هوشیاری

نوشتن در دفتر شکر گزاری

دفتر شکر گزاری

چگونه دفتر شکر گزاری فرکانس ما را بالا می برد.

نوشتن در دفتر شکر گزاری ارتعاش ما را بالا می برد.

همیشه شکر گزاری فرکانس ما را بالا می برد وقتی شکرگزاری می کنیم ارتعاش های ما بسیار بالا می رود و آماده دریافت موهبت های بیشتر می شویم در شکر گزاری ما قدردانی می کنیم. همیشه قدر دانی موهبت های بیشتری را به سمت ما سرازیر می کند. فرض کنید شما به رستورانی میروید و از سرو کردن غذا و خدمات پیش خدمت سپاسگزار ی محبت آمیزی می کنید

و به او می گویید از نوع خدمات و توجه او به خود بسیار متشکرید و غذای این رستوران بسیار عالی است. وقتی شما این را با خلوص نیت می گویید و قدر دانی می کنید آن پیش خدمت از توجه شما بسیار خوشحال می شود . برای نوبت بعدی که به همان رستوران می روید آن پیش خدمت شما را به جای بهتری دعوت می کند که راحت تر باشید وسعی می کند توجه بیشتری به شما داشته باشد.و خدمات بهتری ارائه دهد.

دفتر شکرگزاری

دفتر شکر گزاری را همراه خود داشته باشید

در این مثال به راحتی شما با قدردانی و سپاسگزاری توجه بیشتری را به خود جلب کردید و از کیفیت خدمات بهتری بر خور دار شده اید . سپاسگزاری از کاعنات و جهان هم در مقیاس وسیع تر همین گونه عمل می کند. توجه به نکات به ظاهر کوچک و بزرگ مثبت و شکر گزاری از آنها موهبت های بی کرانی را به سوی شما سرازیر می کند. شما می توانید یک دفتر شکر گزاری برای خود درست کنید و در طول روز چندین بار چندین دقیقه را صرف شکرگزاری با تمام وجود اختصاص دهید.

و اگر این دفتر چه جیبی و کیفی باشد تا همیشه در دسترستان باشد
خیلی عالی است تا بتوانید از آن در زمان های متفاوت استفاده کنید.
شکر گزاری بلافاصله ارتعاش شما را بالا می برد و بالاترین فرکانس را دارد.

دفتر شکر گزاری

شکر گزاری را عادت خود سازید

اگر شکر گزازری و قدر دانی را عادت خود سازید در نهایت کیفیت زندگی شما تغییر خواهد کرد ودر مدار بالاتری قرار خواهید گرفت.دفتر شکر گزار ی شما به قدری مهم است که با ترین و تکرار زندگی تان دگرگون خواهد شد .در هر موضوعی که شکر گزاری کنید در آن زمینه وفور و فراوانی را تجربه خواهید کرد..در دفتر شکرگزاری از روابط خود شکر گزاری کنید.
شاید این سوال یش بیاید که اگر روابطم بسیار بد و پر ازمسئله باشد چه ؟
شما در دفتر شکر گزاری خود به حسن و
خوبی های آن شخص فکر کنید و شکر گزاری کنید.

شاید باز هم سوال پیش بیاید من که خوبی در این شخص نمی بینم که بخواهم باز گو کنم و بنویسم و شکر گزاری کنم. ما به شما می گوییم قطعا وجود دارد ولی شما در مرحله اول می توانید حتی اگر در ظاهر یک نکته مثبت و زیبا پیدا کردید برای مثال چشمان زیبا یا حتی تکیه کلام زیبایش….. را در دفتر بنویسید و برای این حسن او سپاسگزاری کنید.دفتر زیبایی تهیه کنید نام آن را دفتر سپاسگزاری بگزارید.در آن چندین آیتم داشته باشید برای مثال

آیتم های دفتر شکر گزاری

  • شکر گزاری روابطم.
  • شکر گزاری عزت نفس بالای خودم
  • شکر گزاری سلامتی
  • شکر گزاری تجسم خلاق
  • شکر گزاری پول و ثروت
  • شکرگزاری خانواده
  • شکر گزاری از شهود و خالق زیبا
  • تا می توانید در دفتر شکر گزاری از حسن ها خوبیهای افراد اشیا طبیعت
  • هر آن چه که می بینیدمی شنوید و لمس می کنید پیدا کنید و بنویسید .

نکته مهم

حالا نکته مهم که در آیتم های بالا گفته شد این است که شکر گزاری هم باید از لحظه حال باشد تا از لحظه خود لذت ببیرید . مثلا سپاسگزارم از این مکان زیبا که درآن زندگی می کنم و اگر شما جای بهتر و بزرگتری می خواهید اول باید از این مکان فعلی لذت ببرید و شکر گزار باشد و نکات مثبت آن جا را پیدا کنید و سپاسگزاری کنید و در دفتر سپاسگزاری خود بنویسید. نکته بعد این است که از خانه ایده آل خود را با مشخصات کامل که در دفتر هدف گزاری نوشته ایداز داشتن آن سپاس گزاری کنید .در مقاله داشتن برنامه ریزی توضیحات بیشتری را بخوانید

سوالی که پیش می آید

و قدردانی قبل از رسیدن به آن است . شما با أین عمل ارتعاش خود را بالاتر میبریدو خود را در مدار دریافت قرار میدهید. نکته قابل توجه این است که اولا به مسیر رسیدن به هدف گیر ندهید و در ثانی به الهامات و شهود خود توجه کنید شهود مسیررسیدن به خواسته را کامل می داند و ازراه درست و کوتاه ترین مسیر شما را به مقصد و هدف می رساند.

من که الان آن خانه ایده آأ را ندارم چگ.نه سپاسگزار باشم و دقیقا نکته همین جاست که قبل از روئیت هر کاری برای بالا بردن ارتعاش خود لازم است را باید انجام دهید.که قوی ترین این ها نوشتن در دفتر و قدردانی قبل از رسیدن به آن است . شما با أین عمل ارتعاش خود را بالاتر میبریدو خود را در مدار دریافت قرار میدهید. در مورد دفترشکر گزاری به سایت holidappy مراجعه کنید.

دوست دار شما
آزیتا مهدی پور

دیدگاه‌ها (0)

*
*