😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

داشتن نظم در زندگی چه تاثیری در کیفیت زندگی دارد.

داشتن نظم

در اینجا از اهمیت عظیم داشتن نظم و نتایج حیرت انگیز داشتن نظم میپردازیم.

اهمیت داشتن نظم در زندگی

به جهان که توجه کنی روز و شب طبیعت فصول که به ترتیب می آیند و می روند .به رشد گیاهان مینگری و بارش باران تولید مثل حیوانات و غیره و غیره نظمی را در آنها نظاره گر هستیم. دنیا با نظم و ترتیب خاصی میچرخد. و این به ما نشان میدهد که ما هم همانند جهان در نظم به طور طبیعی پیش برویم. تا رشد کنیم و موفق شویم. اگر ما بایستیم جهان منتظر ما نمی ماند و پیش میرود. بنابراین ایستادن ما فقط باعث عقب افتادن و پسروی ما میشود. اگر ما پیش برویم و خودمان را هماهنگ با گسترش جهان کنیم،نه تنها پیش میرویم بلکه جهان به پیشرفت ما سرعت بیشتری میدهد تا جایی که باعث شگفتی ماو دیگران میشود. برای پیشرفت دراین موضوع میتوانیم ازمقاله نوشتن هدف در سایت استفاده کنیم.

نظم در زندگی
داشتن نظم در زندگی موجب پیشرفت میشود.

انسانهای موفق چگونه انسانهایی هستند

انسانهای موفق انسانهایی هستند که در زندگیشان نظم دارند. هر کاری را سر وقت خودش انجام میدهند. چه بخواهند چه نخواهند. چه حوصله داشته باشند چه نداشته باشند. چه خسته باشند چه نباشند چه خوابشان بیاید چه نیاید. چه خوششان بیاید چه نیاید.در هر صورت هر کاررا که سر وقت انجام میدهند. وخود را متعهد به انجام آن کار میکنند. این مهمترین عامل موفقیت این عده خاص است که باعث می شود موفق شوند به پیش بروند و خاص شوند. اگر انسان خود کنترلی نداشته با شد و خود را وا دهد خدا میداند که آینده اش چه خواهد شد.در این مورد توضیحات مفصلی در مقاله قدرت ذهن داده شده است.

چرا مردم نتیجه نمی گیرند؟

زندگی اکثر مردم به ههمین منوال می گذرد باری به هر جهت بدون هدف و بدون برنامه ریزی یا اگر هم برنامه ای میچینند به آن عمل نمیکنند و جالب اینجاست که متعجب هم میشوند که چرا نتیجه نمیگیرند. برای مثال برای لاغری و کاهش وزن شروع به رژیم غذایی و ورزش میکنند و تا چند روز چند هفته ویا چند ماه ادامه میدهند و به مرور دوباره به محض اینکه نتایج می خواهد خود را نشان دهدد تنبلی می کنند و اهمال کاری میکنند و برنامه و هددف خود را رها میکنند. همین طوری بی نتیجه میماند.

نظم از ارکان مهم پیشرفت است.

منظم بو.دن یکی از ارکان مهمی است که شما را جزچند د رصد انسانهای موفق میکند. شاید در وحله اول داشتن نظم و هر کاری را سر وقت خود انجام داد ن مشکل باشد ولی با تلاش این وضعیت به صورت روتین در آمده و برای شما راحت و آسان و به صورت عادت در میآید. اما شما بارها تصمیم میگیرید که اقدام کنید ولی بعد از مدتی شور و اشتیاق شما پایین می آید و شما به حالت قبل برمی گردید آیا میخواهید راه حل این مسعته را به شما بگوییم تا انگیزه و شور و اشتیاق خود را بالا ببرید؟ و همیشه انگیزه برای رشد داشته باشید؟درسایت thriveglobal توضیح داده شده است.

نظم

مثال

مسعله و یا هدفی را یرای خود تعیین کنید. برای مثال من میخواهم تا ۶ ماه دیگر وزنم را 10 کیلو کم کنم . برای شروع خوب پیش میروم رژیم غذایی میگیرم ورزش میکنم و بعد از مدتی انگیزه ام پایین می آید و دیگر شور و شوق اولیه را ندارم و به حالت قبل برمیگردم. برای جلوگیری از این حالت اهمال کاری ابتدا هدف خود را مکتوب کنید و بعد بنویسید در صورت رسیدن به هدف در آینده چه اتفاقی های عالی خواهد افتاد و د ر صورت نرسیدن به هدف چه پیامدهایی گریبان گیر من خواهد بود.

چگونگی کشیدن ستون

یک ستون در دفتر خود بکشید و برگه خود را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید. در بالای ورق خود بنویسید مثلا هدف من کم کردن 10کیلو وزن است .در سمت راست دفتر بنویسید اگر این وزن کم نشود این اتفاقها خواهد افتاد و در سمت سمت چپ دفتر بنویسید اگروزنم کم شود این اتفاقها خواهد افتاد.تمام عواقب بد را که در چند سال آینده گریبانگیر شما خواهد شد را به صوررت اگزجره بنویسید. و هین طور درستون بعدی تمام نتایج خوب شما از نظم و اقدام به عمل به دست می آید را با احساس خوب بنویسید. هر روز مرور کنید.

هدف من کم کردن وزنم و رسیدن ۶۰ کیلو از ۷۰ دکیلو تا ۶ ماه آینده

اگر من به وزن مورد نظرم نرسم چه عواقبی را در ۵ سال اینده خواهم داشت اگر به وزن ایده آلم برسم در ۵ سال آینده چه دست آوردهایی خواهم داشت
اگر من به وزن مورد نظرم نرسم چه عواقبی
را در ۵ سال اینده خواهم داشت
اگر به وزن ایده آلم برسم در ۵ سال آینده چه دست آوردهایی خواهم داشت
1- من چاق و بداندام میشوم.
2-من بیمار میشوم با تنگی نفس شد ید وراه رفتنم برای من سخت میشود.
3-من خیلی پیر تر نشان داده میشوم.و اصلا احساس خوبی به خودم ندارم.
4- لباسهای زیبا اندازه من نیست . و مجبورم ساعتها دنبال لباس بگردم و دست آ خر هم لباسهای زشت و گشاد را انتخاب کنم.
5-در جمع اعتماد به نفس من کم است چون چاق و بد اندام هستم.
6- جذبه ای ندارم و نمیتوانم اثر گزاری باشم چون حتی نتوانسته ام وزن خودم را کم کنم.
7- هر چه قدر هم به خودم برسم ظاهر دلنشینی ندارم. و جذاب نیستم.
8- حالم از دیدن اندام خودم بد میشود و این چاقی بد ترکیب را دوست ندارم.
9- چاقی شکمم نمی گذارد کارهایی مثل بستن بند کفشم گرفتن ناخنهای پایم و….را به راحتی انجام دهم.و برایم خیلی سخت خواهد بود.
10-در شغلم جذابیتم بسیار کم میشو.د و دیگر مورد توجه نیستم.
1-من بسیار زیبا و خوش اندام میشوم.و از دیدن هیکل خودم لذت میبرم.
2-من در سلامت کامل بسیارشاداب و پر انرژی هستم.و احساس بسیار خوبی دارم.
3-من با عتماد به نفس زیاد با وزن دلخواهم هستم. و بخاطر اندام متناسبم بسیار اعتماد به نفس بالایی در زمان صحبت و ارتباط با دیگران دارم.
4-لباسهای زیبا سایز من هست میخرم و میپوشم و لذت میبرم.
5-ازدیدن اندام خودم با وزن دلخواهم بسیار لذت می برم.و لباسهای بسیار زیبا و شیک میپوشم/
6-احساس سبکی میکنم و انعطاف بدنم زیاد میشود.
7-ظاهرم بسیار آراسته و زیبا می شود.و حالم خوب است.
8-بسیار جذاب و با نفوذ میشوم. و اثر گزار تر میشوم.
9-بسیار جوانتر وزیباتر نشان میدهم.وسنم کمتر نشان میدهد.
10-در شغلم بسیار جذاب تر و با نفوذ تر میشوم .ومخاطبین بیشتری جذب میکنم.

اقدام کنید

ین نمونه ای از جدول مورد نظر بود که شما می توانید در هر زمینه ای از اهداف و خواسته هایتان برای شور و انگیزه از این جدول با موضوع مورد نظر استفاده کنید. و خیلی زیباتر و دقیقتر بنویسید. و حتی میتوانید نمونه های جدول خود را برای ما بفرستید. تا با کمک هم کیفیت آن را بالاتر ببریم و اگر ابهامی بود برطرف شود.اقدام کنید بنویسید و هرروز مرور کنید و نتایج شگفت انگیز آن را ببینید. تلاش کنید و نظم را در زندگی خود اعمال کنید.دست به کار شوید و نظم را در زندگی خود اجرا کنید . اقدام کنید.

دوستدار شما آزیتا مهدیپور

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×