😎 بزرگ ترین دوره عزت نفس هوشیاری منتشر شد 🎉 مشاهده دوره

هوشیاری

آرزوها و راه های رسیدن به آنها

آرزوها

در این مقاله راه حل و فرمول رسیدن به آرزوها را به شما می گوییم.

آرزوها یا همان خواسته

وقتی می گوییم آرزو در واقع یعنی همان خواسته. در رسیدن به خواسته ها یک فرمول جادویی وجود دارد که با دانستن و عمل کردن به آن انسان می تواند به تمام خواسته هایش برسد. با اجرای این فرمول در تمامی زندگیتان تغییرات بزرگی پیش می آید و شاهد پیشرفتهای قابل ملاحظه ای خواهید بود. از شما دعوت می کنم به مطالعه ی مقاله تجلی خواسته ها بپردازید.

آرزوها
آرزوها

لذت ببرید و به آرزوهای خود برسید

شما با اجرای این فرمول نه تنها به آرزوهای خود میرسید بلکه در مسیر لذت می برید. و معنای زندگی برایتان تغییر می کند و جهان بینی شما عوض می شود و جهانی متفاوت را تجربه می کنید. حال تان خوب است پر انرژی تر می شوید پر انگیزه و با شور و اشتیاق زیاد زندگی می کنید. شما دیگر از مسائلتان بزرگتر می شوید و چالش های زندگی شما را نمی ترساند بلکه همانند بازی دنبال راه حل می گردید. چون رها و آرام هستید به راحتی آن را پیدا می کنید و حتی از حل کردن مسائل لذت می برید.

دیگر نگران رسیدن به آرزوها ی خود نیستید

زندگی شما با کیفیت و ناب می شود. مثل اکثریت افراد جامعه نیستید که در حسرت و قبطه خوردن برای رسیدن به آرزوهایشان هستند. و شما به راحتی به آرزوهایتان می رسید. دیگر نگران خواسته های خود نیستید ولی خود را در میان خواسته های خود می بینید و از تجربه جدید زندگی لذت می برید. شما مسیر درست را می دانید و تصمیم های درست را می گیرید و این تصمیم ها به مرور موجب تغییر اتفاقهای زندگی شما می شود. از این همه تغییر و پیشرفت در زندگی خودتان شگفت زده می شوید. ذوق و شوق و انگیزه تان در زندگی به شدت بیشتر می شود.

فرمول جادویی برای رسیدن به آرزوها

این فرمول جادویی را به شما می گویم. فقط تنها شرط آن، تغییر و پذیرفتن و عمل کردن به آن است. برای رسیدن به آرزوهای خود باید تغییر شخصیت دهید، تغییر شخصیت همان تغییر دادن عادتها و باورهایتان است. شاید کار خیلی آسانی نباشد و به خاطر همین اکثریت اجتماع از آن در می روند ولی من می خواهم به شما بگویم که چگونه می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. هر چیزی که برای شما سخت است اول در ذهن است که با باورها و پیش فرض های قبلی سخت به نظر می آید ولی وقتی موانع ذهنی را حل کنید به راحتی انگیزه انجام آن برایتان میسر می شود.

تغییر عادت ها و بالا رفتن از پله های پیشرفت
تغییر عادت ها و بالا رفتن از پله های پیشرفت

اهرم رنج و لذت

فرض کنید تغییر عادت سخت است شما می توانید با استفاده از اهرم رنج و لذت به راحتی آن را تغییر دهید. و به آرزوهای خود برسید. به این صورت که روی کاغذ عادتهای بد خود را فهرست کنید. و بنویسید که اگر این عادت را ادامه بدهم ده سال بعد چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و چه عواقب و پیامدهایی خواهد داشت. تمام عواقبش را کاملا بنویسید و در ستون بعدی بنویسید اگر این عادتها را تغییر دهم ده سال بعد چه دستاوردهایی خواهم داشت به چه چیزهایی می رسم از اهرم رنج و لذت می توانید استفاده کنید.

مثال

شما فرض کنید وزن بالایی دارید وهر چه قدر می خواهید تغذیه خود را تغییر دهید و ورزش کنید، اصلا نمی توانید به مرحله اجرا در آورید روی کاغذ تمام عوارض چاقی و اضافه وزن خود را بنویسید.
مثلا بنویسید که اگر من به همین صورت به تغذیه خود ادامه بدهم ده سال بعد چه عواقبی خواهد داشت؟
سالی دو کیلو هم که اضافه وزن داشته باشم به عبارتی می شود بیست کیلو اضافه وزن و در این صورت مستعد بیماری های قلبی و کبد چرب و کلی بیماریهای دیگر قرار خواهم بود.
در ضمن بدنم کرخت و سست می شود پا درد می گیرم و چابک نیستم و ظاهری چاق و شکمی بزرگ واندامی نا زیبا خواهم داشت. و…..

در ادامه…

رسیدن به آرزوها ارزش انجام دادن تمرین به این سادگی را دارد
در قسمت یا ستون دیگر مزایای تغییر عادت را بنویسید که اگر عادت غذایی خود را تغییر دهید ورزش کنید
مثلا بعد از گذشت ده سال شما بر خلاف بالا رفتن سنتان اندامی ورزیده و سالم خواهید داشت.
شما چابک و فرز و پر انرژی هستید و بنویسید دیگران شما را با تحسین نگاه می کنند.
و دلشان می خواهد مثل شما باشند لباسهای زیبا می پوشید.
و در سلامت کامل هستید به راحتی کارهایی را که دوست دارید انجام می دهید.
مثل کوهنوردی یا پیاده روی و دویدن علاوه بر آن ذهن خلاقی دارید.
چون جسم به روح و ناخود آگاه مرتبط است و اثراتش را در آن می ببیند.
تا می توانید به صورت خلاقانه محسناتش را بزرگ نمایی کنید.
تا زمانیکه ذهن شما برای تغییر دادن عادت ها تشویق شود.
مقاله سایت HBR در این مورد توضیحاتی دارد.

شاد و موفق باشید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

×