هوشیاری

توجه به نشانه ها

نشانه ها

در اینجا می آموزیم که نشانه ها چه هستند و چگونه از آنها استفاده کنیم.

برای دریافت نشانه ها هدایت بطلبید

انسانی که ارتباطات درونی خود توجه می کنید و ارتباط عمیق درونیش بسیار قوی است و می داند چگونه از هدایت و راهنمایی قلبیش کمک بگیرد چون می داند این هدایت از منبع پاک و دانش بی پایان می آید و همه چیز را می داند که عقل نمی داند بنا براین بطور اتوماتیک عادت کرده که از این هدایت قلبی که آنها رابه صورت نشانه ها دریافت می کند توجه کند وآنها را اجرا کند. در مورد هدایت در مقاله فوق توضیحات جامعی داده شده است برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این مقاله مراجعه کنید.

در مدار درست باشید

توجه به نشانه ها

در مسیری که از نشانه ها پیروی می کنند خطاها به ندرت می شود و اگر چه شفاف نیست ولی احتمال درست بودن آن بیشتر است و این احتمالی بودن آن بستگی به آن نشانه ندارد چون هر چیزی که از منبع آفرینش می رسد بلاشک درست و بی خطاست و آن بخاطر مداری که ما در آن قرار داریم ممکن است درست یا غلط باشد. برای مثال وقتی تو در مدار درستی نیستی و فرکانس خشم را ساطع می کنی و دنبال نشانه برای انجام معامله ای هستی هستی و نمی دانی این معامله به نفع تو هست یا نه ؟ ممکن است این دریافت پاسخ و نشانه تو از منابع درستی نباشند و در مدارهای پست تر و پایین تر دریافت شوند که نتیجه ی خوبی برایت نداشته باشد.

توجه به نشانه ها

چاره چیست؟

باید منتظر بمانیم هر وقت حالمان خوب باشد به نشانه ها توجه کنیم ؟ ببینید دقت کنید تا دو نکته مهم را برایتان توضیح دهم اول اینکه برای در یافت نشانه ها باید در خواست کنید که هدایت شوید یعنی اول در خواست بعد منتظر نشانه ها باشید و گوش بزنگ باشید تا آنها را به هر شکلی در یافت کنید مثلا از دوستتان به طور اتفاقی در آن مورد چیزی می شنوید یا برنامه تلوزیون در مورد آن مسعله صحبت می کند و شما می شنوید. در هر صورت باید به آن توجه کنید . و نکته مهم که باید به آن توجه کنید این است که در ابتدا باید آرامش خود را حفظ کنید و در فرکانس متعادلی باشید تا دریافت های شما از منبع خالص ودرست باشد.

دریافت نشانه ها

تمرین کنید خودتان را عادت به دریافت نشانه ها دهید اگر این کار ار زیاد تمرین کنید به آن اعتیاد پیدا می کنید چون به شما کمک می کند که احتمال خطایتان پایین بیاید و مسیر درستی را بروید هر چه قدر آرام تر باشید و هدایت بخواهید کمک بیشتری به خود می کنید . و به مرور زمان شما اصلا نمی توانید بدون هدایت خواستن کاری انجام دهید ودر اکثر موارد که تاکید می کنم آن هم( بخاطر فرکانس هایی که ساطع می کنید و مداری که قرار دارید )احتمال خطا وجود دارد نه به خاطر نشانه ها چون زمانی که شما آرامش خود را حفظ کنید آنها از منابع درستی که احتمال خطا ندارد می آید قطعا درست است.پس مهم است که آرام وبا خود هماهنگ باشید.

بررسی اجمالی

در ابتدا شما باید آرامش خود را حفظ کنید
در حالت هماهنگی با خود باشید.
شما باید در خواست هدایت کنید
گاهی هم بدون در خواست شما بخاطر خواسته قوی تان هدایت می شوید.
در حالت آرام و با اطمینان منتظر نشانه ها باشید تا هدایت شوید.
شاید در دریافت نشانه ها از نظر ظاهری و عقلی اقدام درستی به نظر نرسد
ولی شما اقدام کنید.
در مسیر چراغها روشن خواهد شد و شما قدم به قدم هدایت خواهید شد.
این روش به شدت قدرتمند است
بسیاری از افراد موفق برای اقداماتشان از آن استفاده می کنند.

در سایتchattersource مطالبی در این مورد گفته شده است.

دوست دار شما
آزیتا مهدی پوردیدگاه‌ها (0)

*
*