایطی که تو بودی و حتی بد تر سپری کرده اند اما موفق شاد و ثروتمند شده اند.آنها هیچ فرقی با تو نداشتند و حتی در شرایطی سخت تر از تو هم بوده اند.

حرکت کن تا خالق زندگی در بهشت باشی

منتظر نباش به خودت وعده ی تو خالی نده. تا بلند نشوی و شروع به ساخت و ساز نکنی بنایی ساخته نخواهد شد و به محض اینکه تصمیم می گیری کل جهان با تو هماهنگ می شوند و به خدمت تو در می آید برای رسیدن به هدف و ساختن بهشت زندگی تو در خدمت تو می آید.. تو خالق زندگی خودت هستی منتظر نباش حر کت کن فر صت را از دست نده یک قدم بردار و ببین چگونه جهان قدمها به سویت بر می دارد. در مقاله تجلی خواسته ها در این مورد توضیحات جامعی داده شده است.

خودت خالق زندگی دلخواهت باش

نگرشت را عوض کن

فقط کافیست نگرشت را عوض کنی فقط کافیست حرکت کنی و بدانی و ایمان داشته باشی که همه چیز از تو شروع میشود اگر یک نفر توانسته در شرایط اکنون تو یا حتی سخت تر و محدود تر از شرایط فعلیت زندگی رویاییش را خلق کند تو هم می توانی . در علم nlp قانونی هست که می گوید اگر در جهان یک نفر توانسته باشد کاری را که تو آرزویش را داری انجام دهد حتما تو هم می توانی. نگرش خودت را تغییر بده و بلند شو حرکت کن. تو منتظر نباش بلکه جهان هستی منتظر توست همه کائنات منتظر تو هستند تا بلند شوی و قدم برداری.حرکت کنی.

خالق زندگی دربهشت خودت باش

نگران قدمهای بعدیت نباش و به چگونگی رسیدن به آرزویت فکر نکن همه چیز در مسیر برایت روششن خواهد شد. و تو هدایت می شوی. جهان عاشق پیشرفت و تغییر است وقتی شورو هیجان تورا ببیند جهان شوق و شور بیشتری برای وسعت و پیشرفت دارد و با قدرت به تو امداد می رساند و تو را شگفت زده می کند.خودت را خالق ببین. تو محکوم به سرنوشت نیستی جهان تورا هدایت می کند .زندگی در بهشت را خلق می کنی درمقاله how-to-create-heaven-on-earth/ توضیحاتی در این زمینه داده شده است.

زندگی در بهشت
خالق زندگی خود در بهشت باش

تو هدایت خواهی شد

اگر اکنون جایگاه تو همانی نیست که تو می خواهی ،شایستگی و لیاقت خودت را بالا ببر جهان تو را به بهترین جا و بهترین شرایط وبهترین مکان و بهترین مردمان هدایت می کند.تا وقتی تغییر نکنی و مثل عموم جامعه فکر کنی چه انتظاری داری زندگیت با عموم مردم فرق کند و و شرایط متفاوتی را تجربه کنی و مثل عده ی محدودی خوشبخت و عالی زندگی کنی؟

 • ببین از جهان چه می خواهی
 • هر چیز بهایی دارد
 • بهای زندگی در بهشت تو حرکت توست
 • تغییر نگرش توست
 • باورهای مثبت توست
 • خلق شادی و لذت و زندگی متفاوت توست
 • بهشت را در همین جا بساز
 • در همین لحظه و حال
 • فرصت را از دست نده
 • تو خالق زندگی خودت هستی.

دوستدار شما

آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (2)

*
*

  زهرا جاوید Guest 1399-05-06 Reply

  عالی بود . متشکرم از شما بانوی عزیز و فرهیخته.👏👏❤

   azita8456 نویسنده 1399-05-08 Reply

   تشکر از توجه شما عزیز دل